Ried – Rapid 3:0 (kon.) | Austria – St. Pölten 1:2 (kon.) | Admira – Mattersburg 0:2 (kon.)
Wolfsberger – Rheindorf Altach 0:0 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
0:0 (0:0)
SC Rheindorf Altach
Sobota 08.04.2017, 18:30 • Lavanttal-Arena, Wolfsberg • Rakouská Bundesliga • 28. kolo

Ani v druhém poločase jsme se gólu nedočkali, a tak si každý tým odnáší bod. Altach byl ve druhém poločase znovu aktivnějším týmem a dokázal si vytvářet nebezpečné šance i v 10ti hráčích, ale Kofler balón za svá záda nepustil. Domácí měli největší šanci po střele ze standardní situace, ale Lukse balón parádním zákrokem vyrazil. (20:24:33)

90+2

90+2
    Kofler si našel balón, který mířil do pokutového území a odkopává ho daleko pryč od branky.

90+1
    Hüttenbrenner zblokoval centr od Jägera a posílá balón za postranní čáru.

90
    Další nepřesný nákop domácího týmu skončil na kopačkách hráčů Altachu, kteří balón odkopávají.

89
    Altach kombinuje na polovině soupeře a šetří čas.

87
    Rnić se snažil dlouhým nákopem poslat za obranu soupeře Orgilla, ale ten balón nestihl na hrací ploše.

86
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Dovedan, přichází Sakić.

85
    Altach nyní i v 10 lidech útočí a vysloužil si rohový kop.

85
    Klem rozehrál standardní situaci a poslal balón přes zeď do pravé šibenice, odkud ho neuvěřitelně vyrazil brankář Lukse!

84
    Janeczek zatáhl za záchrannou brzdu když před hranicí vápna poslal k zemi domácího hráče, rozhodčí mu ukázal druhou žlutou kartu a posílá ho předčasně do sprch.

83
    Ngamaleu utíkal sám na branku, ale pomezní rozhodčí akci zastavuje kvůli offsidu.

81
    Leinhart našel parádním centrem ve vápně postaveného Zivotiće, ale jeho hlavička skončila v náručí brankáře Koflera.

80
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Aigner, přichází Zivotić.

79
    Žlutou kartu dostává Leitgeb (Wolfsberger AC).

79
    Rnić poslal balón do vápna, kde ho vyboxoval Lukse.

78
    Baldauf byl faulován u pravé postranní čáry a domácí tým má k dispozici dobrou standardní situaci.

76
    Střídání v týmu Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Nutz, přichází Hellquist.

75
    Janeczek předvedl skvělé čtení hry, když odkopl kolmou nahrávku soupeře za obranu.

74
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Ngwat, přichází Zwischenbrugger.

73
    Domácí tým už dlouho pouze brání a odkopává balóny.

72
    Salomon přešel přes 3 hráče a dostal se až k vápnu, kde mu odebral balón Palla.

71
    Leinhart centroval do vápna domácích, ale pro balón si došel Kofler.

70
    Dovedan se snažil centrem přenést hru, ale balón přelétl spoluhráče a skončil v zámezí.

69
    Salomon našel krásným centrem ve vápně osamoceného Aignera, který nedokázal hlavičkou zamířit a posílá míč pouze vedle branky.

68
    Hra je plná nepřesností a odehrává se převážně na polovině hřiště.

67
    Útok Altachu zastavuje offside, Ngwat byl v době přihrávky za domácími obránci.

66
    Mahop si počínal v souboji s domácím obráncem nedovoleně a Wolfsberger má výhodu standardní situace od vlastního vápna.

65
    Domácí přidali na aktivitě a nyní jsou oni aktivnějším týmem, Altach v posledních minutách jen brání.

64
    Klem se opřel do míče za hranicí vápna, ale balón letěl hodně mimo branku.

63
    Následný centr z rohového kopu přelétl všechny hráče ve vápně a doskákal za čáru.

62
    Leitgeb našel skvělým dlouhým balónem rozběhnutého Nutze, který centroval na volného Orgilla, ale před domácím útočníkem odklidil balón obránce.

61
    Dovedan z hranice vápna nahrál na pravou stranu na rozběhlého Ngamaleua, který pálil z jedničky mimo branku!

59
    Hüttenbrenner předvedl skvělý obranný zákrok když vystihl kolmou nahrávku za obranu.
    58.

58
    Klem kroutil balón přímo na branku Lukse, ale ten si míčem letícím do pravé části branky bez problému poradil.

57
    Janeczek stáhl rozběhnutého Orgilla a vysloužil si žlutou kartu.

57
    Salomonův centr od rohového praporku skončil na hlavě domácího obránce.

56
    Altach se prokombinoval až do vápna domácích, ale finální nahrávku vystihl Palla a odpálil balón za brankovou čáru.

55
    Balón od rohového praporku skončil na hlavě prvního bránícího hráče a Altach jde znovu do útoku.

54
    Dlouhý balón přes letěl přes celé hřiště na rozběhnutého Orgilla, domácí mají alespoň rohový kop.

53
    Altach je od začátku poločasu znovu aktivnějším týmem a domácí se zatím nedostali k žádné větší šanci.

52
    Rozhodčí odpískal nedovolený zákrok Pallovi což se nelíbí domácím fanouškům a dávají to hlasitě najevo.

51
    Nepřesná nahrávka Jägera ukončila nadějně vypadající akci hostů.

50
    Aigner se dral za dlouhým balónem, ale těsně před hráčem Altachu balón odkopnul Kofler.

49
    Domácím se rohový kop vůbec nepovedl a naopak z rychlého kontru chtěli zahrozit hosté, ale Salomonovi balón utekl za čáru.

48
    Rabitsch vypálil z hranice vápna, ale bohužel pro domácí tým letěl balón přímo do koše Lukse.

47
    Leitgeb čistým zákrokem sebral balón hráči Altachu a založil protiútok.

46
    Palla nestihl balón před postranní čárou a hosté budou vhazovat ze středu hriště.

46

V prvním poločase jsme se nedočkali gólu. Nejprve byli jednoznačně aktivnějším týmem domácí, kteří si vytvořili pár dobrých šancí, ale ke konci poločasu přebral otěže zápasu Altach a několikrát zahrozil.

45+1

45
    Mahop nasadil jesličky domácimu obránci, ale následně si balón předkopl až moc a Kofler bude odkopávat od branky.

44
    Zech se dostal k balónu ve vápně soupeře, ale balón poslal z voleje vysoko nad branku.

43
    Centr Dovedana odklidila domácí obrana a zažehnala možné nebezpečí.

42
    Kofler se snažil dlouhým výkopem najít Orgilla, který zabíhal za obranu hostů, ale Janeczek balón odklidil do zámezí.

41
    K hlavičce v pokutovém území se dostal Rnić, ale při výskoku si počínal nedovoleně a rozhodčí píská faul.

39
    Zech nic nevymýšlel a poslal balón zpět k Luksemu, Altach tedy volí spíše rozvážnou rozehrávku.

38
    Rychlý protiútok domácích skončil nepřesný centrem do vápna, když balón odhlavičkoval Zech.

37
    Míč od rohového praporku skončil přímo v rukavicích Koflera.

36
    Míč odhlavičkoval Palla za branku, hosté mají rohový kop.

35
    Dovedan dost nevybíravě poslal k zemi rozběhnutého Klema, rozhodčí to zatím řeší pouze domluvou.

33
    Zelch našel krásnou nahrávkou na středu postaveného Salomona, který s míčem doběhl až před vápno soupeře, tam ho o míč obral Palla.

32
    Baldauf našel dlouhým nákopem dobře postaveného Nutze, ale jeho další příhrávka nebyla přesná.

31
    Altach přidal na aktivitě a je mnohem častěji s balónem na půlce soupeře, domácí tým se v posledních minutách spíše brání.

30
    Klem s Wernitznigem si teď nerozuměli a míč končí v zámezí.

28
    Hosté rozehrávali standardní situaci z hranice vápna, Kofler předvedl skvělý zákrok, když vyrazil balón letící k pravé tyči!

27
    Rnić vystihl kolmou nahrávku soupeře a zabránil tak Aignerovi v samostatném úniku!

26
    Salomon si ve středu hřiště počínal nedovoleně a domácí mají výhodu přímého kopu.

25
    Altach teď po delší době drží balón a kombinuje na své polovině.

24
    Sprinterský souboj Hüttenbrennera s Dovedanem vyhrál domácí hráč a poslal balón za čáru.

24
    Wernitznig vhodil balón do hřiště dlouhým outem, ale Nutze předskočil protihráč a odebral mu balón.

23
    Jäger se snažil dlouhým nákopem najít osamoceného Mahopa, ale pro balón si došel Kofler.
    22.

22
    Orgill dostal dobrou nahrávku za obranu, ale jeho střela z pravé strany vápna minula branku.

21
    Orgill se dostal s balónem do dobré pozice a z hrany vápna vypálil, ale jeho střelu zblokoval dobře postavený Zech!

20
    Na hřišti se nám trochu přiostřuje, nyní zůstal na zemi ležet Rabitsch.

18
    Slibně vypadající útok Altachu ukončil Rnic povedeným skluzem.

17
    Domácí hráči rychle přistupují k protihráčům a Altachu se nedaří rozehrát.

16
    Lienhart vystihl nahrávku Klema a odkopává balón daleko na soupeřovu polovinu.

14
    Palla skvělým zákrokem odebral balón na půlce a zakládá další domácí útok.

13
    Orgill po krásné kolmé nahrávce utíkal sám vstříc Luksemu, ale celou akci zastavuje rozhodčí – offside.

12
    Domácí tým je zatím jednoznačně aktivnější, Altach ještě k ničemu nepustil.

11
    Nutz oběhl pravého obránce Altachu, ale na jeho následný centr nedoskočil nikdo ze spoluhráčů.

10
    Ani domácím zatím nevychází dlouhé nákopy, a balón od Klema končí v rukavicích Lukse.

9
    Orgill sebral balón na půli hřiště, ale následná nahrávka nenašla spoluhráče.

8
    Janeczekův dlouhý nákop nebyl přesný a míč doskákal až ke Koflerovi.

7
    Tým Altachu teď zamkl domácí na polovině a kombinuje s balónem.

6
    Střela hostujícího Salomona prolétla kolem pravé tyče, Lukse tak bude odkopávat od branky.

4
    Dlouhý nákop Zecha nenašel spoluhráče a míč končí za brankou domácích.

3
    Orgill se dostal k hlavičce po centru z levé strany, ale balón nedokázal nasměrovat mezi 3 tyče.

2
    Ngwat – Mahopova střela z hranice vápna letěla vedle branky.

1
    Úvodní výkop obstaral domácí tým.

1

Wolfsberger AC: Kofler (G) – Palla, Baldauf, Rnic, Hüttenbrenner – Leitgeb, Rabitsch, Klem, Wernitznig – Orgill, Nutz.

SC Rheindorf Altach: .Lukse (G) – Schreiner, Janeczek, Zech, Lienhart – Jäger, Salomon – Dovedan, Ngwat – Mahop, Ngamaleu – Aigner.
    Náhradníci: Augustin, Dreschler, Hellquist, Sallinger, Sanogo, Sollbauer, Tschernegg.

Hostující tým neprožívá dobré období, z posledních 3 zápasů vyhráli pouze 1! V minulém zápase podlehli vedoucímu týmu tabulky – Salzburgu 5:0. V tabulce se Altach nachází na druhé pozici se 49 body.
    Nejlepší střelec
    N. Dovedan – 9 gólů, 5 asistencí.

Wolfsberger AC
    Domácímu týmu se v poslední době moc nedaří, naposledy podlehl týmu Grazu, 4:0. V tabulce najdeme Wolfsberger na 6. pozici s 32 body.