Jablonec – Mladá Boleslav 6:1 (kon.) | Sparta – Slavia 2:1 (kon.) | Karviná – Liberec 2:1 (kon.)
MFK Karviná
2:1 (0:1)
FC Slovan Liberec
Pondělí 03.04.2017, 15:00 • MFK Karviná • Juniorská liga • 22. kolo

Druhá půle přinesla fotbal plný šancí a akcí. Během 60. minuty dokázala Karviná vést v utkání a jednobrankový náskok si také udržet. Liberec může hodně mrzet šance Barace a Lehoczkiho, kteří měli vyrovnání, ba i dokonce vedení v utkání na kopačkách, ale nedokázali vsítit branku. To je pro dnešek vše a přeji hezký zbytek dne a zase někdy u juniorské ligy na počtenou. (16:54:47)

90

90
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Macej, přichází Řapek.

89
    Žlutou kartu dostává Smrž (MFK Karviná).

89
    To už je neskutečné co hosté pálí za šance. Jakub Barac mohl vyrovnat skóre, ale nejspíše nějaká magie to opět nedovolila.

87
    Jeden z domácích hráčů mohl upalovat na France, ale pomezní rozhodčí píská ofsajd.

86
    Ondřej Lehoczki se ocitl sám na malém vápně, ale branku trefit nedokázal. To bude liberecké velice mrzet.

84
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Kubyshkin, přichází Lehoczki.

82
    Další fantastický zákrok domácího brankáře Pindrocha, který vyrazil nebezpečnou střelu nad brankovou konstrukci, a tak z toho je opět další rohová kop pro Slovan.

78
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Duda, přichází Pezzotti.
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Čuřík, přichází Blažek.

76
    Další roh pro liberecké fotbalisty, ale opět z toho nic nebude.

75
    Domácí Behan odcentroval míč z pravé strany u brankové čáry do pokutového území. Tam se k míči nedostal nikdo z domácích borců, takže šance je zažehnána.

73
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Galuška, přichází Behan.

71
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Sixta, přichází Kristian.

70
    Naopak Liberec disponuje rohovým kopem, ale nic z něho dokázat nevymysleli.

66
    U rohového kopu je domácí celek, ale branku France ohrozit nedokázali.

65
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Weber, přichází Kania.

63
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Mládek, přichází Dendis.
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Kazda, přichází Dudek.

59
    Karviná právě vstřelila branku!
    To je ale rychlý obrat! PETR GALUŠKA běžel na pravé straně hřiště a jeho střela směřovala na vzdálenější tyč, kam už brankář Franc nedosáhl.