Žilina B – Bardejov 3:1 (kon.) | L. Mikuláš – Šamorín 1:0 (kon.) | MFK Zvolen – Skalica 0:0 (kon.)
Spiš. N. Ves – Sereď 0:0 (kon.) | Nové Mesto n/V – Svätý Jur 0:0 (kon.) | Trnava B – Martin 5:0 (kon.)
Haniska – R. Sobota 0:2 (kon.) | Poprad – Lipany 4:0 (kon.) | Nitra – Lok. Košice 0:0 (kon.)
FK Poprad
4:0 (2:0)
ŠK Odeva Lipany
sk Sobota 01.04.2017, 16:00 • Futbalový štadion NTC Poprad • MONACObet liga

Poprad zvládol úlohu favorita a Lipany porazil hladko 4:0. Vylúčenie Kristiána Hirku bolo asi rozhodujúcim, do 25. minúty Lipany totiž neinkasovali. (18:49:08)

90+1

89
    Poprad dal gól! A predsa ešte jeden gól. MARKO LUKÁČ upravuje pravdepodobne na konečných 4:0 pre tím spod Tatier.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 242 divákov.

85
    Žltú kartu dostáva Gruca (FK Poprad).

79
    Striedanie v tíme ŠK Odeva Lipany: z ihriska odchádza Jusko, prichádza Miženko.

76
    Žltú kartu dostáva Daško (FK Poprad).

67
    Žltú kartu dostáva Popovec (ŠK Odeva Lipany).

65
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Medak, prichádza Kapláň.

64
    Striedanie v tíme ŠK Odeva Lipany: z ihriska odchádza Blaško, prichádza Vysočan.

60
    Žltú kartu dostáva Medak (FK Poprad).

58
    Poprad dal gól! Je definitívne rozhodnuté. Tretí klinec do rakvy Lipian pridáva RUDOLF BILAS.

55
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Šašinka, prichádza Lukáč.

46
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Kukoľ, prichádza Gruca.

46
    Začal sa druhý polčas.

45+1
    Prvý polčas sa skončil.

40
    Poprad dal gól! Na Šašinku nadväzuje o sedem minút neskôr VLADIMÍR KUKOĽ. Brankár Bartoš musí ťahať loptu zo siete už druhýkrát v tomto zápase.

33
    Poprad dal gól! Domáci sa ujímajú vedenia v 33. minúte, keď sa presadil JAKUB ŠAŠINKA!

25
    Kristián Hirka vidí za rovnako riskantný zákrok druhú žltú kartu v priebehu 60 sekúnd a Lipany budú zápas dohrávať s 10 mužmi na ihrisku!