Boston – Ottawa 1:2 (0:1 po s.n.) | New Jersey – Pittsburgh 4:7 (kon.) | Carolina – NY Islanders 0:3 (kon.)
Columbus – Winnipeg 4:5 (kon.) | Toronto – Tampa 1:4 (kon.) | Florida – St. Louis 3:6 (kon.)
Dallas – Nashville 3:7 (kon.) | Colorado – Minnesota 3:4 (kon.) | Arizona – Vancouver 4:3 (kon.)
Anaheim – Chicago 4:0 (kon.) | San Jose – Edmonton 2:4 (kon.) | Los Angeles – Calgary 1:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Pátek 07.04.2017, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Kvalifikace o Chance ligu • 3. kolo

Vsetín ve 3. třetině kontroloval své vedení, které dokázal ještě navýšit díky trefám Šilhavého a Vávry. Hosté se nezmohli na příliš velký odpor a Valaši tak dnes mohou slavit zisk cenných tří bodů. Já se s vámi pro dnešek loučím a budu se těšit opět v neděli, kdy se na Lapači představí v odvetě Havlíčkův Brod. Přeji vám ze Vsetína příjemný zbytek pátečního večera. (19:56:58)

Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášení za Vsetín brankář Michal Šurý a za hostující Vlky Tomáš Demel.

59:41
    Vsetínský Lapač začíná slavit dnešní důležité vítězství svého týmu.

59:00
    Akce dva na jednoho, Čuřík posílal kotouč na Kajabu, střela z první jen prosvištěla Stejskalovým brankovištěm.

58:40
    Finsterle znovu připravil možnost pro svého spoluhráče, tentokrát pro Šilhavého, jenž z bezprostřední blízkosti trefil břevno!

58:23
    Zakázané uvolnění Vsetína.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny a vzhledem ke stavu utkání budou asi dnes opravdu poslední.

57:28
    Také Vsetín hraje kompletní a hned z trestné lavice se do hry zapojil Čuřík, jenž se řítil na Stejskala, střela s příklepem však byla nepřesná.

57:05
    Jablonec v plném počtu.

56:55
    Demel se octl s kotoučem před Šurým, zkoušel zavěsit pod víko, ale branku přestřelil.

56:38
    Nyní to zkoušel na střelu k tyči Vítek, kterou jen těsně minul.

56:08
    Vsetínští výborně forčekují a znemožňují Vlkům rozehrávku.

55:28
    Vsetínská přesilová hra neměla tentokrát dlouhého trvání. Dvě minuty za podražení fasuje Čuřík.

55:05
    Tak trochu zbytečně nyní oslabil svůj tým Frk, jenž se dopustil útočného faulu, dvě minuty za držení jsou proto na místě.

54:37
    Vsetín s přehledem kontroluje hru, ale Vlci se určitě budou chtít ještě porvat alespoň o čestný zásah.

53:45
    Pokorný nabil Finsterlemu na střelu z první, Stejskal vyrazil.

52:32
    Valaši kombinují v útočném pásmu, Vítek si nyní všiml volného Hrazdiry, jenž se v mezikruží s kotoučem vytočil a zkoušel zakončit bekhendem, ovšem jeho úmysl mu ideálně nevyšel, branku minul.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 19. Kucharczyk (Kolařík), 22. Šilhavý (Hryciow), 25. Čech (Finsterle), 46. Šilhavý, 51. Vávra (Kucharczyk, Kolařík)

VHK ROBE Vsetín: Šurý (Hromada) – Jeník, Čech, Mojžíš, Janáček, Ostrčil, Stuchlík, Hryciow – Pokorný, Šilhavý, Vávra, Zúbek, Kolařík, Kajaba, Hrazdira, Finsterle, Čuřík, Vítek, Daněk, Hořanský, Kucharczyk.
    HC Vlci Jablonec nad Nisou: Stejskal (Bouškal) – Moravec, Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Žalud, Hubáček – Nevyhoštěný, Bříška, Havlas, Homolka, Demel, Brabec, Mulač, Prokeš, Frk, Pulec, Gecko, Švík.

Rozhodčí: Mikula, Dědek – Hanzlík, Rožánek