Dukla Praha – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | Hr. Králové – Plzeň 0:1 (kon.)
FK Dukla Praha
1:2 (0:1)
FK Mladá Boleslav
Pátek 07.04.2017, 18:00 • Juliska, Praha 6 - Dejvice • ePojisteni.cz liga • 23. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a brzy se těším na shledanou. (19:57:30)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 7:4.
    Střely mimo: 7:2.
    Rohy: 4:2.

Zápas je za námi. Skóre utkání otevřel v úplném závěru prvního poločasu hlavičkou Lukáš Železník. Hned ve 49. minutě se ale Dukle podařilo vyrovnat. Rohový kop totiž zužitkoval Peter Olayinka. Jenže ani nerozhodný stav nevydržel na Julisce dlouho. Ani ne o deset minut později totiž Železník tvrdou střelou napálil Jakuba Podaného od nějž se míč odrazil nešťastně pro domácí do jejich sítě a tři body za výhru 2:1 si tak z hlavního města odvážejí fotbalisté Mladé Boleslavi.

90+2

90+2
    Ještě jedna tutovka v samotném závěru utkání! Mebrahtu šel sám na Radu, který proti němu vyběhl daleko z brány, hostující forvard obehrál brankáře Dukly dlouhou tyčkou a následně zkusil hned z ostrého úhlu zakončit, nakonec se ale jeho pokus dokutálel pouze do tyče.

90+2
    Míč do běhu na pravé křídle dostal Juroška, který ihned zkoušel vyslat střílený centr, jenž ale zvládla obrana hostí odvrátit.

90+1
    Nastavují se dvě minuty. Tlak Dukly pokračuje.

90
    Holenda tvrdě vypálil z hranice vápna, zacílil ale jen doprostřed brány, a tak míč končí ve Vejmolově náruči.

89
    Centrovaný balon z pravého křídla jen prolétl pokutovým územím a nakonec skončil v zámezí. Uvidíme Vejmolovu rozehrávku.

89
    Hráči ve žlutém obléhají pokutové území Mladé Boleslavi. Defenziva hostí je ale zatím dostatečn kompaktní.

88
    Na centr si naskočil Da Silva, který se zjevil v zajímavé šanci, hlavou ale branku netrefil.

87
    Tento faul se nezdál ani Juroškovi, který ale s vysvětlením u sudího neuspěl a naopak vidí žluté napomenutí.

86
    Mebrahtu si doslova vymodlil faul na polovině soupeře a hosté tak mohou nadále šetřit čas.

85
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Marek Matějovský, přichází Douglas Da Silva.

85
    Domácí nepřesvědčili Středočechy, aby přiznali teč, uvidíme tedy odkop od brány.

84
    Z dalšího volného přímého kopu přilétl centr do pokutového území, který po několika odrazech skončil za brankovou čarou. Hráči na hřišti se teď dohadují jak mezi sebou, tak s rozhodčím o tom, jak bude hra pokračovat.
    83. Po faulu za vápnem mířil Podaný z přímáku moc vysoko.

83
    Podaný ovšem poslal balon nad břevno, Vejmola uvede míč do hry odkopem.

83
    Rukou zahrál těsně před vápnem Jánoš, který vidí žlutou kartu a následovat bude velmi zajímavá standardní situace pro Duklu.

Adam Kolář

Branky: 49. Olayinka (Juroška) – 45+1. Železník (Jánoš), 57. Podaný (Železník) (vla.)

Karty:   80. Podaný (DUK), 87. Juroška (DUK) – 27. Mareš (MBL), 51. M. Vukadinovič (MBL), 83. Jánoš (MBL)

Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 7:2. Rohy: 4:2.
    FK Dukla Praha: F. Rada – Kušnír, Štetina, Bezpalec (64. Smejkal), Podaný – Marek Hanousek (C), Daniel Tetour, Mustedanagič (46. Juroška) – Milošević (77. Edmond), Holenda, Olayinka.
    Náhradníci: Hruška – Koreš, Juroška, Brandner, Smejkal, Šimůnek, Edmond.

FK Mladá Boleslav: Vejmola – Jánoš, Čmovš, Stronati, Fleišman – Takács, Levin – M. Vukadinovič, Matějovský (C) (85. Da Silva), Mareš (64. Keresteš) – Železník (78. Mebrahtu).
    Náhradníci: Mikulec – Da Silva, Chramosta, J. Kysela, Mebrahtu, Keresteš, Nečas.

Rozhodčí: Severýn – Moláček, Nádvorník.