HFK Olomouc – Vel. Meziříčí 1:1 (kon.) | Vyškov – Hulín 1:3 (kon.) | Petřkovice – Líšeň 1:0 (kon.)
Třebíč – Blansko 1:0 (kon.) | Kroměříž – Hlučín 0:0 (kon.)
HFK Třebíč
1:0 (0:0)
FK Blansko
Sobota 08.04.2017, 15:30 • Fotbalový stadion Za nemocnicí • Moravskoslezská fotbalová liga • 20. kolo

V Třebíči skončilo další utkání , ve kterém byli nakonec úspěšnější domácí , kteří nakonec porazili svého soupeře z Blanska 1:0 brankou Michala Dočekala z úvodu druhého poločasu.
    Hosty dnes může mrzet především brankově neúspěšný první poločas , ve kterém byli určitě lepším týmem.
    Po změně stran a vstřelení branky již domácí hráči blanenské do větší šance nepustili a tak nakonec celkem poprávu zvítězili.
    Já se pro dnešek loučím a těším se opět někdy na počtenou (18:15:35)

90+1

90+1
    Poslední šance hostů – rohový kop....

90
    Sudí nastaví jednu minutu.

90
    Útočný faul u půlící čáry zastavuje akci domácích.

89
    Míč proletěl pokutovým územím, kde ovšem žádný z hráčů Třebíče netečoval. A tak se hra přenáší ke středu hřiště.

89
    Rohový kop pro domácí....

88
    Na druhé straně bude brankář Staněk odkopávat od své svatyně.

88
    Střela Novotného (TRE) míjí bránu Flodera zleva.

87
    Na hostující polovině se snaží domácí navýšit svůj náskok, zatím neúspěšně.

86
    Střelu Kratochvíla (BLA) domácí brankář vyboxoval do bezpečí.

86
    U půlící čáry je faulován Kolařík (BLA).

84
    Novák (TRE) střílel nalevo od hostující brány.

83
    Střídání v týmu HFK Třebíč: ze hřiště odchází Dočekal, přichází Novotný.

82
    Heřmánek (TRE) přihrával do pokutového území hostů, ovšem spoluhráče v tomto prostoru nenašel.

82
    Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Gromský, přichází Buchta.
    80. Bogner mohl rozhodnout, jenže trefil břevno!

80
    Břevno nyní zazvonilo po střele Bognera (TRE).

80
    Hosté se usadili na domácí polovině , ovšem domácí provádějí nebezpečné protiútoky.