Táborsko akademie – Písek 0:1 (kon.) | Převýšov – Králův Dvůr 1:1 (4:3 po pen.) | Štěchovice – Litoměřicko 1:2 (kon.)
po penal. (4:3)
SK Převýšov
1:1 (1:0)
FK Králův Dvůr
Neděle 02.04.2017, 10:15 • Převýšov • Česká fotbalová liga • 21. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Krásné nedělní dopoledne Vám přeji při sledování dnešního utkání třetí české nejvyšší soutěže. Domácí SK Převýšov na svém stadionu přivítá FK Králův dvůr.

Převýšov

Převýšov do dnešního zápasu vstupuje z desátého místa třetí české nejvyšší soutěže, navíc má k dobru jeden zápas. V uplynulých dvou jarních zápasech získali šest bodů a o další se jistě pokusí i dnes. Domácí se v dnešním zápase určitě budou spoléhat na desetigólového Tomáše Bastina, jenž zatím ale na jaře střelecky mlčí. Uvidíme, jak se jemu a jeho celku bude dařit dnes.

Králův Dvůr

O něco veseleji koukají na tabulku hráči Králova Dvora. Celek ze Středočeského kraje se momentálně nachází na čtvrtém místě s pouho šesti bodovou ztrátou na vedoucí Jirny, který mají zápas tohoto kola již za sebou. Hosté přijíždějí na stadion Převýšova povzbuzeni výhrou z minulého kola, kdy získaly povinné body proti B týmu Mas Táborska. Při pohledu do statistik ligy určitě oku fanouška neunikne fakt, že Králův Dvůr má druhou nejlepší defenzívu soutěže s pouhými dvaceti inkasovanými góly.

Vzájemné zápasy

03.09.16 Králův Dvůr 2 : 1 Převýšov
    12.06.16 Převýšov 2 : 1 Králův Dvůr
    07.11.15 Králův Dvůr 0 : 2 Převýšov
    06.06.15 Převýšov 0 : 2 Králův Dvůr

SK Převýšov: Petr – Vyšehrad, Jarkovský (C), Karal, Špidlen, Sedláček, Labík Ja., Kraják, Věchet, Korba, Labík Tom.
    Náhradníci: Vízek – Zezula, Novák, Kosař, Bastin, Veselka, Černý

FK Králův Dvůr: Krček – Soldát, Šilhavý, Hell, Kraus, Eliáš, Killián, Balšánek (C), Ježdík, Procházka, Šlapák
    Náhradníci: Vávra – Hájek, Bouček, Zelenka, Svoboda, Dochtor

Rozhodčí: Němec – Průcha, Štuk.

Hráči obou celků nastupují na hrací plochu, zanedlouho zápas začne.

1

1
    První útočnou akci měl na svědomí domácí celek, o míč ale rychle přišel.

2
    Kapitán hostů Balšánek byl nepříjemně trefen míčem do obličeje, musí proto za postranní čáru.

4
    Procházka šlapákem odebral míč jednomu z domácích, to se nelíbilo hlavnímu sudímu a píská faul.

5
    Špidlen si v rychlostním souboji s Procházkou poradil na jedničku.

6
    Hosté se nemohou na delší časový úsek dostat k balónu, domácí skvěle presujou.

7
    Labík nezachytil ve slibně se rozvíjející akci míč na hrací ploše.

8
    O první střelu v zápase se postarali hosté, konkrétně to byl Balšánek, který ale mířil hodně nepřesně.

9
    Byla nařízena penalta pro Převýšov.

9
    Převýšov právě vstřelil branku!
    S nařízenou penaltou si hravě poradil TOMÁŠ LABÍK, který posílá Převýšov do vedení!
    9. LABÍK - 1:0

11
    Domácí Převýšov má v úvodních minutách rozhodně více ze hry, hosté se nemohou dostat do souvislejšího držení míče.

12
    Domácí měli k dispozici zajímavou standardní situaci, která po menších problémech byla zažehnána obranou Králova Dvora.

13
    Šilhavý si nyní se svými spoluhráči neporozumněl a míč tak odevzdává domácím.

14
    Šlapák nezachytil na polovině hřiště míč na hrací ploše, vhazovat budou domácí.

16
    Procházka centroval do šestnáctky domácích, kteří míč odvrací na první rohový kop zápasu.

18
    Před vápnem Králova Dvora byl faulován jeden z domácích, ti tak mají k dispozici přímý volný kop ze slibné pozice.

19
    Po centru z pravé strany se sám před gólmanem zjevil jeden z hráčů Převýšova, hlavičku poslal těsně nád branu.

21
    Králův Dvůr zlobí nepřesná hra, nyní se nepřesnou přihrávkou prezentoval Procházka.

22
    Z velmi dobré pozice měl možnost střílet Kraják, svojí střelu poslal ale hodně vedle hostující brány.

25
    Poslední minuty nabízí bitvu ve středu hřiště, aktivitnější jsou nyní hosté z Králova Dvora.

27
    Procházka výborně nacentroval do vápna na Killiána, jehož tvrdou střelu zblokoval jeden z domácích.

29
    Sledujeme nudnější pasáž, ani jeden z obou celků se nedostává do vážnější šance.

30
    Balšánek na hranici pravidel odstavil od balónu jednoho z hráčů Převýšova, rozhodčí okamžitě píská a následně domlouvá hostujícímu kapitánovi, kterému se posouzení situace vůbec nelíbí.

31
    Killián už, už se dostal k míči ve vápně soupeře, slabou střelou pouze vyprášil Petrovy rukavice.

33
    Centr domácích jen prolétl vápnem Králova Dvora.

33
    Máme tu první střídání zápasu. Ze hřiště odchází Vlastimil Karal, jehož místo zaujme Petr Veselka.

35
    Kraus se hnal proti Krčkovi, zastavil ho až ofsajd pomezního znamenající ofsajd.

38
    Věchet hasil nebezpečně vznikající akci hostů za cenu faulu. Standardní situace pro hosty zhruba ze třiceti metrů.

40
    Jenže hosté nejsou dnes vůbec nebezpeční, žádnou stoprocentní šanci si ještě v dnešním utkání nevytvořili.

42
    No nevim, nevim. Hostující Martin Šlapák se dostal za obranu soupeře a rozvlnil síť, jenže proti byl opět pomezní rozhodčí se svým praporkem, hosté cítí v této situaci křivdu. Za následné řeči dostává Šlapák žlutou kartu.

44
    Kraják byl faulován, u míče opět Převýšov.

45

Máme za sebou první poločas, který nabídl jedinou branku, a to z kopaček Tomáš Labíka, jenž proměnil pokutový kop. Moc zajímavých situacích jsme dále neviděli, výjimku tvoří situace ze dvaačtyřicáté minuty, kdy Šlapák rozvlnil síť Převýšova, avšak pouze z ofsajdového postaveni. Druhý poločas začne přibližně v 11:17 a doufejme, že bude o něco atraktivnější.

46

46
    Obrovská šance Králova Dvora! Centr do vápna propadl až na zadní tyč, kde jeden z hostů hlavou trefil z bezprostřední vzdálenosti pravou tyč!

48
    Tomáš Labík se s míčem dostal až za postranní čáru, Králův Dvůr bude vhazovat na polovině hřiště.

49
    Jan Labík svojí střelu zpoza vápna namířil pouze do sítě za bránou.

52
    Hosté faulovali, Převýšov bude mít standardní situaci ze zajímavé pozice.

52
    Ta se jim ale nepovedla a míč končí hodně daleko vedle Krčkovy brány.

53
    Dalším potrestaným žlutou kartou je Michal Procházka, další standardka pro domácí celek.

54
    Sedláček to nemyslel vůbec zle, provedení ale bylo horší, než by si sám hráč přál.

56
    Aktivnější jsou ve druhém poločase zatím domácí, jsou to ale hosté z Králova Dvora, kteří nutně potřebují vstřelit minimálně jednu branku.

57
    První střídání provede také Králův Dvůr. Ze hřiště odchází Michal Procházka, jehož místo zaujme Adam Hájek.

58
    Krčkovi se odkop vůbec nepovedl a věnoval tak Převýšovu rohový kop.

59
    Ani z tohoto mráčku ale nezapršelo, Krček následně uvede míč opět do provozní teploty.

61
    Atraktivita zápasu každou minutou upadá, akce obou mužstev jsou hodně nepřesné.

63
    Centr Králova Dvora končí pouze v rukavicích Radka Petra.

64
    Střídat budou také domácí. Ze hřiště odchází Radek Korba, naopak na hřiště přichází Tomáš Bastin.

65
    Adam Hájek zkoušel na pravé straně vymotat jednoho z bránicích hráčů Převýšova, to se mu sice dařilo, nicméně sám končí za postranní čárou.

67
    Tomáš Labík se chytře pokoušel vrátit míč do vápna, tam ovšem nebyl žádný ze spoluhráčů.

68
    Hájek zbrklým zpracováním nahrál míč domácím, kteří nikam spěchat nemusí.

70
    Killián fauloval Veselku, standardka pro Převýšov.

71
    V sedmdesáté minutě se opět střídá, tentokráte to budou hosté. Ze hřiště odchází Martin Kraus, kterého nahradí Josef Bouček.

72
    Hostům se snaha upřít nedá, jenže k čemu je to platné, když si nevytvoří žádnou velkou šanci.

73
    Máme tu další střídání. Ze hřiště odchází Jiří Ježdík, přichází Daniel Zelenka.

75
    Na hřiště ulehl Veselka, vzápětí se pomalu dostává zpět na nohy.

77
    Před dotírajícím hráče Králova Dvora odkopává brankář Petr míč do bezpečí, hosté jsou nyní aktivnější.

78
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!
    A je to tu! Z první šance hosté vyrovnávají skóre dnešního zápasu, Petr Eliáš krásnou střelou zpoza vápna nedal Petrovi žádnou šanci.
    78. ELIÁŠ - 1:1

79
    Převýšov vyrovnávací branka ale nepoložila, naopak se snaží opět o vedoucí gól.

80
    Při snaze přihrát balón spoluhráči se Adam Hájek provinil proti pravidlům, navíc dostává i žlutý kartónek.

81
    Mezitím střídání domácích. Ze hřiště odchází Jan Labík, kterého nahradil Pavel Novák.

83
    V čem je fotbal krásný ukázali hosté, kteří z první vážnější šance za celý zápas vyrovnali skóre dnešního utkání. Do konce nám zbývá necelých deset minut hry, uvidíme ještě nějakou branku?

85
    Vyšehrad nádherným čistým skluzem obral o balón prchajícího Hájka, hezký fotbalový moment.

86
    Před dotírajícím Bastinem odkopává míč do bezpečí Zelenka.

86
    Dalším kdo uviděl žlutou kartu v rukou hlavního rozhodčího byl Petr Veselka.

88
    Tomáš Šilhavý si pomohl držením, "odměnou" mu je žlutá karta.

89
    Hostující brankář si dával s odkopem na čas, nakonec míč poslal za postranní čáru.

90
    Rozhodčí přidává nad rámec základní hrací doby dvě minuty.

90+1
    Faulován byl Veselka, jedna z posledních šancí pro domácí tým.