Setúbal – Moreirense 2:0 (kon.) | Belenenses – Feirense 1:2 (kon.) | Arouca – Sporting 1:2 (kon.)
Braga – Marítimo 3:3 (kon.)
SC Braga
3:3 (3:2)
CS Marítimo
Neděle 02.04.2017, 21:15 • Estádio AXA, Braga (kapacita: 30.286 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 27. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (23:14:24)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 8:11. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:24.

Je konec! Braga ztratila skvěle rozehraný duel s Marítimem, kde vedla 3:0 a nakonec je z toho jen remíza 3:3! Braga vlétla do utkání jako velká voda a už ve 12. minutě otevřel Baiano skóre! O čtyři minuty později navíc zvýšil Cartabia na 2:0 a když se ve 26. minutě trefil Fonte, bylo s Marítimem hodně zle. Hosté se ale v závěru poločasu zvedli. Ve 39. minutě snížil po chybě obrany Keita a dvě minuty před přestávkou krásnou střelou z otočky vrátil Marítimo do hry Sen! Ve druhé půli se Marítimo snažilo vyrovnat, ale Braga se dlouho bránila. Až deset minut před koncem se druhou brankou v utkání prosadil Sen! Domácí už ze závěrečného tlaku branku soupeře neohrozili.

90+5

90+3
    Hosté vysunuli presink hluboko na polovinu domácího celku. Zadáci Bragy si museli pospíšit s rozehrávkou a následně jen odevzdali míč soupeři.

90+2
    Fonte si zpracoval míč na hranici pokutového území, roztáhl hru na levou stranu, ale následná hlavička po centru do vápna byla nepřesná.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty!

90
    Braga zahrávala rohový kop. Centrovaný míč přilétl na přední tyč, kde se k němu ale nikdo v červeném dresu nedostal.

89
    Braga přeci jen dokázala branku ohrozit! Fonteho hlavičku dokázal Charles vytěsnit parádním zákrokem na rohový kop!

88
    Jenže Marítimo hraje skvěle a napadá už na polovině hrací plochy. Nikdo v červeném dresu se zatím ne a ne dostat do střelecké pozice.

87
    Naopak fotbalisté Marítima už nikam nespěchají. Brankář Charles si dal načas s odkopem od branky.

86
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Jorge, přichází Almeida.

85
    Braga se snaží najít cestu do pokutového území. Domácí fotbalisté nesklopili hlavy a snaží se vrátit vedení na svou stranu.
    83. Erdem SEN - 3:3

83
    Marítimo právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno! Marítimo to přeci jen dokázalo! Obrovská radost na straně hostujícího celku! Po rohovém kopu se na malém vápně uvolnil ERDEM SEN, jež hlavou poslal míč do sítě!

82
    Keita zkoušel štěstí individuálním způsobem, ale obrana Bragy pracuje na výbornou a nedala útočníkovi soupeře možnost zakončit.

81
    Brito poslal prudký centr do pokutového území, nicméně obránce Jorge se po míči fantasticky natáhl a vypíchl jej do bezpečí.