Boston – Washington 1:3 (kon.) | Los Angeles – Chicago 3:2 (po pr.) | New Jersey – NY Islanders 2:4 (kon.)
Detroit – Montreal 2:3 (po pr.) | Carolina – St. Louis 4:5 (1:2 po s.n.) | Florida – Buffalo 3:0 (kon.)
Toronto – Pittsburgh 5:3 (kon.) | Winnipeg – Nashville 2:1 (kon.) | Dallas – Colorado 4:3 (1:0 po s.n.)
Arizona – Minnesota 1:3 (kon.) | Vancouver – Edmonton 2:3 (kon.) | San Jose – Calgary 3:1 (kon.)
Detroit – New Jersey 4:1 (kon.) | NY Islanders – Ottawa 4:2 (kon.) | Tampa – Buffalo 4:2 (kon.)
San Jose Sharks
3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
Calgary Flames
Neděle 09.04.2017, 04:00 • SAP Center, San Jose • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (06:44:34)

Trestné minuty: 6:4

Utkání je u konce a domácí tým se ze základní částí NHL loučí výhrou. Ve třetí třetině padl jediný gól a dali jej právě hráči San Jose. V 52. minutě nahodil od mantinelu Vlasic a lehká teč v podání Daniela O'Regana skončila za českým gólmanem Davidem Rittichem, který ve třetí třetině poprvé ochutnal NHL. Byl to jediný puk, který za svá záda propustil a může tak být se svou premiérou spokojený.

59:15
    F. Hamilton si objížděl branku soupeře a snažil se zasunout puk za Della. Ten se zvládl rychle přemístit a puk vyrazit.

58:41
    Domácím se podařilo dostat puk z vlastní třetiny, Calgary zatím nezačalo hru bez brankáře. Možná na ni ani nedojde.

57:44
    Rittich opět v práci, nyní si u své levé tyčky pohlídal rychlý výpad domácích hokejistů.

56:42
    A platí to i po dalším výpadu hostů, nyní z pravé strany. Polovysoká střela skončila u Della, ten přerušil hru.

55:37
    Dvě střely předvedl Gaudreau, Dell odolává.

54:59
    Opět se hraje dlouho bez přerušení, tohle je opravdu rychle vedené utkání.

53:33
    O'Regan vystřelil od modré, Rittich vyrazil do rohu.

52:57
    Opět se hraje v pásmu Calgary, domácí si tuto pasáž začínají zkušeně hlídat.
    51:25 Danny O'REGAN - 3:1

51:25
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Už ale inkasoval i on, s tímhle ale moc dělat nemohl. Od levého mantinelu nahodil Vlasic a hostující Dennis Wideman a po něm i domácí DANIEL O'REGAN tečovali puk takovým způsobem, že Rittich neměl šanci zasáhnout. Asistence: Marc-Edouard Vlasic, Brent Burns

50:56
    Rittich si poradil i s ranou Burnse, zatím mu to v brance jde na jedničku.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 25. Tierney (Hansen), 39. Bødker (Tierney, Goodrow), 52. O'Regan (Vlasic, Burns) – 40. Lazar (Tkachuk, D. Hamilton)

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – Burns (A), P. Martin, Schlemko, Vlasic (A), DeMelo, Dillon – Labanc, O'Regan, M. Karlsson – Goodrow, Marleau (A), Donskoi – Bødker, Haley, Hansen – Sörensen, Tierney, Meier.
    Calgary Flames: Elliott (41. Rittich) – D. Hamilton, Bartkowski, Stone, Brodie, D. Wideman, R. Andersson – Ferland, Monahan (A), J. Gaudreau – Frolík, Lazar, Tkachuk – Chiasson, S. Bennett, F. Hamilton – Brouwer (A), Stajan (A), Bouma.

Rozhodčí: Watson, St. Pierre – Cameron, Knorr

Diváci: 17 562