Vsetín – Poruba 2011 3:2 (3:0 po s.n.) | Kobra – Jablonec n/N 4:5 (0:3 po s.n.) | Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice 8:2 (kon.)
po s.n. (3:0)
VHK ROBE Vsetín
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0) Stav série: 3:0
HC RT TORAX Poruba 2011
Pondělí 27.03.2017, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Play-off 2. ligy, skupina Východ • Finále

50:57
    S útočnou aktivitou to nyní přehnal Čuřík, jenž se dopustil hákování. Poruba má tak ideální příležitost srovnat stav utkání.

45:46
    Vsetín bude moct umocnit svůj nápor v přesilové hře, dvě minuty za podražení pro Rudla.

39:40
    Nyní ovšem po ataku Peslara zůstává Luka ležet otřesen na ledové ploše. Rozhodčí se ještě jedou ujistit, zda má Luka krvavé zranění, ale bude z toho nakonec menší trest za hru vysokou holí.

33:54
    Vsetín bude mít možnost nabít ztracené vedení zpět, dvě minuty pro Puziče za hákování.

28:26
    Vsetínský nápor nyní zbrzdí vyloučení Vítka, dvě minuty za vražení na hrazení. Poruba má příležitost ke srovnání.

24:34
    Pokorný nyní ujížděl na Kubáně, zakončení mu znemožnil Puškár, jenž vsetínského útočníka sekl a půjde za to pykat na dvě minuty.

22:35
    Poruba nyní bude hrát přesilovou hru, dvě minuty za držení protihráče pro vsetínského Hořanského.

14:58
    Příležitost pro Porubu, v obranné fázi to přehnal Janáček a rozhodčí jej posílá na trestnou lavici za nedovolené bránění.

01:28
    První přesilovou hru v dnešním utkání si zahraje Vsetín, dvě minuty za podražení pro Seidlera.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 3. Kolařík (Janáček, Zúbek), 48. Luka (Kucharczyk), rozh. náj. Luka – 34. Puškár (Slavík, Rudl), 56. Zachar (Piecha, Slavík)