Angers – Bordeaux 2:1 (kon.) | Avranches – PSG 0:4 (kon.)
Angers SCO
2:1 (1:1)
Girondins Bordeaux
Středa 05.04.2017, 18:30 • Stade Jean Bouin, Angers • Francouzský pohár • Čtvrtfinále

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (20:25:27)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 6:1. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 12:14.

Angers postupuje do semifinále! Lehce favorizované Bordeaux se s pohárem loučí. Domácí fotbalisté vstoupili do zápasu velmi aktivně, dokázali soupeře přihrávat v důležitých momentech a z toho také vytěžili první branku zápasu. Již v osmé minutě se prosadil po centru Pepeho přesnou střelou z velké blízkosti Kévin Bérigaud. O deset minut později bylo ale srovnáno, když se z ničeho nic prosadil krásnou střelou na zadní tyč Younousse Sakharé. Ve druhé půli se znovu domácí usídlili na útočné polovině a po střele Ndoyeho šli opět do vedení. V závěru se několikrát vyznamenal také Letellier, který zachránil svůj tým a posunul ho do semifinále.

90+4

90+3
    A ještě není rozhodnuto. Domácí šli ve čtyřech na dva obránce. Sunu měl balon na pravačce, ale z úhlu hostujícího brankáře nepřekonal.

90+2
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase čtyři minuty.

90+1
    Již v nastaveném čase se pokoušel projít kolem postranní lajny a protihráče Kamano, ale v důležitý okamžik mu utíká balon do zámezí.

90
    Práci měl také Alexandre Letallier. S přetaženým centrem na zadní tyč si ale poradil bez větších komplikací.

89
    Znovu se štěstím hosté odvrací velkou šanci. Povedená hlavička šla k tyči, ale Lewczuk postavený zády ke střele blokuje možná postupový pokus.

88
    Hosté již nechávají hodně otevřenou cestu k vlastní brance. Toho nyní mohl využít Bamba, ale raději šel k rohovému praporku a vybojoval roh.

87
    I tak zkušený fotbalista jako Jérémy Toulalan dokáže ztratit míč ve středu pole. Jen štěstí, že se domácí rozhodli zastavit rychlou akci ještě před pokutovým územím. Mohlo být rozhodnuto.

86
    Mangani zkoušel přechytračit soupeře u postranní lajny. Domácí útočník si však se soupeřem neporadila musí se vracet do obrany.

85
    Právě střídající Sunu se hnal za nakopnutým míčem na útočnou polovinu, ale nestačil balon zasáhnout dříve než Carrasso.

84
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Bérigaud, přichází Sunu.

83
    Posledních zhruba deset minut do konce druhého poločasu. Hráči Bordeaux začínají tlačit na soupeře, ale Angers má v brance vynikajícího Letelliera.
    81. Letellier exceluje v domácí brance

81
    Fantastický Letellier v domácí brance. Hráči Angers nyní mohou děkovat svému brankáři, který dokázal během několika sekund zlikvidovat dvě stoprocentní šance.

80
    Právě faulovaný Malcom se postavil k rozehrávce volného přímého kopu, ale trefil jen prvního bránícího hráče. U balonu ale zůstávají hosté.

79
    Malcom byl faulován v blízkosti pokutového území. Bordeaux tak může ohrozit branku soupeře hned z volného přímého kopu.