Tottenham – Bournemouth 4:0 (kon.) | Crystal Palace – Leicester 2:2 (kon.) | Everton – Burnley 3:1 (kon.)
Stoke – Hull City 3:1 (kon.) | Sunderland – West Ham 2:2 (kon.) | Watford – Swansea 1:0 (kon.)
Southampton – Manchester City 0:3 (kon.)
Crystal Palace FC
2:2 (0:1)
Leicester City
Sobota 15.04.2017, 16:00 • Selhurst Park • Anglická Premier League • 33. kolo
    Fotbalisté Crystal Palace dokázali vymazat dvougólové manko a v duelu s Leicesterem získali alespoň bod.

Utkání končí remízou 2:2! Viděli jsme velmi dobrý zápas, který rozhodně diváky nemohl nudit. Dlouho to vypadalo, že si hostující Lišky dojdou pro tři body. V 52. minutě totiž zvýšil na 0:2 Jamie Vardy, ovšem o necelé dvě minuty později vrátil Eagles do hry Yohan Cabaye a v 70. minutě zařídil domácím zasloužený bod Christian Benteke. V závěru zápasu se hra přelévala ze strany na stranu, ovšem vítězný gól už ani jeden z týmů zaznamenat nedokázal. (17:55:00)

90+5
    90+4. Drinkwater nedokázal potrestat nepovedený odkop van Aanholta. Bránu z dobré pozice netrefil.

90+4
    Danny Drinkwater mohl rozhodnout! Vardyho přihrávku odklidil van Aanholt jen k anglickému reprezentačnímu záložníkovi, který ale ve velké šanci netrefil bránu!

90+4
    Máme tu už poslední minutu avizovaného nastavení. Míč drží hráči Leicesteru.

90+3
    Z levé strany odcentroval Gray. Balón odvrací hlavou Sakho.

90+2
    Nákop Fuchse skončil jen v rukavicích Wayna Hennesseyho.

90+1
    Albrightonův roh nic nebezpečného nepřinesl. Domácí budou kopat od brány.

90+1
    Prudký centr Albrightona odvrátil před Vardym Kelly. Roh tentokrát pro Leicester. Rozhodčí Dean nastaví čtyři minuty.

90
    Hosté přestáli rohový kop soupeře. Vzápětí ale budou čelit dalšímu, jen z druhé strany.

88
    Dlouhý aut Fuchse tentokrát domácím problémy nenadělal. Obraně přišel vypomoci Benteke, jenž míč odhlavičkoval.

88
    Ten zahrával Fuchs, ale Hennessey jeho centr vyboxoval.

87
    Demarai Gray ukázal svou rychlost a vybojoval pro hosty rohový kop.

86
    Albrighton si několikrát vyměnil míč s Drinkwaterem, ale obrana Crystal Palace nakonec jejich spolupráci přerušila.

84
    Dlouhý nákop hledal Mamadoua Sakha, který se vysunul na hrot útoku. Francouzský stoper vracel míč před bránu, ale tam nebyl nikdo ze spoluhráčů.

84
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Wilfried Zaha, přichází James McArthur.

83
    Wilfried Zaha donutil hosty k faulu a Orli tak zůstávají u míče.

82
    Už snad počtvrté se dnes domácí dožadují penalty za ruku! I počínání Dannyho Simpsona bylo dle sudího v pořádku.

Martin Augustin

Branky: 54. Cabaye, 70. Ch. Benteke (Townsend) – 6. Huth (Fuchs), 52. Vardy (Mahrez)

Karty:   34. Simpson (LEC), 63. A. King (LEC)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 6:2. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 10:16.
    Crystal Palace FC: Hennessey – J. Ward, Kelly, M. Sakho, Schlupp (68. van Aanholt) – Milivojević, Cabaye – Townsend, Puncheon (C), Zaha (84. McArthur) – Ch. Benteke.
    Náhradníci: Speroni – van Aanholt, Flamini, Campbell, McArthur, Sako, Delaney.

Leicester City: Schmeichel (C) – Simpson, Benalouane (77. Chilwell), Huth, Fuchs – Mahrez (75. Gray), Ndidi, A. King (65. Drinkwater), Albrighton – Vardy, Ulloa.
    Náhradníci: Zieler – Chilwell, Drinkwater, A. Musa, Amartey, Okazaki, Gray.

Rozhodčí: M. Dean – S. Long, E. Smart