Dukla Praha – Brno 3:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Příbram 2:2 (kon.) | Teplice – Plzeň 1:1 (kon.)
Hr. Králové – Č. Budějovice 4:1 (kon.) | Třinec – Jihlava 0:1 (kon.)

90+1
    Hosté se dostali k ještě jedné střele z vápna, ale ta zamířila vedle.

90
    Nastavuje se jedna minuta.

89
    Ale odmítá ji! Střela před zeď mířila k tyči, ovšem Grigar skvěle zasáhl a udržel bodový zisk domácích!

88
    No a pozor! Na druhé straně přišel faul na hranici vápna a Viktoria má jedinečnou možnost rozhodnout!

87
    Tak nakonec ano! Ke střele se dostal jeden z Teplických a Sváček jeho ránu v klíčové chvíli stihl vyrazit!

86
    Jenže to se jim nedaří a stále jen obléhají polovinu svého soupeře.

86
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Martirosyan, přichází Kotrba.

84
    Blíží se pomalu, ale jistě závěr zápasu, ve kterém se především domácí budou definitivně strhnout vedení na svou stranu.

82
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Svoboda, přichází Weber.

82
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Rychnovský, přichází Vukajlovič.

81
    Teplice ale srdnatě bobují a získaly míč zpět a už jsou znovu nastěhovány na polovině soupeře.

79
    Další útok celku ve žlutém zastavil útočný faul, opět bude u míče hostující tým.

78
    Viktoria spoléhá hodně na rychlé brejky a jeden jí mohl vyjít i nyní, jenže asi na pravé straně zhatila nepřesná přihrávka.

77
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Šup, přichází Zeman.

75
    Teplice opět na polovině soupeře, snaží se rozjet závěrečný tlak, ale dlouhými nakopávanými míči cesta rozhodně nepovede.

73
    Ale hra je znovu ve středu hrací plochy přerušena, opět se jedná o zranění na straně hostů.

71
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Mudra, přichází Teršl.

71
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Kopřiva, přichází Suchý.

70
    Dvacet minut zbývá do konce duelu, domácí zvládli vyrovnat a nyní jsou to oni, kdo se pokouší strhnout vedení na svou stranu.

69
    Nejednalo se však o nic vážného, můžeme pokračovat.

68
    Hra je znovu ale přerušena, na zemi zůstal ležet jeden z Plzeňských.

67
    Domácí fotbalisté po vstřelené brance výrazně ožili a jsou aktivnější, hosté jsou pod velkým tlakem.

64
    Teplice právě vstřelily branku!
    Je to tady, domácí vyrovnávají! Autorem úvodní trefy Teplic v zápase je DOMINIK ŠUP – 1:1!

63
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Sedláček, přichází Havel.

61
    Ani nyní se domácím nevedlo, brankář Sváček bude vykopávat.

60
    Hodina hry je za námi, hosté zatím vedou o jednu branku a směřují za ziskem tří bodů.

58
    O míč však domácí znovu po nepřesném pasu přišli, vhazuje Viktoria z levé strany.

57
    Teplice lehce vyrovnávají hru, jsou usazeny na míči, ale směrem dopředu je to z jejich strany zatím hodně bezzubé.

55
    Ale ohrožení branky se z něj Viktoria nedočkala, míč skončil za brankou.

54
    Teplice se provinily faulem a Plzeň bude rozehrávat zajímavou standardní situaci.

52
    Plzeň diktuje tempo hry, ale dlouhými centry zatím marně hledá cestu na polovinu svého soupeře.

51
    Domácí se ještě prakticky nedostali k míči a jsou zatím pod velkým optickým tlakem.

49
    Ale zatím se druhé dějství nese pouze v duchu lehkých kombinací, ani jeden z celků nechce udělat větší chybu.

47
    Druhý poločas načínají opět aktivněji hosté ze západu Čech, kteří jsou znovu usazeni na polovině svého soupeře.

46

Druhý poločas začne přibližně v 12:06.

45

44
    Jenže Západočeši se z něj další branky, jako v prvním případě, nedočkali, a tak budou muset pokračovat ve své kombinaci.

43
    Rohový kop pro Plzeň.

42
    Plzeň podnikla po pravé straně rychlý útok, ale k centru se nedostala.

41
    A v útoku se připomněli opět také hosté, když se ke střele nedostal Žitný, ale ani jeho druhý střelecký pokus se mezi tyče nevešel.

40
    Do konce prvního poločasu zbývá zhruba pět minut, hosté chtějí přidat ještě jednu branku, která by znásobila jejich náskok.

38
    Viktoria pokračuje v obléhání poloviny svého soupeře, tentokrát ale na levé straně o míč přišla.

37
    Plzeň po další rychlé kombinaci na malém prostoru dokázal dostat míč do střelecké pozice, ale Skála mířil nad branku.

35
    Roh se ale Severočechům příliš nevyvedl, hra se stěhuje zpět na polovinu domácích.

34
    Teplice mohly zahrozit z ojedinělého brejku, jenže centr z pravé strany byl zablokován, a tak budou muset vzít zavděk jen rohový kop.

32
    Hra pokračovala a Viktoria se dostala k další střele, ovšem rána jednoho z hostů zamířila pouze nad branku.

31
    Hra je stále přerušena a na hrací plochu byl již povolán lékařský tým, aby vyhodnotil celou situaci.

30
    Hra je nyní přerušena, na trávníku zůstal v bolestech ležet jeden z domácích hráčů.

30
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Kodeš, přichází Tesař.

29
    Téměř půlhodina hry je za námi, Plzeň si stále vytváří šance, zatímco domácím se první půle příliš nedaří.

26
    Ale stále pouštějí hosty ke střele, jako nyní Poznara, který však zamířil kousek nad břevno.

25
    Hosté drží míč na svých kopačkách a stále obléhají polovinu soupeře, ale Teplice se již poučily z úvodních chyb a brání velmi spolehlivě.

23
    Grigar musel být v permanenci proti střele z dálky, ale nakonec si s ní poradil a ukryl míč v náručí.

21
    Nakonec to vyšlo domácím a ke střele napřáhl za vápnem Hasil, jeho technický pokus ale zamířil kousek vedle levé tyče branky domácích.

20
    Hra je nyní hodně kouskována zbytečnými fauly a přerušeními, ani jeden z celků se nemůže dostat dopředu.

18
    Ale nerozuměli si ani hosté, centr zleva byl hodně nepřesný a brankář Grigar bude vykopávat od své svatyně.

17
    Teplice nyní přešly dopředu, ale znovu se jim nepovedla finální přihrávka do vápna.

16
    Viktoria má první půli zatím jasně ve své moci, je výrazně aktivnější a stále se tlačí směrem dopředu.

14
    A Plzeňští se také dostali k další střele, ale Grigar tentokrát zasahovat nemusel.

13
    Hosté po vstřelené brance ožili a jsou aktivnější, domácí mají s jejich útočnými výpady velké starosti.

11
    Plzeň právě vstřelila branku!
    A Plzeň se dostává do vedení! Autorem vedoucí branky hostů je TOMÁŠ SKÁLA – 0:1!

11
    Rohový kop pro hostující celek.

10
    V útoku jsou nyní domácí fotbalisté, kteří ale zatím pouze kombinují směrem dopředu a do žádné šance se nedostávají.

9
    Hosté se nakonec prokombinovali k další střele, nicméně Poznar nezamířil přesně.

7
    A ke střele se nakonec dostal Žitný, jehož pokus se nakonec mezi tyče nevešel.

6
    Dopředu tak vyrazili opět Západočeši, jenže ani oni si nedokázali přesně přihrát, a tak se hra znovu stěhuje na jejich polovinu.

4
    Do první útočné akce se dostali také domácí, ale jejich postup zhatila nepřesná přihrávka.

3
    Hosté nakonec ze své aktivity vytěžili střelu, ta však skončila vysoko nad brankou.

2
    Domácí jsou hned od první minuty pod velkým tlakem, zatím však všem nebezpečným centrům odolávají.

1
    Plzeň začíná po rozehrávce utkání svou aktivitou a je usazena na polovině soupeře.

1

FK Teplice: Grigar – Svoboda, Žitný, Martirosyan, Hasil, Šup, Král, Kodeš, Vaněček, Berešík, Richter (C).
    Náhradníci: Švejda – Weber, Tesař, Kučera, Šimeček, Zeman, Kotrba.

FC Viktoria Plzeň: Sváček (C) – Matějů, Vacovský, Hlavatý, Mudra, Kopřiva, Rychnovský, Skála, Hájek, Poznar, Sedláček.
    Náhradníci: Luhový – Teršl, Novák, Kadar, Vukajlovič, Suchý, Havel.

Rozhodčí: Příhoda – Poživil, Kubr.

Vítám všechny fanynky a fanoušky fotbalu! Dnes se v rámci dalšího kola Juniorské ligy představí před svými fanoušky FK Teplice, na jejichž půdu zavítá FC Viktoria Plzeň.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.