Buffalo – Toronto 5:2 (kon.) | Montreal – Ottawa 3:1 (kon.) | New Jersey – Carolina 1:3 (kon.)
NY Islanders – Boston 1:2 (kon.) | Washington – Arizona 4:1 (kon.) | St. Louis – Calgary 2:3 (po pr.)
Florida – Chicago 7:0 (kon.) | Nashville – San Jose 7:2 (kon.) | Edmonton – Colorado 4:1 (kon.)
Los Angeles – NY Rangers 0:3 (kon.) | Detroit – Minnesota 3:2 (po pr.) | New Jersey – Dallas 1:2 (po pr.)
New Jersey Devils
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)
Dallas Stars
Neděle 26.03.2017, 23:05 • Prudential Center, Newark • NHL
    Hokejisté Dallasu vyhráli čtvrtý z posledních šesti zápasů.

Československá stopa
    Pavel Zacha (NJD) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:55

Aleš Hemský (DAL) 1+0, 4 střely, čas na ledě 17:18
    Radek Faksa (DAL) 0+0, 3 střely, čas na ledě 12:20 (01:44:34)

1. Tyler Seguin (DAL) 1+0
    2. Blake Coleman (NJD) 1+0
    3. Aleš Hemský (DAL) 1+0

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 21:32 (8:10, 8:11, 5:10 – 0:1)
    Zblokované střely – 15:6
    Vyhraná vhazování – 28:29
    Trestné minuty – 13:5
    Hity – 17:19

Hokejisté Dallasu nakonec dokázali otočit utkání proti New Jersey a z Prudential Center si vezou výhru 2:1 v prodloužení. Skóre zápasu otevřel ve 12. minutě domácí Blake Coleman a Stars se pak dlouho marně snažili o vyrovnání. To přišlo až v 54. minutě, kdy se v přesilovce prosadil Aleš Hemský. Početní výhoda hostům pomohla i v prodloužení. Hned po jeho 20 sekundách rozhodl Tyler Seguin.

60:20 Tyler SEGUIN - 1:2

60:20
    Dallas právě vstřelil branku!
    Hosté v přesilovce 4 na 3 rozhodují! John Klingberg dokázal na modré pod tlakem udržet puk a následně ho dostal na TYLERA SEGUINA. Ten ještě mohl nahrávat Bennovi, ale rozhodl se zakončit sám a ranou k bližší tyčce na stranu, kde drží Kinkaid lapačku, vystřelil texaskému celku prémiový bod. Asistence: Jamie Benn a John Klingberg.

60:01

Ve třetí části se hostům podařilo vyrovnat a vítěze duelu určí až prodloužení. V jeho úvodu budou Hvězdy dohrávat ještě 66 sekund z přesilové hry.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:59
    Ještě střela Jasona Spezzy. Tu ale vyráží Kinkaid.

59:41
    Lovejoy vyhodil. Vypadá to, že hosté se už do konce řádné hrací doby neprosadí.

59:15
    Hosté ale musejí rozjet útok ze středního pásma.

59:06
    Ale pozor, bude se vylučovat! Za krosček jde na trestnou lavici domácí Steven Santini. Šance pro Dallas rozhodnout zápas...

59:00
    Je tu poslední minuta třetí třetiny. Vypadá to, že se bude prodlužovat.

58:08
    Remi Elie se snažil ohrozit domácího brankáře. Ten si prostor u bližší tyčky pohlídal.

57:57
    John Quenneville donutil Lehtonena přerušit hru a vybojoval tak pro svůj tým buly v útočné třetině.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 12. Coleman – 54. Hemský (Johns, D. Shore), 61. Seguin (Ja. Benn, Klingberg)

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – Lovejoy, A. Greene (C), Santini, Merrill, Severson, J. Moore, Prout – Palmieri, Zajac (A), Hall – B. Bennett, Henrique (A), Noesen – Pietila, Zacha, Quenneville – Coleman, Wood.
    Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Klingberg, Lindell, Pateryn, Hamhuis, Johns, Oleksiak – Hemský (A), Eakin, Ja. Benn (C) – B. Ritchie, Seguin, Elie – Cracknell, Spezza (A), McKenzie – D. Shore, Faksa, Dickinson.

Rozhodčí: Lee, McIsaac – Cameron, Cormier

Diváci: 14711