Arsenal – West Ham 3:0 (kon.) | Hull City – Middlesbrough 4:2 (kon.) | Swansea – Tottenham 1:3 (kon.)
Southampton – Crystal Palace 3:1 (kon.) | Chelsea – Manchester City 2:1 (kon.) | Liverpool – Bournemouth 2:2 (kon.)
Swansea City
1:3 (1:0)
Tottenham Hotspur
Středa 05.04.2017, 20:45 • Liberty Stadium, Swansea • Anglická Premier League • 31. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše. U dalších on-line přenosů na shledanou! (23:02:59)

Naprosto parádní utkání je tedy minulostí a tři body berou hosté z Londýna. Domácí po brance Wayna Routledge vedli od jedenácté minuty, ale v samotném závěru je favorizovaný Tottenham naprosto zdemoloval. Nejprve se míč v 88. minutě s trochou štěstí dostal před odkrytou polovinu brány a Dele Alli v pohodě vyrovnal. Následně obrat ve skóre dokonal Son Heung-min a jakékoliv šance na bodový zisk Swansea pak ve čtvrté minutě nastavení odmítl Christian Eriksen. Ač to s hosty dlouho vypadalo bledě, nakonec berou všechny body.

90+7

90+6
    Domácí ještě vybojovali rohový kop. Centr zamířil na hlavu Mawsona, ale ten zakončoval mimo tři tyče.
    90+4. Christian ERIKSEN - 1:3

90+4
    Tottenham právě vstřelil branku!
    Tohle si domácí rozhodně nezaslouží. Rychlý útok do otevřené obrany domácích vyústil v Alliho perfektní přihrávku na CHRISTIANA ERIKSENA. Dánský záložník měl proti sobě jediného obránce, kterého dokázal obstřelit a poslal míč k tyči brány.

90+4
    Střídají také domácí. Poslední minuty odehraje Luciano Narsingh, který nahradil Wayna Routledge.

90+4
    Taktické střídání hostujícího celku. Hrdina Son Heung-min míří na lavičku, opačný směr nabral Kieran Trippier.

90+3
    Swansea se okamžitě nastěhovala na útočnou polovinu. Nic více kromě vhazování u rohového praporku však zatím nevybojovala.
    90+1. Son HEUNG-MIN - 1:2

90+1
    Neuvěřitelná koncovka zápasu! Eriksenovu přihrávku na hranici šestnáctky patičkou skvěle posunul Janssen, díky kterému se v obrovské šanci zjevil SON HEUNG-MIN. Jihokorejský útočník zachoval chladnou hlavu a s trochou štěstí překonal vyběhnuvšího Fabiańského.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje sedm minut! No tak to je ještě hromada času na vstřelení rozhodující branky.

89
    Vincent Janssen se odhodlal k rychlému přízemnímu zakončení z hranice šestnáctky. Fabiański byl bleskově u tyče a míč lapil.
    88. Dele ALLI - 1:1

88
    Tak to je pro domácí hodně kruté. Centr z pravé strany byl odvrácen jen k Eriksenovi, který jednoznačně střílel, ale jeho tečovaný pokus se místo toho zjevil před DELE ALLIM. Anglický reprezentant v pohodě zakončil do odkryté části brány.

87
    Spurs už rozehráli rohový kop, nicméně ten byl na bližší tyči odvrácen pozorným bekem Swansea. Míč jde okamžitě daleko za půlící čáru.

86
    Tak to je hodně kuriózní situace. Domácí nachystali střídání brankářů, ale Łukasz Fabiański několikrát mocně zakřičel a střídat rozhodně nehodlá. Trochu nepochopitelný tah domácího kouče.
    85. Skvělý zákrok Łukasze Fabiańského (SWN)

85
    Megašance hostujícího celku. Na centrovanou přihrávku za obranu Swansea si naskočil nebráněný Dele Alli, ale jeho hlavičku famózně vyrazil Fabiański!

Lukáš Podleśny

Branky: 11. Routledge (J. Ayew) – 88. Alli, 90+1. Son Heung-min (V. Janssen), 90+4. Eriksen (Alli)

Karty:   17. J. Ayew (SWN) – 78. Dier (TOT)

Držení míče: 28 % : 72 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 2:5. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 7:8.
    Swansea City: Fabiański – Naughton (72. Ki Song-jung), F. Fernández, Mawson, M. Olsson – Fer, Cork (C), T. Carroll – Routledge (90+4. L. Narsingh), J. Ayew (75. McBurnie), G. Sigurdsson.
    Náhradníci: Nordfeldt – Amat, Kingsley, Ki Song-jung, Montero, L. Narsingh, McBurnie.

Tottenham Hotspur: Vorm – Walker, Alderweireld, Vertonghen (C), Davies (79. N'Koudou) – Dier, Dembélé – Moussa Sissoko (61. V. Janssen), Alli, Eriksen – Son Heung-min (90+4. Trippier).
    Náhradníci: Pau López – Wimmer, Carter-Vickers, Trippier, Onomah, N'Koudou, V. Janssen.

Rozhodčí: J. Moss – S. Bennett, E. Smart