Philadelphia – NY Islanders 6:3 (kon.) | Carolina – Columbus 2:1 (po pr.) | Montreal – Florida 6:2 (kon.)
Tampa – Detroit 5:3 (kon.) | Boston – Dallas 2:0 (kon.) | Nashville – Toronto 1:3 (kon.)
Winnipeg – Anaheim 4:3 (po pr.) | Minnesota – Ottawa 5:1 (kon.) | Edmonton – San Jose 3:2 (kon.)
Carolina Hurricanes
2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)
Columbus Blue Jackets
Pátek 31.03.2017, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL

Z mé strany je to už pro tenhle zápas úplně všechno. Příjemný zbytek noci přeje Petr Sumbal. (03:42:30)

Carolina právě vstřelila branku!
    Po úspěšném zákroku Warda šli domácí do protiútoku. Skinner se natlačil před Korpisalu, a i když jj překonat nedokázal, puk se odrazil příhodně přesně na hokejku NOAHA HANIFINA, který utkání střelou z mezikruží rozhodl. Asistence: Jeff Skinner, Teuvo Teräväinen.

61:45
    Brandon Dubinsky si rozmyslel střelu a přihrál zpět do středního pásma.

60:49
    Saadovu střelu Ward jen vyrazil, ale díky svému obránci nemusel čelit dorážce.

60:16
    Aho zakončoval v pádu vedle. Carolina je ale nadále s pukem na hokejkách.

60:01

Tři třetiny nerozhodly o tom, kdo tento zápas vyhraje, takže se ke slovu dostane prodloužení. Tím, kdo potřebuje nutně druhý boj je Carolina, která bojuje o play-off. Columbus už má místo ve vyřazovacích bojích jisté.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:34
    Justin Faulk čeká až jeho spoluhráči dostřídají a zahájí jedne z posledních útoků.

58:57
    Máme tu změnu autora vyrovnávacího gólu. Ten puk tečoval bruslí obránce Jones, takže gól je připsán Skinnerovi,

58:51
    A Carolina, která nemůže vystřídat, si logicky bere oddechový čas.

58:48
    Sedlák sice přišel o puk, ale moc to nevadilo, protože pak nepřesná přihrávka Canes končí zakázaným uvolněním.

58:20
    Ward rozehrává zpoza své branky další akci domácího mužstva.

57:41
    Slavin nahodil puk do pásma a Carolina se ještě pokusí vstřelit vítězný gól než skončí třetí třetina.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 56. Skinner (Teräväinen, Pesce), 63. Hanifin (Skinner, Teräväinen) – 37. J. Johnson (Hartnell, Gagner)

Carolina Hurricanes: C. Ward (Nedeljkovic) – Faulk (A), Hanifin, Pesce, Slavin, Tennyson, Dahlbeck – E. Lindholm, J. Staal (A), Aho – Teräväinen, V. Rask (A), Nordström – Stempniak, D. Ryan, Skinner – Di Giuseppe, Wallmark, B. McGinn.
    Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Bobrovskij) – S. Jones, Werenski, D. Savard, J. Johnson, Harrington, Quincey – Atkinson, Wennberg, N. Foligno (C) – J. Anderson, Dubinsky (A), Jenner (A) – Saad, Gagner, Hartnell – W. Karlsson, Sedlák, Calvert.