Boston – Ottawa 1:2 (0:1 po s.n.) | New Jersey – Pittsburgh 4:7 (kon.) | Carolina – NY Islanders 0:3 (kon.)
Columbus – Winnipeg 4:5 (kon.) | Toronto – Tampa 1:4 (kon.) | Florida – St. Louis 3:6 (kon.)
Dallas – Nashville 3:7 (kon.) | Colorado – Minnesota 3:4 (kon.) | Arizona – Vancouver 4:3 (kon.)
Anaheim – Chicago 4:0 (kon.) | San Jose – Edmonton 2:4 (kon.) | Los Angeles – Calgary 1:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Pátek 07.04.2017, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Kvalifikace o Chance ligu • 3. kolo

55:28
    Vsetínská přesilová hra neměla tentokrát dlouhého trvání. Dvě minuty za podražení fasuje Čuřík.

55:05
    Tak trochu zbytečně nyní oslabil svůj tým Frk, jenž se dopustil útočného faulu, dvě minuty za držení jsou proto na místě.

46:50
    Vyloučení na straně Jablonce nad Nisou, dvě minuty za nedovolené bránění pro Brokeše.

43:06
    Vlci si zahrají v početní výhodě, dvě minuty za nedovolené bránění pro vsetínského Hořanského.

33:51
    Přesilová hra pro Vsetín, s napadáním vsetínské rozehrávky to přehnal Demel a rozhodčí jej posílají na dvě minuty na trestnou lavici za hákování.

29:24
    Poměr sil na ledě se srovná, dvě minuty za podražení pro Nevyhoštěného.

28:41
    S obrannou hrou to nyní přehnal vsetínský Vítek, jenž oslabí své mužstvo na dvě minuty za hrubost.

25:01
    Vsetínský nápor nyní může umocnit přesilová hra. Dvě minuty za držení protihráče fasuje Čechura.

22:42
    Vsetín řádí, Čech nyní nahazoval kotouč na branku, kde byl připraven Daněk, byl však nesportovně atakován Pilařem, vsetínský útočník si ovšem nenechal nic líbit a rázně mu naznačil, co si o hře svého protihráče myslí. Oba jsou nakonec poslání na trestnou lavici za hrubost.

12:00
    Vsetín bude mít nyní dvojnásobnou početní výhodu, potrvá dvaaosmdesát vteřin a zapříčinil ji Vojtěch Havlas, dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

11:42
    Přesilovou hru si tentokrát vyzkouší Vsetín, dvě minuty za nedovolené bránění pro Michala Pavlů.

08:28
    První vyloučení v utkání, na trestnou lavici míří hráč Vsetína Jan Kolařík, dvě minuty za nedovolené bránění.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 19. Kucharczyk (Kolařík), 22. Šilhavý (Hryciow), 25. Čech (Finsterle), 46. Šilhavý, 51. Vávra (Kucharczyk, Kolařík)

VHK ROBE Vsetín: Šurý (Hromada) – Jeník, Čech, Mojžíš, Janáček, Ostrčil, Stuchlík, Hryciow – Pokorný, Šilhavý, Vávra, Zúbek, Kolařík, Kajaba, Hrazdira, Finsterle, Čuřík, Vítek, Daněk, Hořanský, Kucharczyk.
    HC Vlci Jablonec nad Nisou: Stejskal (Bouškal) – Moravec, Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Žalud, Hubáček – Nevyhoštěný, Bříška, Havlas, Homolka, Demel, Brabec, Mulač, Prokeš, Frk, Pulec, Gecko, Švík.

Rozhodčí: Mikula, Dědek – Hanzlík, Rožánek