Angers – Monaco 0:1 (kon.) | Nancy – Rennes 3:0 (kon.) | Bordeaux – Méty 3:0 (kon.)
Lyon – Lorient 1:4 (kon.) | Dijon – Bastia 1:2 (kon.) | Caen – Montpellier 0:2 (kon.)
AS Nancy-Lorraine
3:0 (1:0)
Stade Rennes
Sobota 08.04.2017, 20:00 • Stade Marcel Picot, Tomblaine • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 32. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:49:37)

Dnešní utkání končí jednoznačným výsledkem, domácí byli lepší, Rennes nepředvedlo vůbec nic, ze strany hostů to byl doslova žalostný výkon. Jedině zhruba posledních deset minut se dá, z pohledu Rennes, hodnotit trochu přísnějšími měřítky, to je ale samozřejmě málo.

90+3

90+3
    Hraje se ve středu hřiště, utkání se již v klidu dohraje.

90+1
    Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Joeffrey Cuffaut, přichází Alou Diarra.

90+1
    Tři minuty se ještě bude hrát nad rámec devadesáti minut.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, Rennes až v posledních minutách vystrkuje drápky, to je ale již pozdě.
    87. Saïd (Rennes) prověřil pozornost domácího gólmana

87
    N'Dy Assembé předvedl skvělý reflex po střele Saïda, hosté mohli korigovat skóre, ale v cestě stál pozorný gólman Nancy.

86
    Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Issiar Dia, přichází Antony Robic.

86
    Joris Gnagnon (Rennes) rozehrál, ale branku soupeře přestřelil.

85
    Nakonec to hosté mohou zkusit z volného kopu z nějakých pětatřiceti metrů od branky Assembého.

84
    Rennes opět na útočné polovině, ale hosté si vůbec neví rady jak překonat defenzivní val soupeře.

82
    Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Sanjin Prcić, přichází Adrien Hunou.

81
    Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Fait Maouassa, přichází Loic Puyo.

80
    Posledních deset minut zbývá do závěrečného hvizdu, Rennes se snaží o zkorigování skóre.

79
    Zranění Faita Maouassy je asi vážnější a nakonec zřejmě budou muset domácí střídat.

78
    Nakonec vstává až s podporou lékařů týmu, kteří mu pomáhají mimo trávník a Fait Maouassa nemůže došlápnout na pravou nohu.

77
    Fait Maouassa (Nancy) se ochotně poválel na trávníku, pochopitelně vstávat se mu příliš nechtělo.

76
    Útočným faulem na Maouassu končí akce Rennes.

74
    Nyní se bojuje převážně ve středu hřiště, domácí již v klidu zápas dohrávají, hosté se sice snaží, ale vůbec se jim nedaří.

72
    Nákop Renns na útočnou polovinu nepřesný, ale domácí posléze ztrácejí míč.

70
    Rohový kop hosté ubránili, ale stále nebezpečí pro jejich branku nepominulo.

69
    A Benoît Pedretti (Nancy) donutil Costila k zákroku, gólman Rennes vyráží na roh.

68
    Volný kop Nancy, rozehrávat bude z levé strany Benoît Pedretti.

67
    Žlutou kartu dostává Adama Diakhaby (Stade Rennes FC).
    65. Issiar DIA - 3:0

65
    Nancy právě vstřelilo branku!
    Jak ten fotbal může být jednoduchý! Erick Cabaco nakopl míč dopředu, na ISSIARA DIA, který poté přeloboval gólmana Rennes a dává svůj druhý dnešní gól.

64
    Ve hře Rennes je ale stále neuvěřitelné množství chyb.

63
    Hosté jsou nyní aktivnější a bojují často s míčem na polovině soupeře.

61
    Statistika držení míče – 44% : 56%.

60
    Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Giovanni Sio, přichází Aldo Kalulu.

58
    Míč končí v autu, domácí vhazují na levé straně.

57
    Nancy již v plném počtu, domácí nyní bojují na útočné polovině.

56
    Jeden z domácích borců zůstává na trávníku a bude muset být ošetřován.

54
    Benoît Costil (Rennes) vykopává od své branky, míč směřuje na polovinu Nancy.

53
    Benoît Pedretti (Nancy) rozehrává z levé strany, do zakončení se dostává hlavou Erick Cabaco, který ale posílá míč nad branku.

52
    A pozor, domácí získávají další roh, tentokrát z levé strany.
    51. Issiar DIA - 2:0

51
    A domácí navyšují skóre, Fait Maouassa rozehrál roh z pravé strany, obrana Rennes neuhlídala na malém vápně ISSIARA DIA, který hlavou dopravil míč do branky.

50
    Rychlá akce domácích, na jejímž konci je rohový kop pro Nancy.

49
    Rohový kop Rennes rozehrává Sanjin Prcić, ale míč bleskově získávají domácí.
    48. První povedená akce Rennes, střelu Mubeleho vytáhl gólman nad branku.

48
    První akce Rennes, která stála za to, N'Dy Assembé vyškrábl střelu FIrmina Ndombe Mubele nad branku!

46
    Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Clément Chantôme, přichází Adama Diakhaby.

46

Druhý poločas začne přibližně v 21:01.

Rozhodčí Brisard udělal to nejlepší, co mohl udělat, ukončil první poločas po vypršení pětačtyřiceti minut a ukončil tak i fotbalovou šeď a nudu, jíž jsme sledovali v prvním poločase, Domácí jsou ještě schopni podržet chvíli míč, ale výkon Rennes je doslova tristní, hosté si téměř nepřihrají a jejich maximem je dostat se pár metrů za půlící čáru.

Který z týmů obdrží první červenou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45

45
    Poslední minuta prvního poločasu, rozhodčí neměl tolik důvodu nastavovat, uvidíme, o kolik se bude hrát navíc.

44
    Jak jinak, než faulem, zastavili hosté akci Rennes.

43
    Ale domácí míč rychle ztrácejí, hosté jdou do útoku po pravé straně.

42
    Nancy získává autové vhazování a znovu tak zůstává na útočné polovině.

41
    Míč končí v autu, domácí vhazují z pravé strany, na útočné polovině.

40
    Posledních pět minut prvního poločasu, vzhledem k fotbalové mizérii, které oba týmy předvádějí, se asi moc nedá očekávat strhující podívaná.

37
    Giovanni Sio (Rennes) fauluje za půlící čárou a míč mají domácí, obrázek hry posledních minut stále stejný – ztráty míčů, fauly...

36
    Issiar Dia (Nancy) bojuje o míč na pravém křídle, ale není úspěšný, míč mají hosté.

34
    Rennes mělo k dispozici volný kop z levé strany, ale Sanjin Prcić s ním naložil velmi bídně, míč jen poslal do náruče připraveného Assembého.

33
    Žlutou kartu dostává Joeffrey Cuffaut (AS Nancy-Lorraine).

33
    Hosté se nyní nemohou dostat k míči, domácí se ale nikam dopředu netlačí.

32
    Domácí zůstanou na útočné polovině, po nedovoleném zákroku Andrého.

31
    Guy-Roland N'Dy Assembé rozehrává od branky Nancy.

30
    První půl hodina hry za námi, stále je to celkem nudná fotbalová podívaná, nepřidávají tomu ani mlčící diváci.

28
    Je to zatím urputná bitva, která nenabízí, až na gólovou akci, žádné pěkné akce, bohužel.

26
    Rennes s míčem na útočné polovině, po nedovoleném zákroku Muratoriho hosté na útočné polovině zůstanou.

24
    Julien Cétout (Nancy) byl v dobré pozici, ale z voleje branku netrefil.

23
    Nancy má po vstřeleném gólu viditelnou převahu, přetaví jí domácí ve druhou branku?

22
    K Assembému směřuje míč a domácí gólman se tak zapojuje do rozehrávky.

21
    Erick Cabaco (Nancy) faulován na vlastní polovině, míč pro Nancy.

20
    Ale akce Nancy končí útočným faulem Maruce Juniora Dalého.

19
    Nancy nikam nespěchá, domácí v klidu drží míč na útočné polovině.

18
    Autové vhazování domácích, z levé strany, na útočné polovině.

16
    Míč u půlící čáry, nákop domácích nepřesný.

15
    Statistika držení míče – 38% : 62%.

14
    Míč již získávají domácí, ti ho dávají Assembému.

13
    Zatím je to spíše přihrávání u půlící čáry, diváci pískají, domácí nyní bez míče.

12
    Hosté se snaží o okamžitou odpověď a nyní kombinují na polovině Nancy.
    11. Maruce Junior Dalé - 1:0

11
    Pěkná individuální akce Faita Maouassy, který si obhodil obránce a z levé strany posléze přihrál do vápna, kde ve skluzu dokázal usměrnit míč do branky MARUCE JUNIOR DALÉ.

10
    Akce Nancy končí odpískaným ofsajdem, míč pro Rennes.

9
    Rohový kop Rennes, domácí získávají míč a zkouší rychlý brejk.

8
    Issiar Dia (Nancy) to zkouší z dálky, ale branku Rennes netrefuje.

7
    Pedretti má míč a bude rozehrávat volný kop na útočné polovině.

6
    Zatím k vidění spousta faulů a docela tvrdých zákroků, fotbal rozhodně musí hráče bolet.

5
    Míč končí v autu, ale hosté budou vhazovat.

3
    Domácí se ubránili, míč směřuje na polovinu soupeře.

2
    Rohový kop pro Rennes, hostující Sanjin Prcić rozehraje z levé strany.

1
    Žlutou kartu dostává Vincent Muratori (AS Nancy-Lorraine).

1

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

AS Nancy-Lorraine: N'Dy Assembé – Cuffaut, Chrétien, Cabaco, Muratori – Cétout, Guidileye, Pedretti – Dia, Dalé, Maouassa.
    Náhradníci: Černik – Diarra, Robic, Marchetti, Hadji, Puyo, Koura.

Stade Rennes FC: Costil – Danzé, Mexer, Gnagnon, Figueiredo – Mubele, Chantôme, Prcić, André – Saïd – Sio.
    Náhradníci: M'Bolhi – Mendes, G. Fernandes, A. Kalulu, Lenjani, Diakhaby, Hunou.

Rozhodčí: Brisard – Luzi, Haquette.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Martin Dvořák

Branky: 11. Dalé (Maouassa), 51. Dia (Maouassa), 65. Dia (Cabaco)

Karty:   1. Muratori (NAN), 33. Cuffaut (NAN) – 67. Diakhaby (REN)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 10:5. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 11:16.
    AS Nancy-Lorraine: N'Dy Assembé – Cuffaut (90+1. Diarra), Chrétien, Cabaco, Muratori – Cétout, Guidileye, Pedretti – Dia (86. Robic), Dalé, Maouassa (81. Puyo).

Stade Rennes: Costil – Danzé, Mexer, Gnagnon, Figueiredo – Mubele, Chantôme (46. Diakhaby), Prcić (82. Hunou), André – Saïd – Sio (60. A. Kalulu).

Rozhodčí: Brisard – Luzi, Haquette