Dukla Praha – Brno 3:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Příbram 2:2 (kon.) | Teplice – Plzeň 1:1 (kon.)
Hr. Králové – Č. Budějovice 4:1 (kon.) | Třinec – Jihlava 0:1 (kon.)
FC Hradec Králové
4:1 (2:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Neděle 02.04.2017, 12:00Juniorská liga • 22. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

FC Hradec Králové: Dunda – Václavek (c), Holeš, Zbudil, Brokeš, Vlkanova, Žondra, Dostál, Bláha, Bederka, Miker.
    Náhradníci: Jech – Kollár, Li Haroan, Chocholatý, Střelec, Hynek.

SK Dynamo Č. Budějovice: Rotbauer – Kadlec, Jenne, Havel, Tomášek (c), Bálek, Kouadio, Škoda, Frnoch, Smetana, Krejčí.
    Náhradníci: Coufal – Dolejšek, Kubata, Fišer, Rottenborn, Vlk.

Rozhodčí: Adámková – Petřík, Podaný.

1

1
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Skvělý vstup votroků do utkání! Hned z první akce duelu se ujali vedení, když se prosadil JIŘÍ MIKER – 1:0.

3
    Domácí tým je po rychlém gólu při chuti a nyní znovu ohrozil bránu Dynama. Tentokrát však gólman Rotbauer míč kryl.

4
    Také Dynamo se poprvé dostalo k zakončení, nicméně branku Hradce neohrozilo.

7
    České Budějovice zahrávaly standardní situaci ze zajímavé pozice, po níž se i dostaly k zakončení. Vyrovnat však nedokázaly.

9
    Budějovičtí se dostali ke střele z hranice vápna, ta však zamířila kousek vedle tyče.

11
    Jihočeši se další trpělivou kombinací dostali ke střele, jenže ta skončila opět nezdarem a ranou vedle branky votroků.

12
    A následný rychlý brejk Budějovic zastavila nepřesná přihrávka do vápna.

14
    Na druhé straně akci Hradce zastavil ofsajd.

15
    Hradec je teď aktivnější a snaží se přidat i svou druhou trefu, ale Budějovičtí po prvním nezdaru dobře brání.

16
    Rohový kop pro domácí celek.

17
    Šanci jsme z něj neviděli, i když ve vápně vznikl závar, ale hostující družina jej přestála.

19
    Domácí jsou teď aktivnějším celkem a rozjíždějí rychlé akce po křídlech, nicméně další šanci si zatím nepřipravili.

22
    Východočeši hrají přesně to, co potřebují, kontrolují průběh prvního poločasu a hlavně se velmi brzy ujali vedení.

23
    Hradec předvedl povedenou kombinaci, po níž se dostal do vápna, ale následně se už ke střele neprobil.

25
    Hosté hrozí především z rychlých protiútoků a jeden takový jim mohl vyjít i nyní, ale opět selhala finální přihrávka.

26
    Hra je přerušena, na zemi zůstal ležet jeden z hostujících fotbalistů.

27
    Velmi rychle však znovu pokračuje, u míče je domácí celek.

28
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Vlkanova, přichází Hynek.

29
    Necelá půlhodinka hry je za námi, utkání se herně vyrovnalo, ale domácí stále vedou o jednu branku.

29
    Žlutou kartu dostává Bláha (FC Hradec Králové).

32
    Hradec se v posledních minutách spoléhá na brejky, z nichž však zatím nic světoborného nevytěžil a obrana Jihočechů funguje dobře.

33
    Navíc nyní Budějovice vybojovaly míč a rozjíždějí kombinaci z obranné poloviny.

35
    Žlutou kartu dostává Bálek (SK Dynamo Č. Budějovice).

36
    Domácí přidávají druhou branku. Jejím autorem je JAN DOSTÁL – 2:0!

38
    Domácí jasně vládnou prvnímu poločasu, jsou na míči a kontrolují bezpečně svůj dvougólový náskok.

39
    Do konce první půle zbývá zhruba pět minut, domácí jsou usazeni na polovině soupeře a hledají další okénko směrem dopředu.

41
    Nepřesnou střelu z dálky vyprodukoval jeden z hostů, jeho pokus skončil vysoko nad brankou.

43
    První půle se dohrává za aktivity domácích barev, fotbalisté v pruhovaném by rádi přidali ještě jednu trefu.

44
    Tak nakonec ne, Hradečtí drží míč na svých kopačkách a čeká se na závěrečný hvizd úvodního poločasu.

45

Druhý poločas začne přibližně v 13:01.

46

46
    Domácí se dostali hned v úvodní minutě druhé půle k nebezpečné střele, ovšem brankář Rotbauer si s ní poradil.

48
    Hradečtí začínají druhý poločas hodně aktivně, a stále jsou usazeni na polovině svého soupeře.

50
    Domácí nyní dvakrát nebezpečně vypálili z hranice šestnáctky, ale ani jednou netrefili zařízení.

52
    Rohový kop pro Hradec Králové.

53
    Šanci však nepřinesl, hosté se dokázali ubránit.

54
    A je to o tři branky! Autorem dalšího gólu je JIŘÍ MIKER, který se prosadil podruhé v zápase – 3:0!

55
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Ale pozor, velmi rychle je sníženo! Autorem první branky hostujícího celku je LUKÁŠ BÁLEK – 3:1!

57
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Smetana, přichází Fišer.

58
    Hosté se nevzdávají a opět se snaží s výsledkem něco udělat. Vstřelená branka jim vlila do žil novou krev.

60
    Ale ani domácí se nechtějí nechat zahambit a hrozí především z rychlých brejků.

62
    Ofsajd zastavuje další akci Českých Budějovic.

63
    Žlutou kartu dostává Jenne (SK Dynamo Č. Budějovice).

64
    Na druhé straně vyrazil dopředu opět Hradec, ale jeden z jeho hráčů se proti dvojnásobné přesile neprosadil.

65
    A další ofsajd Českobudějovických.

67
    Oba celky se nyní střídají v nepřesných kombinacích, naopak pohledných akcí vidíme jen pomálu.

67
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Škoda, přichází Dolejšek.

70
    Do konce zbývá přesně dvacet minut a to je také čas, jaký ještě zůstal hostům, aby v závěru zápasu s utkáním něco udělali.

72
    České Budějovice dobře drží míč na útočné polovině a jsou v kombinaci. Bude jim to však k něčemu stačit?

73
    Nebude, Hradec zřejmě definitivě pojišťuje svou výhru. Autorem čtvrté branky domácích a zároveň vlastní branky je LUKÁŠ HAVEL – 4:1!

75
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Zbudil, přichází Li.

76
    Utkání se víceméně jen dohrává, domácí jsou stále u balónu a závěr zápasu si užívají.

77
    Hra je přerušena, na trávníku zůstává v bolestech ležet jeden z hostujících fotbalistů.

79
    Dlouhý míč za obranu obrana Hradce zneškodnila, rozbíhá se poslední desetiminutovka duelu.

79
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Kadlec, přichází Rottenborn.

79
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Bláha, přichází Střelec. (14:08:06)

80
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Žondra, přichází Kollár.

80
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Miker, přichází Chocholatý.

83
    Po pasáži, ve které mělo Dynamo mírně navrch, přichází další přerušení hry, tentokrát kvůli zranění jednoho z domácích fotbalistů.

84
    Rohový kop pro domácí mužstvo.

84
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Tomášek, přichází Vlk.

85
    Bez větší šance, hosté se pohodlně ubránili, ale obléhání domácích pokračuje.

86
    A další rohový kop.

86
    Zpětný centr mířil dobře do ohně, ale nakonec celou akci votroků zhatil ofsajd.

87
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Frnoch, přichází Kubata.

88
    Domácí však drží znovu míč vepředu a vypadá to, že zde utkání také dohrají.

90

Daniel Kinc

Branky: 1. Miker, 36. Dostál, 54. Miker, 73. Havel (vla.) – 55. Bálek

Karty:   29. Bláha (HKR) – 35. Bálek (CEB), 63. Jenne (CEB)

FC Hradec Králové: Dunda – Václavek (c), Holeš, Zbudil (75. Li), Brokeš, Vlkanova (28. Hynek), Žondra (80. Kollár), Dostál, Bláha (79. Střelec), Bederka, Miker (80. Chocholatý).

SK Dynamo Č. Budějovice: Rotbauer – Kadlec (79. Rottenborn), Jenne, Havel, Tomášek (c) (84. Vlk), Bálek, Kouadio, Škoda (67. Dolejšek), Frnoch (87. Kubata), Smetana (57. Fišer), Krejčí.