Sevilla – Gijón 0:0 (kon.) | Real Madrid – Alavés 3:0 (kon.) | Valencia – La Coruňa 3:0 (kon.)

Valencia právě vstřelila branku!
    Pokud někdo doteď ještě pochyboval o vítězství Valencie, tak teď už nemusí. JOÃO CANCELO si doběhl pro dlouhý míč do vápna, pak si míč zasekl, čímž obešel Navarra a z úhlu dokázal trefit levý horní růžek branky Germána Luxe. Cancelo se trefil po pouhých osmi minutách na hřišti. Asistence: Santiago Mina.

88
    Po rohovém rozehraném na krátko pěkně z dálky vystřelil João Cancelo. Lux jeho pokus vyrazil jen k Garayovi a pak měl štěstí, že Argenticem netrefil branku.

83
    Tím zraněným hráčem byl José Gayá. Zaskočí za něj na poslední minuty zápasu João Cancelo.

78
    A je tu další střídání na straně Valencie. Santiago Mina na hřišti nahradí Simoneho Zazu. Ten dnes pracoval poctivě, ale gólu se nedočkal.

75
    Siqueira je prvním čerstvým hráčem na hřišti v dresu Valencie. Vystřídal Enza Péreze.

73
    Florin Andone se dostal do zajímavé příležitosti, ale Diega Alvese, který proti němu výborně vyběhl překonat nedokázal.

70
    Druhé střídání hostů. Hřiště opouští Álex Bergantiños, na hradí ho Marlos Moreno.

57
    Pěknou přízemní střelou se prezentoval Joselu, ale Alves je dnes zatím spolehlivý. Tentokrát sice míč jen vyrazil před sebe, ale o zbytek se už postarali jeho obránci.

55
    Další tvrdý zákrok Valencie. Faulován byl ve středovém kruhu Emre Colak a Enzo Pérez za ten faul vidí žlutou kartu.

50
    Andone sklepl Juanfranův centr na Josela a ten byl nepříjemně faulovaný Abdennourem. Ten za to obdržel žlutou kartu.

47
    Dnešní utkání sleduje 43 638 diváků.

46
    Kouč hostů Pepe Mel reaguje na nepříznivý vývoj utkání střídáním. Emre Colak nahradí pro druhý poločas Fajra, který v 8. minutě neproměnil penaltu.
    29. Raúl ALBENTOSA - 2:0

29
    Tak tohle už je ale obrovská smůla Deprotiva. Neproměnili penaltu, podle všeho jim nebyl uznán, nakonec nesprávně, gól pro domnělý ofsajd a vše nakonec korunuje vlastní gól. Na centr od rohového praporku si spolu s ostatními naskočil i stoper RAÚL ALBENTOSA a nechtěně poslal míč do vlastní sítě. Přitom to vypadalo, že kdyby se míče nedotkl, skončil by v rukou gólmana.

16
    A z následného protiútoku Joselu zezadu skluzem fauloval Zazu. Zaslouženě vidí žlutou kartu a v příštím kole proti Granadě si nezahraje.
    10. Ezequiel GARAY - 1:0

10
    To je neskutečném co už se všechno stihlo během deseti minut udát. Neproměněná penalta a správně neuznaný gól Deportiva a hned na to gól Valencie. Hlavička Munira po standardní situaci ještě trefila břevno, ale odražený míč pak nekompromisně do sítě zatloukl EZEQUIEL GARAY. Bez asistence.
    8. Penalta

8
    Na penaltu šel poměrně překvapivě Fayçal Fajr, který ještě gól nedal. A bude si na něj dál počkat, protože jeho penaltu fantasticky vyrazil Diego Alves.
    8. Žlutá karta

8
    Martín Montoya stáhl rukama na zem Florina Andoneho, který si nabíhal na centrovaný míč. Argentinec dostává žlutou kartu.

7
    Z ničeho nic po celkem nevinné akci to bude penalta pro Deportivo!

Petr Sumbal

Branky: 10. Garay, 29. Albentosa (vla.), 90+1. Cancelo (S. Mina)

Karty:   8. Montoya (VAL), 50. Abdennour (VAL), 55. E. Pérez (VAL) – 16. Joselu (DEP)

Neproměněná penalta: 8. Fajr (DEP), brankář Diego Alves zneškodnil

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 3:5. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 17:13.
    Valencia CF: Diego Alves – Montoya, Garay, Abdennour, Gayá (83. Cancelo) – Parejo, E. Pérez (C) (75. Siqueira) – Munir, Soler, Orellana – Zaza (78. S. Mina).
    Náhradníci: Doménech – Cancelo, Santos, Siqueira, Bakkali, Medrán, S. Mina.

Deportivo La Coruňa: Lux – Juanfran, Albentosa, Sidnei, F. Navarro – Gil, Guilherme, Bergantiños (70. Moreno), Fajr (46. Colak) – Andone, Joselu.
    Náhradníci: Tytoń – Colak, Moreno, A. Arribas, Laure, Gama, Expósito.

Rozhodčí: Ricardo De Burgos Bengoetxea – César García Fernández, Iker De Francisco Grijalba

Diváci: 43 638