Detroit – Toronto 4:5 (kon.) | Tampa – Montreal 1:2 (po pr.) | Philadelphia – New Jersey 3:0 (kon.)
Carolina – Dallas 0:3 (kon.) | Winnipeg – Ottawa 4:2 (kon.) | Edmonton – Anaheim 3:2 (po pr.)
Chicago – Boston 2:3 (kon.) | Buffalo – NY Islanders 2:4 (kon.) | St. Louis – Nashville 4:1 (kon.)
Pittsburgh – Carolina 3:2 (kon.)
Buffalo Sabres
2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
New York Islanders
Neděle 02.04.2017, 21:10 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji dobrou noc a u dalších on-line přenosů na počtenou. (23:53:26)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Jaroslav Halák (NYI) 60 minut, 35 zák., 2 góly, 94,6%

TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ

1. Anders Lee (NYI) 2+0
    2. Joshua Ho-Sang (NYI) 1+0
    3. Jaroslav Halák (NYI) 35 zák., 2 góly, 94,6%

Právě skončilo utkání mezi Buffalem Sabres a New Yorkem Islanders. Po dvou třetinách hosté vedli 2:1, a tak závěrečná perioda slibovala ještě zajímavou podívanou. O zápletku se ve 46. minutě postaral Zemgus Girgensons, který srovnal na 2:2. V 50. minutě již opět hosté vedli. Robin Lehner při střele Anderse Leeho neměl čisté svědomí, protože mu puk propadl mezi rukou a tělem do brány. A aby toho nebylo pro Sabres málo, tak pět minut před koncem vyrobil fatální hrubku McCabe, který doslova namazal Andersi Leemu, jenž svým druhým gólem stanovil konečné skóre zápasu. Islanders si tedy po výhře 4:2 připisují dva veledůležité body do tabulky Východní konference.

59:50
    Hosté od levého mantinelu mířili jen do boční sítě a výhru jim již nikdo nevezme.

59:26
    Lehner znovu prchá z branky. Buffalo hraje opět v šesti.

59:19
    Lehner se vrací do brány, neboť se bude vhazovat ve středovém kruhu.

59:19
    Oddechový čas pro domácí.

59:19
    Ladd mohl pálit od červené čáry do odkryté brány, ale na poslední chvíli mu do střely vložil hůl jeden z domácích a puk se po tomto zásahu ocitl v ochranné síti.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:29
    Robin Lehner míří na střídačku a domácí to zkouší v šesti lidech v poli.

57:59
    Domácímu zadákovi přeskočil puk hokejku na modré čáře a Sabres tak přichází o pásmo.

56:21
    Domácí se sice ještě snaží s výsledkem něco udělat, avšak zatím jsou jejich snahy marné.

55:59
    Islanders se po vstřelené brance již nikam neženou a raději se soustředí na udržení náskoku.
    54:33 Anders LEE - 2:4

54:33
    Islanders právě vstřelili branku!
    Obrovská hrubice bude nejpsíš stát Buffalo dnešní zápas! McCabeovi při snaze rozehrát sjel kotouč z čepele a zpoza své brány jej poslal pouze na hokejku ANDERSE LEEHO, jenž pohotovou bekhendovou střelou dává čtvrtý gól svého týmu. Bez asistence.

53:43
    Buffalo vydolovalo kotouč z klubka těl v rohu obranného pásma a mohou postupovat opět vpřed.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 31. E. Kane (C.J. Smith), 46. Girgensons (Moulson, Carrier) – 10. Clutterbuck (Leddy), 32. Ho-Sang (Seidenberg), 50. Lee, 55. Lee

Buffalo Sabres: Lehner (A. Nilsson) – Ristolainen, McCabe, Bogosian, D. Kulikov, Falk, Gorges – Ennis, R. O'Reilly, E. Kane – Reinhart, Eichel, M. Foligno – B. Gionta, Rodrigues, Moulson – Girgensons, Carrier, C.J. Smith.
    New York Islanders: Halák (Greiss) – Boychuk, Leddy, Seidenberg, de Haan, Pelech, Hickey – Ho-Sang, Beauvillier, Lee – Chimera, Quine, Ladd – Jo. Bailey, B. Nelson, Prince – Clutterbuck, Gionta, C. Jones.

Rozhodčí: L´Ecuyer, Meiere – Cherrey, Devorski

Diváci: 19070