Finsko – Kanada 6:3 (kon.) | Švédsko – USA 1:5 (kon.) | Česko – Rusko 4:5 (po pr.)
Švýcarsko – Slovensko 1:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Úterý 18.04.2017, 18:00 • Tipsport arena • Baráž o extraligu • 10. kolo

57:22
    Vary se dokonce provinily faulem a Dynamo bude hrát další přesilovku. Dvě minuty za krosček dostává Victor Baldajev.

51:36
    V klíčové fázi zápasu dochází k přesilovce domácích. David Gríger dostává dvě minuty za držení. V souboji s Lukášem Nahodilem si ale přivodil nějaké zranění a za doprovodu lékařů míří na střídačku. Trest odpyká Martin Kohout.

44:28
    Následně si Dynamo zahraje první přesilovku v dnešním utkání. Vladimír Sičák usedá na trestnou lavici na dvě minuty za zdržování hry – posunutí branky.

09:02
    Karlovy Vary si zahrají další přesilovku. Jan Starý dostává dvě minuty za podražení.

00:26
    Místo toho se ovšem musí Dynamo chystat na oslabení. Tomáš Rolinek totiž sekal do svého soupeře a dostává dvě minuty.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 17. Chaloupka (P. Sýkora, Rolinek) – 36. Baldajev (Vachovec), 53. Baránek (Dušek)

HC Dynamo Pardubice: Martin Růžička (J. Hübl) – Schaus, Čáslava, Trončinský, Ovčačík, Ščotka, Chaloupka, Zajíc – P. Sýkora, Nahodil, Rolinek – J. Sýkora, Tomášek, P. Hubáček – M. Bárta, Špirko, Beran – Starý, T. Kaut, Panna.
    HC Energie Karlovy Vary: Honzík (Závorka) – Harant, Sičák, Tomáš Dvořák, Baránek, Weinhold, Baldajev – V. Tomeček, Tuominen, T. Rachůnek – Gorčík, Skuhravý, Vachovec – Flek, Gríger, O. Beránek – Kohout, M. Zadražil, Dušek.

Rozhodčí: Mrkva, Hradil – Hlavatý, Tošenovjan

Diváci: 9 299