Česko – Salzburg 5:1 (kon.) | Rusko – Slovensko 3:0 (kon.)
Neděle 02.04.2017, 12:30 • ZŠ Piešťany - Easton Aréna • Turnaj pěti (U20)

Česká repre ???????????? #MadeOfHockey #CCMHockey

Příspěvek sdílený CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

Ode mě je to již vše. Přeji Vám příjemný zbytek nedělního odpoledne! (14:46:16)

Dnes je ještě v piešťanské Easton Aréně na programu od 16 hodin utkání mezi Ruskem a Slovenskem! O změnách stavu Vás bude průběžně informovat Viktor Kalinács.

Statistiky zápasu:

Střely na branku: 39 – 19
    Zásahy brankářů: 18:34
    Vyloučení: 2 – 3
    Trestné minuty: 4 – 6
    Přesilové hry: 0/3 – 0/2

Utkání mezi Českem a EC Red Bullem Salzburg právě skončilo, z vítězství se mohou radovat čeští hráči. Skóre však ve 4. minutě nejprve otevřel centr druhého útoku Salzburgu Max Daubner. Druhá dvacetiminutovka ale byla čistě v režii Čechů. Postupně se prosadili František Hrdinka, Tomáš Havránek, Marek Zachar a David Čermák. Na konečných 5:1 pro Česko upravil ve 48. minutě Radek Jeřábek.

59:01
    Probíhá poslední minuta tohoto utkání.

51:22

50:01
    Je za námi polovina třetí třetiny, Češi přidali zásluhou Radka Jeřábka další branku a vedou tak nad Salzburgem 5:1.

49:22
    Vyloučení v týmu Česko (František Hrdinka – 2 min., napadení).

47:24
    Česko právě vstřelilo branku!
    Autorem páté branky Česka je RADEK JEŘÁBEK. Asistence: David Váňa, Albert Michnáč.

42:29

40:29
    Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Roni Allen – 2 min., hrubost).

Využité přesilové hry: 0/2 – 0/1

Je za námi také druhá třetina tohoto utkání. Češi v ní naprosto dominovali a po brankách Františka Hrdinky, Tomáše Havránka, Marka Zachara a Davida Čermáka se dostali do vedení 4:1.

40:00

39:12
    Nyní je již vedení českých hokejistů tříbrankové! Autorem branky je DAVID ČERMÁK. Asistence: Robert Havlát.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 25. Hrdinka (Čermák, Havlát), 28. Havránek (Karafiát, Kurovský), 38. Zachar, 40. Čermák (Havlát), 48. Jeřábek (Váňa, Michnáč) – 4. Daubner

Česko: Klouček (Groh) – Hrdinka, Jeřábek, Sirota, Furch, Padrnos, Novák, Váňa D. – Havránek, Karafiát, Kurovský – Vildumetz, Kubík, Zachar – Michnáč, Najman, Kousal – Havlát, Heinrich, Čermák – Komárek.
    EC Red Bull Salzburg: Jukuri (Wieser) – Allen, Karhapää, Grosse, Birnbaum, Rogl, Váňa V., Schmitz, Zimmermann – Valach, Postel, Wappis – Ostling, Daubner, Kopp – Egger, Eder, Rypar – Strodel, Klockl, Feldner

Rozhodčí: Adamec, Baluška – Valo, Gegáň