Olomouc B – Petřkovice 3:0 (kon.) | Zlínsko – Vyškov 0:1 (kon.) | Hulín – Slovácko B 0:0 (kon.)
Mohelnice – Zlín B 1:1 (kon.) | Hlučín – Uničov 0:2 (kon.) | Blansko – Kroměříž 1:2 (kon.)
Líšeň – HFK Olomouc 2:1 (kon.)
SK Líšeň 2019
2:1 (1:1)
1. HFK Olomouc
Sobota 01.04.2017, 15:30 • Líšeň • Moravskoslezská fotbalová liga • 19. kolo

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek víkendu a u dalších online přenosů na shledanou. (17:30:15)

Máme dobojováno. Ve veledůležitém záchranářském duelu nakonec zvítězila domácí Líšeň a snížila tak ztrátu na předposlední Blansko. Utkání už v první minutě otevřel David Krška, odpověď hostů přišla po pětadvaceti minutách z kopaček Luboše Horky. Konečnou a vítěznou trefu obstaral Tomáš Machálek a domácí tak po zásluze dovedli zápas do vítězného konce.

81
    Třetí střídání domácích. Konečná je pro střelce první branky Davida Kršku, na hřiště naopak přichází Filip Voda.

Dnešní utkání sleduje 220 diváků.

80
    Momentálně nám vypadl obraz, doufejme, že co nevideť zápas budeme opět moci sledovat.

79
    Ke střídání opět sáhl hostující lodivod. Hřiště opustil Ondřej Kováč, naopak na hřišti se objevil Martin Krejčí.

77
    Ve velké šanci se ale nyní objevil Filip Žák, který už prostřelil Kotnoura, za něj ale na brankové čáře zaskočil jeden z domácích.

76
    Hosté jsou v soubojích často hodně pozdě, na jakýkoliv bodový zisk to v dnešním zápase moc nevypadá.

74
    Olomouc se hnala do rychlého protiútoku, proti přesile však neměla nárok, míč má opět Líšeň.

72
    Frimmel se dostal po centru k zakončení, jeho slabá střela ale nenadělala Muchovi větši potíže.

71
    Loktem si v souboji pomohl Filip Žák a je mu tak pískán útočný faul.

69
    HFK Olomouc se zatím do žádné vážnější šance ve druhém poločase nedostala, obrana domácích totiž veškeré vzniklé nebezpečí včas uhasila.

67
    Střídat bude HFK Olomouc. Ze hřiště odchází Tomáš Langer, přichází Filip Rýdel.

67
    Poprvé střídá také Olomouc. Ze hřiště odchází Tomáš Langer, kterého nahrazuje Jakub Marek.

66
    Hosté měli k dispozici rohový kop, ten ale po sérii několika hlaviček domácí borci odvrátili.

64
    Nyní jsou na tahu opět hosté, pokud s výsledkem chtějí ještě něco udělat.
    62. MACHÁLEK - 2:1

62
    Líšeň právě vstřelila branku!
    Líšeň se opět dostává do vedení! Za obranou soupeře se nacházel Tomáš Machálek, který střelou podél gólmana rozvlnil síť Olomouce.