Lotyšsko – Finsko | 2:7 (kon.) | | | Bělorusko – Švédsko | 2:3 (kon.) |
Ottawa – Boston | 4:3 (po pr.) | | | Washington – Toronto | 3:4 (po pr.) | | | Chicago – Nashville | 0:5 (kon.) |
Anaheim – Calgary | 3:2 (kon.) | | | St. Louis – Minnesota | 3:1 (kon.) |
Finsko – Švédsko | 1:5 (kon.) | | | Česko – Rusko | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Magnitogorsk – Petrohrad | 3:5 (kon.) |
Bosna a Hercegovina – SAE | 0:5 (kont.) | | | Jihoafrická rep. – Tchaj-wan | 7:3 (kon.) | | | Hongkong – Gruzie | 3:14 (kon.) |
Lucembursko – Bulharsko | 10:4 (kon.) |
Banská Bystrica – Nitra | 3:4 (kon.) |
Olomoucký kraj – Orange 20 | 7:1 (kon.) | | | Sparta – Hvězda Praha | 4:2 (kon.) | | | Select – Slavia | 2:1 (kon.) |
Slovensko – Kladno | 0:1 (kon.) | | | Hvězda Praha – Orange 20 | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Olomoucký kraj – Sparta | 2:4 (2.pol) |
Slovensko – Slavia | 0:0 (14:00) | | | Select – Kladno | 0:0 (15:00) |
po s.n. (0:1)
Česko
3:4
(0:0, 2:2, 1:1 - 0:0)
Rusko
Adam Krátký
Branky a nahrávky:
25. Barinka (Klikorka, Čermák), 26. Klikorka (Barinka, Čermák), 53. Toman (Najman) – 22. Manin (Zinovjev, Podkolzin), 28. Guščin (Zajcev, Pugačev), 44. Nikolajev (Amirov), rozh. náj. Guščin
Rozhodčí: Adam Kika – Marek Hlavatý, Rudolf Tošenovjan
Diváci: 456
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Barinka (CZE)
0:0 Amirov (RUS)
2. série:
0:0 Toman (CZE)
0:0 Podkolzin (RUS)
3. série:
0:0 Pištěk (CZE)
0:0 Lichačev (RUS)
4. série:
0:0 Brovkin (RUS)
0:0 Pšenička (CZE)
5. série:
0:0 Manin (RUS)
0:0 Lang (CZE)
6. série:
0:1 Guščin (RUS)
0:1 Toman (CZE)
Česko:
Malík (Škorpík) – Kučeřík, Mlčák (A), Suhrada, Klikorka, Homola, Klodner, Rašín, Kubíček – Raška (C), Najman, Morong – Pšenička, Barinka (A), Čermák – Lang, Peterek, Toman – Pištěk, Vitouch, Prymula.
Trenér: Jaroslav Nedvěd
Náhradníci:
Trenér:
Rusko: Gorbunov (Čečelev) – Byčkov, Gorjačev, Stichanovskij, Klimov, Kondratěnko, Rogov – Guščin, Zajcev (A), Pugačev – Podkolzin (C), Manin, Zinovjev – Lichačev, Kuvardin, Brovkin – Chaljullin, Nikolajev, Amirov – Burenov.
Trenér: Vladimir Filatov
Náhradníci:
Trenér:
Trenér: Jaroslav Nedvěd
Náhradníci:
Trenér:
Rusko: Gorbunov (Čečelev) – Byčkov, Gorjačev, Stichanovskij, Klimov, Kondratěnko, Rogov – Guščin, Zajcev (A), Pugačev – Podkolzin (C), Manin, Zinovjev – Lichačev, Kuvardin, Brovkin – Chaljullin, Nikolajev, Amirov – Burenov.
Trenér: Vladimir Filatov
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Adam Kika – Marek Hlavatý, Rudolf Tošenovjan
Diváci: 456
Fanoušci, kteří v uplynulých třech dnech navštívili zimní stadion Václava Nedomanského v Hodoníně, si jistě přišli na své a své návštěvy jistě nebudou litovat. Jak se jednotlivé týmy umístily v tabulce se můžete podívat níže.
Já vám děkuji za pozornost a u dalších onlajnů se budu opět těšit. (20:23:57)
Střely na branku: 39:38
Vyloučení: 4:8
Využití: 1:1
Zásahy brankářů: 35:36
Z týmu České Republiky: Patrik Rašín
Z týmu Ruska: Ilia Gorbunov
Autorem vítězné branky je GUŠČIN.