Charleroi – Oostende 1:1 (kon.) | Kortrijk – Mouscron 2:1 (kon.) | Sint-Truiden – Waasland-Beveren 3:0 (kon.)
Eupen – Roeselare 2:2 (kon.) | St.Gilloise – Mechelen 3:0 (kon.) | Genk – Lokeren 4:0 (kon.)
KRC Genk
4:0 (1:0)
Sporting Lokeren
Sobota 01.04.2017, 20:30 • Cristal Arena (Genk) • Belgická liga • O Evropskou ligu

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (22:22:44)

Genk v druhém poločase potvrdil své kvality a naprosto rozebral svého dnešního soka. Branky vstřelili Pozuelo, Samata, Boetius a Naranjo. Domácí se posouvají na první místo ve skupině o Evropskou ligu.

90+2

90+1
    Rozhodčí Lambrechts se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.
    90. Jose NARANJO - 4:0

90
    Genk právě vstřelil branku! JOSE NARANJO obdržel míč do běhu a krásnou střelou k levé tyči překonal bezmocného brankáře hostů.

88
    Nepřesná kombinace domácích končí u brankáře Verhulsta.

87
    Skulason dělá otočky poblíž vápna a koleduje si o ztrátu míče.

86
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Boetius, přichází Buffel.

85
    Domácí trenér si připravil své třetí a zároveň poslední střídání v utkání.

84
    Obrovská šance domácích! Tohle už bylo zakončení jako na exhibici. Genk si třikrát přihrál ve vápnu. Jako poslední se k míči dostal Boetius, který střílí jen těsně vedle.

83
    Domácí obránci si zkušeně pohlídali toto nebezpečí.

82
    Rohový kop pro Lokeren.

81
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Ticinovič, přichází de Prycker.

80
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Samata, přichází Naranjo.

79
    Domácí trenér si připravil své druhé střídání v utkání.

78
    Genk chce i nadále bavit diváky a žene se do dalšího útoku.
    77. Jean-Paul BOËTIUS - 3:0

77
    Genk právě vstřelil branku! Uronen krásně přihrál do druhé vlny na úplně volného JEANA-PAULA BOETIUSE, který zkušeně umístil míč k levé tyči. Lokeren už definitivně ztratil naději na bodový zisk z dnešního utkání.

Ondřej Klos

Branky: 45+1. Pozuelo, 73. Samata, 77. Boetius, 90. Naranjo

Karty:   26. Colley (GNK) – 42. de Ridder (LOK)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 10:1. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 5:10.
    KRC Genk: Ryan- Castagne, Colley, Brabec, Uronen- Malinovsky(70. Heynen), Berge, Pozuelo- Boetius (86. Buffel), Samata (80. Naranjo), Trossard
    Náhradníci: Jackers- Buffel, Dewaest, Naranjo, Nastič, Schrijvers, Walsh, Heynen

Sporting Lokeren: Verhulst- Galitsios, Marič, Ticinovič (81. de Prycker), Skulason- Ofkir, Bolbat (60. Martin), Persoons- de Ridder, De Sutter, Hupperts (63. Straetman)
    Náhradníci: Creemers- Ansah, De Wolf, Jambor, Martin, Mirič, Straetman, De Wolf, De Prycker

Rozhodčí: Lambrechts E. (Bel)