Angers – Monaco 0:1 (kon.) | Nancy – Rennes 3:0 (kon.) | Bordeaux – Méty 3:0 (kon.)
Lyon – Lorient 1:4 (kon.) | Dijon – Bastia 1:2 (kon.) | Caen – Montpellier 0:2 (kon.)
SM Caen
0:2 (0:0)
Montpellier HSC
Sobota 08.04.2017, 20:00 • Stade Michel d'Ornano, Caen • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 32. kolo

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek sobotního večera a těším se na další setkání, na počtenou! (22:02:59)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 8:7. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 15:12.

Je dobojováno. Zápas končí výsledkem 0:2, o své výhře hosté rozhodli brankami, jež orámovaly druhou půli.

Nejprve se ve 49. minutě trefil Stéphane Sessègnon a v 88. minutě přidal druhý zásah střídající Nanitamo Ikoné. Domácí tým si také vybojoval pár solidních příležitostí, ale všechny ztroskotaly buď na brankáři Pionnierovi, nebo na neschopnosti zakončujícího hráče. Jen sám Yann Karamoh mohl dnes určitě dvě branky vstřelit...

Buď jak buď, důležité tři body si odvezou hosté. Zatímco ti tedy napravili svou bídnou bilanci posledních zápasů a malinko si polepší v tabulkovém postavení, domácí dál zabředávají do bojů o záchranu mezi elitou.

90+5

90+4
    Zápas už se víceméně jen dohrává, v poslední minutě toho už domácí s výsledkem moc neudělají.

90+3
    Akce hostí je zastavena ofsajdem, Vercoutre posílá na polovinu Montpellieru dlouhý nákop.

90+2
    Nastaveno je celkem pět minut.

90+1
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Frédéric Guilbert, přichází Nicolas Seube.

89
    Ikoné to teď zkusil znovu, napodruhé už neuspěl. Ránu hostujícího borce zastavil připravený Vercoutre.
    88. Nanitamo IKONÉ - 0:2

88
    Montpellier právě vstřelil branku!
    Lasne využil nepřesnost v rozehrávce domácího týmu a pláchl po levé lajně. Pak zvedl hlavu a poslal míč na střed, kam si seběhl NANITAMO IKONÉ. Jeho rána z první zaplula k tyči za záda Vercoutra.

87
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Ronny Rodelin, přichází Pape Sané.

86
    Ikoné posunul míč na Stéphana Sessègnona, jeho rána ale končí mimo prostor tří tyčí.

84
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Isaac Mbenza, přichází Nanitamo Ikoné.

82
    Karamoh přišel o balon a po Syllově nákopu se sám na bránu hnal Mbenza, domácí brankář Vercoutre ale zavčasu vyběhl a za vápnem odpálil balon do bezpečí.

81
    Delaplace natáhl ke střele z nějakých 18 metrů, vyslal ale hodně bídný pokus a Hilton balon dokázal odkopnout mimo vápno.

80
    Skvělá poziční hra Genevoise! Mbenza si vyměnil míč s Mukielem a vnikl do vápna, odkud následně servíroval balon před bránu. Tam se ale zjevil domácí stoper a odklidil míč do bezpečí.

79
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Ryad Boudebouz, přichází Paul Lasne.