Olomouc B – Vyškov 1:0 (kon.) | Mohelnice – Kroměříž 0:1 (kon.) | Hlučín – Třebíč 2:1 (kon.)
Blansko – HFK Olomouc 0:1 (kon.)
FC Hlučín
2:1 (1:1)
HFK Třebíč
Sobota 15.04.2017, 16:00 • Městský fotbalový stadion • Moravskoslezská fotbalová liga • 21. kolo

Skončilo utkání MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín zvítězil nad týmem HFK Třebíč výsledkem 2:1. V prvním poločase poslal domácí do vedení Málek, vyrovnat dokázal za hosty Igbinoba. V druhém poločase se začalo opatrně z obou stran, po čase ale domácí opět převzali aktivitu na svou stranu a v 64 minutě se trefil Štefek. Domácí si vedení nenechali vzít a připisují si tak do tabulky tři body. (18:26:57)

90

90
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Foltýn, přichází Malík.

89
    Bogner v ofsajdu a i teď se domácí ubránili.

87
    Nyní ale domácí obránci zapomněli na volného Bognera, který se dostal ke střele. Virec střelu kontroloval a bude odkopávat od své branky.

86
    Hosté mají posledních pár minut na vyrovnání, Hlučín ale pozorný a soupeře k ničemu nepouští.

86
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Málek, přichází Massaniec.

84
    Hosté drží míč na vlastní polovině a z této pozice se vyrovnávací branka dává těžko.

84
    Střídání v týmu HFK Třebíč: ze hřiště odchází Houser, přichází Kovář.

83
    Bogner nesmyslně zajel protihráče a vidí od rozhodčího žlutou kartu.

82
    Domácí zblokovali pokus soupeře a Virec je zatím bez práce.

81
    Centr hostujícího hráče sražený na rohový kop.

79
    Třebíč rozehrál situaci velmi špatně a Virec bude odkopávat od své branky.

78
    Nyní ale Heiník fauloval a hosté mají k dispozici standartní situaci z levé strany hřiště.

77
    Centr Dostála skončil v rukavicích brankáře. Hlučín i tak stále aktivní.

76
    Žižka vběhl do vápna a následně při kontaktu s protihráčem upadl, jeho dožadování penalty je ale zbytečné, neboť hlavní rozhodčí si je situací přesvědčený a o faul se podle něj nejednalo.

74
    Galvas vlezl do vápna z pravé strany, jeho střela z velkého úhlu ale Staňkovi problémy nenadělala.