Bosna a Hercegovina – Tchaj-wan 0:5 (kont.) | Lucembursko – Gruzie 6:4 (kon.) | SAE – Jihoafrická rep. 0:8 (kon.)
Hongkong – Bulharsko 3:10 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
6:2 (3:0, 2:2, 1:0)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Úterý 11.04.2017, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • Kvalifikace o Chance ligu • 5. kolo

47:10
    Bruslaři se tlačili před bránu a hosté se ubránili jen za cenu faulu. Tomáš Zeman (JBL) se v obranné činnosti provinil proti pravidlům hrubostí a míří na trestnou lavici.

32:58
    Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Čechura – 2 min., sekání).

29:22
    Po tvrdém zákroku zůstal u mantinelu ležet Tomáš Chlubna, výsledkem je trest pro Michala Gecka (JBL) na 2 + 10 minut.

23:02
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Michálek – 2 min., sekání).

21:29
    Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Pilač – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

07:31
    Domácí mají další početní výhodu, Vojtěch Havlas (JBL) si počínal v rozporu s pravidly a míří na trestnou lavici za podražení.

03:47
    Domácí si svoji aktivitou vykoledovali přesilovou hru, Tomáš Demel (JBL) byl potrestán za podražení.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 4. Kulhánek (Kozlík, Beneš), 7. Endál (T. Semrád), 12. Kulhánek (Chlubna), 22. Michálek (Kozlík, Duben), 26. Třetina (Michálek, Endál), 59. Semrád (Třetina, Endál) – 23. Gecko (Havlas, Moravec), 38. Bříška (Havlas, Gecko)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Panec) – Kulhánek, T. Semrád, Duben "A", Lacina, Kříž, Vala, Bušek, M. Semrád – Michálek, Třetina "C", Endál "A" – Teplý, Kozlík, Beneš – Chlubna, Ludvík, Kuchta – Navrátil, Szilva, Křížek
    HC Vlci Jablonec nad Nisou: Stejskal (Bouška) – Moravec "A", Pilař, Čechura, Pavlů "A", Zeman, Žalud, Hubáček – Nevyhoštěný, Bříška "C", Havlas, Homolka, Demel, Babec, Mulač, Brokeš, Frk, Pulec, Gecko, Švík

Rozhodčí: Pavel Obadal, Jiří Kašík – Tomáš Měkýš, Ondřej Polák