Granada – Valencia 1:3 (kon.) | Celta Vigo – Eibar 0:2 (kon.) | Osasuna – Leganés 2:1 (kon.)
Las Palmas – Real Betis 4:1 (kon.)
UD Las Palmas
4:1 (1:0)
Real Betis
Neděle 09.04.2017, 20:45 • Estadio de Gran Canaria • Španělská LaLiga • 31. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:48:58)

Las Palmas dnes potvrdilo skvělou bilanci na domácím hřišti, na Estadio de Gran Canaria se prostě v této sezóně body nezískají a dnes to na vlastní kůži poznal Real Betis. Hosté nehráli špatný fotbal, hlavně v první půli, ale gól do šatny jako by je zlomil a ve druhé půli do jejich sítě napadaly tři góly, takže bylo po zápase.

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává Rafa Navarro (Real Betis).

90+2
    Jesé faulován na vlastní polovině, míč pro Las Palmas.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, Betis se ještě snaží o vstřelení druhého gólu.
    88. Rafa NAVARRO - 4:1

88
    Real Betis právě vstřelil branku!
    RAFA NAVARRO se prosazuje střelou z pravé strany a alespoň kosmeticky upravuje skóre.

87
    Míč ve středu hřiště, hosté v klidu kombinují.

85
    Posledních pět minut před námi, Betis se ve druhém poločase doslova sesypal a nyní tak bude rád, když neinkasuje ještě pátý gól.
    83. JESÉ - 4:0

83
    Las Palmas právě vstřelilo branku!
    JESÉ s přehledem proměňuje pokutový kop a domácí vedou již 4:0.
    82. Pezzella fauluje Jesého a domácí mají pokutový kop!

82
    Byla nařízena penalta ve prospěch Las Palmas, Pezzella fauluje ve vlastním vápně Jesého a sudí neváhal, penalta!

79
    Joaquín (Real Betis) rozehrává z pravé strany a pozor, Lizoainovi vypadl míč z rukou, ale může být v klidu, je pískán ofsajd.

78
    Antonio Sanabria (Real Betis) vybojoval rohový kop pro svůj tým.

77
    Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Kevin-Prince Boateng, přichází Marko Livaja.

76
    Joaquín (Real Betis) přenáší hru na levou stranu, odkud jde centr před branku Las Palmas, Raúl Lizoain jde do souboje a chytá míč.

Martin Dvořák

Branky: 44. V. Gómez (K-P. Boateng), 49. K-P. Boateng (Jesé), 62. Viera, 83. Jesé (pen.) – 88. R. Navarro

Karty:   29. K-P. Boateng (LPA), 30. Lemos (LPA), 38. V. Gómez (LPA) – 58. Tosca (RBE), 65. Mandi (RBE), 74. Pezzella (RBE), 90+3. R. Navarro (RBE)

UD Las Palmas: Lizoain – Michel, Lemos, Bigas (75. David García), D. Castellano – V. Gómez, Mesa, Viera (68. Mateo) – Tana, K-P. Boateng (77. Livaja), Jesé.
    Náhradníci: Varas – David García, Montoro, Livaja, Artiles, Mateo, Halilović.

Real Betis: Adán – R. Navarro, Pezzella, Tosca, Mandi, Á. Martínez – Pardo (62. Martin), Petros (54. Joaquín), D. Ceballos – Alegría (70. A. Sanabria), Rubén Castro.
    Náhradníci: D. Giménez – Bruno González, Martin, A. Sanabria, Joaquín, Cejudo, Durmisi.

Rozhodčí: J. Sánchez – M. Martínez, G. García