NY Rangers – Pittsburgh 3:4 (0:2 po s.n.) | NY Islanders – New Jersey 2:1 (kon.) | Chicago – Columbus 3:1 (kon.)
Colorado – St. Louis 2:1 (2:0 po s.n.) | Calgary – San Jose 5:2 (kon.) | Vancouver – Los Angeles 0:2 (kon.)
Arizona – Washington 6:3 (kon.) | Boston – Florida 5:2 (kon.) | Nashville – Minnesota 3:0 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
4:3 (1:0, 2:1, 0:2 - 1:0) Stav série: 2:0
Piráti Chomutov
Sobota 01.04.2017, 17:20 • Home Credit Aréna • Generali play off Tipsport extraligy • Semifinále

Z mojí strany je to pro dnešek vše, přeji vám pěkný zbytek večera. (20:23:28)

Liberečtí sice ztratili dvoubrankový náskok, ale nakonec přeci jen po necelých třech minutách prodloužení zápas rozhodli a připisují si tak druhý bod v semifinále. Za stavu 2:0 pro Tygry se nyní série přesune do Chomutova.

Nejlepší hráči utkání: David Kämpf (CHM) a Jan Ordoš (LIB).

62:58 Dominik LAKATOŠ - 4:3
    Zdroj: Hokejka TV

62:58
    Liberec právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Petr Jelínek poslal puk před bránu na DOMINIKA LAKATOŠE, který na dvakrát překonal Jána Laca a rozhodl tak utkání! Asistence: Petr Jelínek.

62:30
    Vitásek mířil od modré nad.

61:54
    Radim Šimek dostal na útočné modré chvíli času na nápřah a poslal tvrdý projektil směrem na bránu. Laco měl ale dobrý výhled a vyrazil puk vyrážečkou.

61:10
    Růžička nahazoval puk od modré do tlačenice před Lašákem. Liberecký gólman puk vyrazil a rozhodčí následně odpískal postavení útočícího hráče v brankovišti.

60:40
    Jánošík se proháčkoval až do zakončení. Jeden z hostujících obránců ale jeho pokus tečoval mimo.

60:02
    Úvodní buly prodloužení vyhrál Jelínek.

60:01

Střely ve třetí třetině (celkem):

Bílí Tygři Liberec: 7 (23)
    Piráti Chomutov: 9 (25)

Chomutov dokázal ve třetí třetině vyrovnat na 3:3 a jelikož do konce zápasu už nepadla žádná branka, bude následovat prodloužení. Pokud ani po dvaceti minutách nastaveného času nepadne branka, budeme svědky samostatných nájezdů. Prodloužení začne asi v 20:13.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:47
    Třináct vteřin před koncem třetí třetiny se bude vhazovat před Lašákem.

59:10
    Jan Ordoš se v plné rychlosti natlačil až před Laca. Slovenský gólman se však kličkou do bekhendu ošálit nenechal a poradil si i s následnými dorážkami.

58:57
    Po icingu Liberce se hra přestěhuje zpět před Lašáka.

Jonáš Majtyka

Branky a nahrávky: 19. Lakatoš (Ordoš, Bartovič), 21. Radivojevič (Ordoš), 28. Svačina (Valský), 63. Lakatoš (P. Jelínek) – 37. Vondrka (Huml, Rutta), 49. Valach (Koblasa, V. Růžička), 52. Kämpf (Valach, Rutta)

Bílí Tygři Liberec: Lašák (Will) – R. Šimek, Ševc (A), Jánošík, Vitásek, Mojžíš (A), Derner, Pyrochta – Lakatoš, P. Jelínek, L. Krenželok – Ordoš, Bližňák, Radivojevič (C) – Valský, Vantuch, Svačina – A. Dlouhý, J. Stránský, Bartovič.
    Piráti Chomutov: J. Laco (Král) – Rutta, L. Chalupa, Flemming, Skinner, Valach, Dlapa, Kudělka – Vondrka (C), Huml (A), Tomica (A) – Skokan, V. Růžička, Sklenář – Račuk, Kämpf, Koblasa – Hlava, Lauko, Poletín.

Rozhodčí: Hribik, Hradil – Komárek, Ondráček

Diváci: 7 500