Žilina B – Bardejov 3:1 (kon.) | L. Mikuláš – Šamorín 1:0 (kon.) | MFK Zvolen – Skalica 0:0 (kon.)
Spiš. N. Ves – Sereď 0:0 (kon.) | Nové Mesto n/V – Svätý Jur 0:0 (kon.) | Trnava B – Martin 5:0 (kon.)
Haniska – R. Sobota 0:2 (kon.) | Poprad – Lipany 4:0 (kon.) | Nitra – Lok. Košice 0:0 (kon.)
MŠK Žilina B
3:1 (0:0)
Partizán Bardejov
sk Sobota 01.04.2017, 14:00MONACObet liga

Je za nami stretnutie medzi MŠK Žilina B – Partizán Bardejov. Celky nastúpili do druhého polčasu za stavu 0:0. V druhej 45 minútovke otvoril stav stretnutia v 51. minúte Chigozie Mbah. O 21 minút neskôr sa prezentoval gólom aj Gerebenits a v 77. minúte strelou z otočky dokonal tretí žilinský gól Kristián Vallo.
    Bardejov na posledný gól MŠK zareagoval pomerne rýchlo a v 78. minúte stanovil na finálnych 3:1 Ivanko Macej.

Ja Vám Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (15:50:17)

90+2

90+2
    V závere zápasu sa chcel strelecky presadiť aj Bojan Letić, no jeho strela nebola razantná a smerovala do miest, kde bol pripravený gólman Bardejova.

90
    V druhom polčase sa budú nadstavovať +2 minúty.

90
    Strelou zo strednej vzdialenosti sa teraz prezentoval Jakub Michlík. Lopta ani teraz nemala potrebný smer a tak sme ďalší gól nevideli.

88
    Hra je prerušená. Na trávniku ostáva sedieť Roland Gerebenits. Nevyzerá to však na nutné ošetrenie.

87
    Domáca obrana drží loptu na svojej polovičke. Vymieňa si ju Mazáň – Ďuratný spolu s Alešom Mandousom. Niet sa kam ponáhľať.

85
    Do lopty sa nakoniec oprel Valery Patarocha, ktorý síce prestrelil žilinský múr, no loptu do siete cez Aleša Mandousa neprepravil.

84
    Hostia majú k dispozícii priamy kop. Je to dobrá pozícia na to, aby sme boli svedkami priameho ohrozenia.

83
    Žilinčania sa nemajú kam ponáhľať. Loptu držia pri stredovom kruhu a vymieňajú si ju na jeden dotyk. Bardejov len vysoko napáda.

82
    Gerebenits posúval hlavou loptu na rozbehnutého Bojana Letića. Ten si loptu nedokázal spracovať a tak sa rýchly protiútok nekoná.

80
    Strelec jediného gólu Partizánu Bardejov sa teraz nechaj uniesť a surovým faulom poslal k zemi Jakuba Michlíka. Žltá karta to však nebude ani na tejto strane.

79
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Verčimák, prichádza Patarocha.

78
    Bardejov dal gól!

Partizán Bardejov rýchlo odpovedá na gól MŠK Žiliny. Podobne ako Vallo si loptu za obranou našiel ĽUBOMÍR IVANKO MACEJ a ten nekompromisne prekonáva vybehnutého Aleša Mandousa.

77
    MŠK Žilina B dáva gól!

Krásna práca MŠK ŽIliny B, ktorá definitívne dorazila Bardejov. Peknú loptu za obranu poslal Bojan Letić. K prihrávke si našiel cestu KRISTIÁN VALLO, ktorý sa z ideálnej pozície nemýlil.

76
    Bardejov už dlho nedržal loptu na svojich kopačkách. Jediné čo ostáva hosťom je loptu odkopávať ďaleko za poliacu čiaru.

74
    Výborná práca Joana Herreru, ktorý sa po krídle predral až do vápna. Jeho následný center našiel Gerebenitsa, no ten bol včas odzbrojený Dávidom Belunekom

72

A máme tu druhý gól MŠK Žiliny, ktorý prišiel z ničoho nič. Lopta sa z krídla dostala na kopačku ROLANDA GEREBENITS. Ten si ju hodil na silnejšiu nohu a prízemnou strelou nedal Richardovi Novákovi jedinú šancu na zákrok.