Česko – Norsko 6:3 (kon.) | Slovensko – Švýcarsko 1:2 (kon.)
Edmonton Oilers
2:3 (2:0, 0:1, 0:1 - 0:1) Stav série: 0:1
San Jose Sharks
Čtvrtek 13.04.2017, 04:00 • Rogers Place, Edmonton • Play-off NHL • Čtvrtfinále Z. konference

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších zápasů play-off National Hockey League napočtenou! (07:13:17)

Druhé utkání série mezi Edmontonem Oilers a San Jose Sharks se odehraje v sobotu 15. 4. 2017. Úvodní vhazování bude v Rogers Place vhozeno v 04:30!.

Využití přesilové hry: 1/3 – 1/6

První zápas série mezi Oilers a Sharks právě skončil. Autorem vítězné branky se stal Melker Karlsson. Za Sharks se ještě prosadili Joel Ward a Paul Martin, za domácí skórovali v první třetině Oscar Klefbom a Milan Lucic.

Stav série:
    Edmonton Oilers – San Jose Sharks 0:1

63:22 Melker KARLSSON - 2:3

63:22
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Výborné přihrávky Pavelskiho ze středního pásma využil Švéd MELKER KARLSSON, který prostřelil Talbota střelou na lapačku a stává se tak hrdinou prvního zápasu této série! Asistence: Joe Pavelski, Marc-Eduard Vlasic.

61:56
    Od modré to nyní zkusil Schlemko, Talbot pozorný.

61:35
    Marc-Eduard Vlasic zakládá útočnou akci San Jose od vlastní branky.

60:49
    Jones má puk v rukavici, následně se bude vhazovat po jeho pravé ruce.

60:28
    O první střelu prodloužení se postaral Nugent-Hopkins, Jones vyrazil betonem.

60:05
    Úvodní vhazování prodloužení pro Sharks.

60:01

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 7. Klefbom (Eberle, Lucic), 18. Lucic (Letestu, McDavid) – 22. J. Ward (Donskoi, Vlasic), 46. P. Martin (Hertl), 64. M. Karlsson (Pavelski, Vlasic)

Edmonton Oilers: Talbot (Brossoit) – Klefbom, A. Larsson, Sekera, Russell, Nurse, Gryba – Maroon, McDavid (C), Draisaitl – Lucic (A), Nugent-Hopkins, Eberle (A) – Caggiula, Letestu, Kassian – B. Pouliot, Desharnais, Pakarinen.
    San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – P. Martin, Burns (A), Vlasic, Braun, Dillon, Schlemko – M. Karlsson, Couture (A), Pavelski (C) – Donskoi, Marleau, J. Ward – Hansen, Hertl, Bødker – Meier, Tierney, Sörensen.

Rozhodčí: Tim Peel, Eric Furlatt – Shane Heyer, Ryan Gibbons

Diváci: 18 347