Perm – Groznyj 1:1 (kon.) | Kazaň – Zenit 0:2 (kon.) | CSKA Moskva – Samara 2:1 (kon.)
FC Rubin Kazaň
0:2 (0:2)
FK Zenit Petrohrad
Neděle 02.04.2017, 13:00 • Kazan Arena, Kazaň. Kapacita: 45,105 diváků. • Ruská Premier Liga • 21. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (14:55:34)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 7:5. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:11.

Vše podstatné se událo v prvním poločase. Hosté vstřelili obě branky, nejdříve to byl Arťon Dzjuba, který poslal balon přesně pod břevno. Následně po parádní akci středem trávníku dal Zenitu dvoubrankové vedení kapitán týmu Danny. Ve druhém poločasu byli hosté většinu času lepším týmem, ale další branku už nedokázali přidat. Naopak po vyloučení Jakupova se museli zatáhnout do obrany, ale ani domácí celek se brankově neprosadil a tak Zenit bere tři body po vítězství 2:0.

90+3

90+3
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.

90+2
    Cristico zajel skluzem do rozběhnutého soupeře u pravé postranní lajny a také je potrestám žlutou kartou.

90+1
    Z velké dálky to zkusil z volného přímého kopě střídající Maurício, ale střela mu vůbec nesedla končí jen vedle pravé tyče.

90
    Zenit šetří čas daleko od své branky. Po faulu na Dzjubu dokonce může ještě ohrozit domácí branku.

89
    Střídání v týmu FK Zenit Petrohrad: ze hřiště odchází Giuliano, přichází Maurício.

88
    Hra se opravdu přesunula před Luneva. Nyní hostující brankář vyboxoval nebezpečný rohový kop mimo vlastní vápno. Následně musel faulovat domácí Nabiullin, který vidí žlutou kartu.

87
    Bývalá hvězda londýnské Chelsea Branislav Ivanović se předvedl v parádním skluzu. Zastavil tak rychlou akci Rubinu.

86
    Zenit tak bude dohrávat posledních pět minut jen v deseti. To je šance pro Rubin, který ještě může zdramatizovat zápas.
    84. Červená karta po 2. žluté

84
    Jusupov zastavil nešťastně v souboji soupeře a po druhé žluté kartě musí předčasně do sprch.

83
    A mohla tady být zápletka. Po odraženém míči z vápna se opřel do střely Jonathas, ale z voleje netrefil branku.

82
    Tkačuk se stále pro balon až ke středovému kruhu. Pomohl si však ve snaze získat míč v souboji rukou a musí hru opět přenechat soupeřům.

81
    Střídání v týmu FK Zenit Petrohrad: ze hřiště odchází Alexandr Kokorin, přichází Oleg Šatov.

81
    Posledních zhruba deset minut zápasu pro Rubin, který může ještě potrápit třetí tým tabulky na vlastním stadionu.