Belenenses – Estoril 1:3 (kon.) | Boavista – FC Ferreira 0:0 (kon.) | Benfica – Marítimo 3:0 (kon.)
Setúbal – Sporting 0:3 (kon.)
Vitória FC Setúbal
0:3 (0:1)
Sporting Lisabon
Pátek 14.04.2017, 21:30 • Estádio do Bonfim, Setubal (kapacita: 18.694 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 29. kolo

Hostující celek potvrdil roli favorita a vyhrál tento zápas 3:0, v prvním poločase vstřelil jednu branku, ve druhém přidal dvě. Domácím se v tomto duelu vůbec nevedlo, vyloženou šanci si nevytvořili. (23:26:16)

90+3

90+3
    Poslední nastavená minuta.

90+2
    Rui Patrício od své branky odehraje míč daleko na útočnou polovinu.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Vypadá to, už se už nic nestane, hostující celek tento duel zcela po zásluze vyhraje.

89
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, zda se bude prodlužovat.

88
    Hostující Thiago Santana se probojoval k nepříliš důrazné střele, míč raději domácí brankář kryje. Následovat bude odkop od branky.

87
    Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Ruiz, přichází Ricardo Esgaio.

85
    Ozývají se hostující fanoušci, kteří skandovaným potleskem slaví výhru svého celku, naopak domácí příznivci v tomto zápase mnoho důvodů k radosti neměli.

83
    Hostující Daniel Podence mohl ještě v akci pokračovat, rozhodl se pro střelu ze střední pozice, ale branku výrazněji ohrozit nedokázal.

82
    V poklidném tempu se zápas dohrává, mnoho šancí momentálně k vidění není.

80
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Edinho, přichází Thiago Santana.

79
    Ruiz se probojoval do vyložené střelecké pozice, ale míč nedokázal z bezprostřední blízkosti poslat za brankovou čáru.

79
    Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Zeegelaar, přichází Daniel Podence.

78
    Mnoho zajímavých fotbalových akcí k vidění momentálně není, dostáváme se do finální fáze druhého poločasu.

76
    Hraje se na polovině hrací plochy, domácí se nemohou stabilněji probojovat na útočnou polovinu. Hostující defenziva hraje zodpovědně.

73
    Znovu volný kop pro svůj tým rozehrává William Carvalho. Hosté míří za výhrou v tomto zápase.