Sevilla – Gijón 0:0 (kon.) | Real Madrid – Alavés 3:0 (kon.) | Valencia – La Coruňa 3:0 (kon.)

Valencia právě vstřelila branku!
    Pokud někdo doteď ještě pochyboval o vítězství Valencie, tak teď už nemusí. JOÃO CANCELO si doběhl pro dlouhý míč do vápna, pak si míč zasekl, čímž obešel Navarra a z úhlu dokázal trefit levý horní růžek branky Germána Luxe. Cancelo se trefil po pouhých osmi minutách na hřišti. Asistence: Santiago Mina.
    29. Raúl ALBENTOSA - 2:0

29
    Tak tohle už je ale obrovská smůla Deprotiva. Neproměnili penaltu, podle všeho jim nebyl uznán, nakonec nesprávně, gól pro domnělý ofsajd a vše nakonec korunuje vlastní gól. Na centr od rohového praporku si spolu s ostatními naskočil i stoper RAÚL ALBENTOSA a nechtěně poslal míč do vlastní sítě. Přitom to vypadalo, že kdyby se míče nedotkl, skončil by v rukou gólmana.
    10. Ezequiel GARAY - 1:0

10
    To je neskutečném co už se všechno stihlo během deseti minut udát. Neproměněná penalta a správně neuznaný gól Deportiva a hned na to gól Valencie. Hlavička Munira po standardní situaci ještě trefila břevno, ale odražený míč pak nekompromisně do sítě zatloukl EZEQUIEL GARAY. Bez asistence.

Petr Sumbal

Branky: 10. Garay, 29. Albentosa (vla.), 90+1. Cancelo (S. Mina)

Karty:   8. Montoya (VAL), 50. Abdennour (VAL), 55. E. Pérez (VAL) – 16. Joselu (DEP)

Neproměněná penalta: 8. Fajr (DEP), brankář Diego Alves zneškodnil

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 3:5. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 17:13.
    Valencia CF: Diego Alves – Montoya, Garay, Abdennour, Gayá (83. Cancelo) – Parejo, E. Pérez (C) (75. Siqueira) – Munir, Soler, Orellana – Zaza (78. S. Mina).
    Náhradníci: Doménech – Cancelo, Santos, Siqueira, Bakkali, Medrán, S. Mina.

Deportivo La Coruňa: Lux – Juanfran, Albentosa, Sidnei, F. Navarro – Gil, Guilherme, Bergantiños (70. Moreno), Fajr (46. Colak) – Andone, Joselu.
    Náhradníci: Tytoń – Colak, Moreno, A. Arribas, Laure, Gama, Expósito.

Rozhodčí: Ricardo De Burgos Bengoetxea – César García Fernández, Iker De Francisco Grijalba

Diváci: 43 638