Dukla Praha – Liberec 3:3 (kon.)
FK Dukla Praha
3:3 (1:3)
FC Slovan Liberec
Středa 19.04.2017, 13:00 • Juliska, Praha 6 - Dejvice • Juniorská liga • 24. kolo

Přestože měl hostující Slovan po většinu utkání mírně navrch, v tomto utkání bere nakonec pouze bod. Ode mě je to pro dnešek vše. Budu se na Vás těšit zase příště. (14:52:49)

90+2
    90+1. DOUDĚRA - 3:3

90+1
    Dukla právě vstřelila branku!
    No a máme vyrovnáno! Obrovskou chybu v poslední minutě udělala obrana Liberce. Úplně sám se za stopery zjevil DAVID DOUDĚRA a rozhoduje o tom, že Dukla bude dnes brát bod.

90
    Probíhá devadesátá minuta zápasu. Uvidíme zda-li rozhodčí Houdek něco nastaví.

89
    A momentálně poklidně drží míč.

89
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Barac, přichází Lehoczki.

89
    Liberec bude rozehrávat další roh.

88
    Zdá se, že Dukla už nemá dost sil na to, aby si vytvořila nějaký větší nápor.

87
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Kouadio, přichází Vébr.

86
    Žlutou kartu dostává Šimek (FK Dukla Praha).

85
    Dukla se snaží prokombinovat až do šestnáctky.

84
    Obrana Slovanu zatím funguje velmi dobře.

83
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Vlček, přichází Stýblo.

81
    Dukle se zatím nedaří dostat do vážnější šance, která by jim pomohla k vyrovnání.

79
    Liberec nikam nespěchá a šetří s časem.

76
    Tempo hry teď mírně opadlo. Liberec vhazuje aut.

75
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Da Silva, přichází Heppner.

73
    Žlutou kartu dostává Brabenec (FK Dukla Praha).

Daniel Fekets

Branky: 21. Brejcha, 46. Kozel, 90+1. Douděra – 18. Barac, 25. Silva, 42. Chlumecký

Karty:   73. Brabenec (DUK), 86. Šimek (DUK)

FK Dukla Praha: Hruška – Luong, Brabenec,Brejcha, Lauko, Dancák, Preisler (71. Gábor) , Vlček (83. Stýblo), Kozel, Šimek, Douděra
    Náhradníci: Šťovíček, Stýblo, Barták, Gábor

FC Slovan Liberec: Kolář – Isah, Chlumecký, Obročník (66. Blažek), Šulc, Barac (89. Lehoczki), Kouadio (87. Vébr), Graiciar (53. Kazda), Polák, Da Silva (75. Heppner), Prokš
    Náhradníci: Lehoczki, Blažek, Vébr, Čuřík, Kazda, Heppner, Konečný

Rozhodčí: Houdek – Ratajová, Kubr