Ázerbájdžán – Německo 1:4 (kon.) | San Marino – Česko 0:6 (kon.) | Arménie – Kazachstán 2:0 (kon.)
Anglie – Litva 2:0 (kon.) | Sev. Irsko – Norsko 2:0 (kon.) | Černá Hora – Polsko 1:2 (kon.)
Rumunsko – Dánsko 0:0 (kon.) | Malta – Slovensko 1:3 (kon.) | Skotsko – Slovinsko 1:0 (kon.)
Severní Irsko
2:0 (2:0)
Norsko
Neděle 26.03.2017, 20:45 • Windsor Park, Belfast • Kvalifikace MS (Evropa)

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (22:42:06)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 2:2. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 6:12.

I tři nastavené minuty jsou za námi a zápas končí. V Belfastu rozhodl první poločas, který patřil jednoznačně domácímu týmu. Radost domácích fanoušků odstartoval již ve druhé minutě Jamie Ward, který si po přihrávce do vápna našel volné místo a střelou na vzdálenější tyč poslal svůj tým do vedení. Po třiceti minutách přidal druhou branku zápasu Conor Washington, který zužitkoval parádní přihrávku svého kapitána a střelou mezi nohy brankáře udal tak konečné skóre. Druhý poločas nepřinesl tolik šancí. Tu největší zlikvidoval Michael McGovern, který vytěsnil podstřel Nordtveita z volného přímého kopu.

Severní Irsko se tak vrací na druhou pozici v tabulce před českou reprezentaci.

90+3

90+3
    Kyle Lafferty držel míč u rohového praporku. To se nelíbilo Hovlandovi, který ho sestřelil skluzem. Domácí tak mají v poslední nastavené minutě míč daleko od své branky.

90+2
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.

90+1
    Opět byl hlavní hvězdou v obraně Jonny Evans. Joshua King už už napřahoval ke střele z hranice vápna, ale domácí stoper skvěle zasáhl a znemožnil tak střelu.

90
    Už v devadesáté minutě se rozběhl s míčem střídající Mats Daehli. Pomohl si narážečkou s Kingem, ale jeho následný centr nenašel žádného hráče v bílém dresu.

89
    Norům se nedaří. Po další přihrávka přes celou šířku trávníku nedosáhl na míč Diomandé a balon tak končí v moci domácích fotbalistů.

88
    Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Stuart Dallas, přichází Matthew Lund.

87
    Kyle Lafferty se snažil nalákal na sebe protihráče a poté přihrát do volného místa. To se mu ale vůbec nepodařilo a ztrácí balon po čistém zákroku Hovlanda.

86
    Znovu byl v náběhu Mohamed Elyounoussi. Tentokrát ho hledal pasem přes třicet metrů Nordtiet, ale nyní končí míč jen za brankovou lajnou.

85
    Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Conor Washington, přichází Kyle Lafferty.

84
    Už to vypadalo, že se hosté přece jen dostanou do zakončení po krásné akci na pravé straně. Elyounoussi našel rozběhnutého Elabdellaouiho, který centroval na Diomandého. Ten se však neprodral do zakončení.

83
    Norsko se nemůže dostat do pořádného útoku. Daehli si sice zaběhl za obranu na nakopnutý balon, ale byl přichycen v ofsajdu.

81
    Posledních zhruba deset minut zápasu pro oba týmy. Především však pro Norsko, které zaostává stále o dvě branky.

80
    Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Jamie Ward, přichází Niall McGinn.

79
    Sander Berge rozhodně rozproudil hostující hru směrem dopředu. Nyní našel v pokutovém území Kinga, který ale jen lehce posunul míč do náruče domácího brankáře.