Pardubice – Ústí n. L. 2:1 (kon.) | Třinec – Varnsdorf 4:0 (kon.) | Č. Budějovice – Olomouc 2:5 (kon.)
Prostějov – Ostrava 0:2 (kon.) | Táborsko – Sokolov 1:1 (kon.) | Vítkovice – Znojmo 3:0 (kon.)
Vlašim – Opava 1:2 (kon.)
FC SILON Táborsko
1:1 (0:0)
FK Baník Sokolov
Sobota 08.04.2017, 16:30 • Stadion Soukeník, Sezimovo Ústí • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 21. kolo

Duel Táborska se Sokolovem končí remízou 1:1. Po nudném prvním poločase pomohla hned ve 46. minutě branka hostů, která rozjela útočné manévry. Táborsko za deset minut srovnalo a fanoušci sledovali již pohlednější a útočnější fotbal. Přesto už nikdo gólový recept nenalezl. Z bodu bude nakonec šťastnější asi Sokolov. (18:19:31)

90+1

90
    Rozhodčí nastaví 1 minutu.

90
    Kučera nesouhlasí se sudím, který mu odpískal faul. Sokolov rozehrává z půlky hřiště.

89
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Zbyněk Musiol, přichází Tomáš Mrázek.

89
    Spory s rozhodčím na kráse nepřidávají, vše směřuje k remíze.

87
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Jakub Dvořák II., přichází Adam Čihák.
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Aleš Nešický, přichází Ondřej Běloušek.

85
    Medveděv je ošetřován, chvilku se nehraje.

82
    V závěru se přiostřuje, fanoušci by ale radši viděli další gól.

82
    Žlutou kartu dostává Jakub Dvořák II. (FK Baník Sokolov).

80
    Žlutou kartu dostává Aleš Nešický (FC MAS Táborsko).

78
    Džafičův centr musel Belaň vyboxovat. Útok se už valí na Tomovu branku.

76
    Útok hostů končí ofsajdem.

74
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Matej Mršić, přichází Aleš Hanzlík.
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Jan Kosak, přichází Filip Zorvan.

74
    Ztráta Táborských u vápna hostů znamenala nadějný brejk pro Baník. Glaserův centr ale skončil jen v rukách Tomy.