Philadelphia – NY Islanders 6:3 (kon.) | Carolina – Columbus 2:1 (po pr.) | Montreal – Florida 6:2 (kon.)
Tampa – Detroit 5:3 (kon.) | Boston – Dallas 2:0 (kon.) | Nashville – Toronto 1:3 (kon.)
Winnipeg – Anaheim 4:3 (po pr.) | Minnesota – Ottawa 5:1 (kon.) | Edmonton – San Jose 3:2 (kon.)
Winnipeg Jets
4:3 (1:2, 0:1, 2:0 - 1:0)
Anaheim Ducks
Pátek 31.03.2017, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký páteční den. Na viděnou. (05:08:59)

Anaheim Ducks – 28

Dnes jsme byli svědky velmi atraktivního duelu. Po většinu duelu byli o krůček blíže k vítězství hosté, domácí ale předvedli dokonalý obrat ze stavu 1:3 na 4:3. Za domácí se prosadili Armia, Wheeler, Byfuglien, který srovnal 12 vteřin před konecem 3. třetiny a celý zápas rozhodl v prodloužení Scheifele. Za hosty skóroval Slfverberg a 2x Perry.

63:34 Mark SCHEIFELE - 4:3

63:34
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Jets nakonec dokázali otočit zápas. Rychlý protiútok vedl MARK SCHEIFELE. Puk si narazil s Dustinem Byfuglienem a tvrdou střelou z první rozhoduje tento zápas! Asistence: Dustin Byfuglien.

63:23
    Na druhé straně také zvoní tyč!

63:12
    Jacob Trouba trefil po dobré akci všech hráčů tyč!

62:45
    Oddechový čas pro hosty.

62:45
    Zakázané uvolnění hostů. Následovat bude vhazování v útočném pásmu Jets.

62:45
    Oba týmy hrají prodloužení velmi opatrně. Nikdo nechce udělat chybu.

61:48
    Getzlaf se dostal do velmi dobré střelecké pozice. Rozhodl se ale nevystřelit a o puk přišel.

61:02
    Anaheim rozehrává svou akci až od své vlastní branky.

60:27
    Ofsajd zastavuje snahu hostů.

60:01

Winnipeg zaslouženě srovnal, po krátké pauze bude následovat prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Petr Němčík

Branky a nahrávky: 12. Armia (Byfuglien), 52. Wheeler (Ehlers, Trouba), 60. Byfuglien (Ehlers, Perreault), 64. Scheifele (Byfuglien) – 9. Silfverberg (Kesler), 19. Perry (Vermette, Manson), 28. Perry (H. Lindholm, Vatanen)

Winnipeg Jets: Hutchinson (Hellebuyck) – Trouba, Morrissey, Byfuglien (A), Melchiori, Nogier, Stuart – Wheeler (C), Scheifele (A), Ehlers – Laine, Little, Perreault – Armia, Lowry, Copp – Petan, B. Tanev, Thorburn.
    Anaheim Ducks: Bernier (Gibson) – Montour, Fowler, Manson, H. Lindholm, Bieksa, Vatanen – Silfverberg, Kesler (A), Cogliano – Eaves, Vermette, Rakell – Perry (A), Getzlaf (C), N. Ritchie – Boll, N. Thompson, Wagner.

Rozhodčí: O'Rourke, St. Laurent – Mach, Rody