Benešov – Chrudim 1:2 (kon.) | Hořovicko – Benátky n/J 1:1 (2:1 po pen.) | Dobrovice – Domažlice 1:1 (3:1 po pen.)
Štěchovice – Tachov 1:0 (kon.)
FK Benešov
1:2 (1:0)
MFK Chrudim
Pátek 14.04.2017, 10:30 • Městský stadion Benešov • Česká fotbalová liga • 23. kolo

To je z dnešního zápasu vše, díky za pozornost a přeji hezké velikonoční svátky. (12:31:42)

Tak máme za sebou utkání, který nakonec přinesl vítězství Chrudimi. V prvním poločase se nehrál příliš pohledný fotbal, nicméně Benešov šel do vedení, když se v závěru prosadil Skopec. Ve druhém poločase chtěli domácí vedení udržet, přišla ale penalta, kterou proměnil Kopecký a srovnal na 1:1. V 78. minutě však nastala pohroma pro Benešov. Po rohovém kopu přišla totiž chyba gólmana Repáně, který neudržel balón v náručí a Kučera míč pohodlně dorazil. Nutno uznat, že domácí brankář byl při svém zákroku atakován na hranici pravidel. Každopádně Chrudim šla do vedení, které nakonec udržela a zvítězila tak 1:2.

90+2

90+1
    Skopec střílel z dálky jen těsně nad bránu a drží se za hlavu. Benešov nevyužil poslední šanci a prohrál tak 1:2.

90+1
    Velkou šanci měla Chrudim, ale Kesner akrobatickou střelou přestřelil bránu, vzápětí má standardní situaci Benešov.

90
    A ještě jedno taktické střídání. Za hosty odchází Kopecký a nahrazuje ho Hauf.

89
    Střídání na obou stranách. Za domácí odešel Farkaš a přišel Cvrček a za hosty odešel Kučera a přišel Vodrážka.

88
    Benešov měl šanci na srovnání. Farkaš obešel obránce a střílel jen kousek vedle brány.

86
    Střídá i Chrudim. Odešel Vavrouš a přišel Luptovský.

85
    Střídání Benešova. Odešel Adjei a přišel Afanasenko.

83
    Rychlá akce Chrudimi a mohlo to být 1:3. Kučera přihrál Řezničkovi, který střelou pořádně protáhl domácího gólmana.

80
    Střídání domácích. Odešel Balata a přišel Turek.

79
    Žlutou kartu dostává Řezníček.
    79. Sebastien LANGR - 1:2

79
    Chrudim právě vstřelila branku!
    A hosté dávají po rohovém kopu gól! Po velice sporném střetu mezi domácím brankářem a útočníkem Chrudimi ztratil Repáň míč z náruče a SEBASTIEN LANGR ho uklidil do prázdné branky. Chrudim otáčí vývoj zápasu a vede 1:2