FC Ferreira – Arouca 1:1 (kon.) | Porto – Belenenses 3:0 (kon.) | Sporting – Boavista 4:0 (kon.)
FC Paços Ferreira
1:1 (1:0)
FC Arouca
Sobota 08.04.2017, 17:00 • Estádio da Capital do Móvel, Paços de Ferreira (kapacita: 6.452 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 28. kolo

Ve druhém poločase se hostím povedlo vyrovnat a tak toto utkání končí smírně 1:1.

Nejlepší hráči

FERREIRA

Útočník WELTHON známka 7,8.

AROUCA

Záložník Andre SANTOS známka 7,7. (18:59:42)

90+3

90+3
    Útočný faul na Jubala.

90+3
    Andre Santos fauloval, přímý kop pro domácí ze střední vzdálenosti.

90+2
    Gegeho přímý kop z obrovské dálky, zřejmě tečoval i Sinan Bolat, ale rohový kop se nezahrává.

90+1
    Tentokráte si Tomané pomohl nedovoleným útočným faulem

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty.

90
    Anderson Luis si nedovoleně počínal a je napomínán žlutou kartou.

89
    Tomané byl přistrčen a vykoledoval si tak faul.

88
    Defendi pozorně zasahuje.

87
    Střídajícího Luize Phellypeho vyslali spoluhráči do tutovku, tu však tento hráč trestuhodně zahazuje a střílí mimo hostující branku!

86
    Minhoca netrefuje branku.

85
    Poslední střídání u hostí místo Mateuse si zahraje posledních pár minutek i Walter Gonzalez.

84
    Pedrinho má odmakáno, nahradí ho čerstvý Luiz Phellype.

83
    Marcio Baixinho ztratil míč a tak volil taktický faul i za cenu žluté karty.

82
    Nebezpečný brejk domácích končí na tom, že na míč do pokutového území nikdo ve žlutém nedosáhl!