Vyškov – Líšeň 1:3 (kon.)
MFK Vyškov
1:3 (0:2)
SK Líšeň 2019
Pátek 21.04.2017, 17:00 • Sportovní areál Vyškov • Moravskoslezská fotbalová liga • 22. kolo

Máme dobojováno. Líšeň ustrážila výsledek a veze z horké půdy Vyškova velmi cenné tři body za výhru 3:1. Nutno podotknout, že domácí to hostům dnes velmi usnadnili, neboť směrem dopředu nepředvedli takřka nic. Střelecký zápis dnešního utkání načal už v patnácté minutě Denis Frimmel, v závěru poločasu ještě zdvojnásobil vedení hostů z pokutového kopu Miroslav Král. Ve druhém poločase byla penalta odpískána i na druhé straně, naději na body vykřesal svojí brankou Jan Hlavica. Netrvalo ale dlouho a Líšeň si vzala svoje dvoubrankové vedení zpět, když si v zakončení poradil Denis Frimmel, pro něhož to byla druhá branka v utkání. (18:55:23)

90+2

90+1
    Do závěrečné šance zápasu se ještě dostal Petr Kirschner, svojí hlavičku z bezprostřední vzdálenosti ale poslal těsně vedle levé tyče.

90
    Rozhodčí nastavil jednu minutu nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Krška, přichází Bednář.

90
    Dnes to prostě není den domácích. Hra Vyškova postrádá větší rychlost a nasazení, naopak Líšeň ukazuje, že to se záchranou myslí opravdu vážně.

88
    Lahodný je zpět na hřišti, je ale patrné, že zápas dohrává i přes bolesti.

86
    Nešťastným způsobem si teď přivodil zraněni Lukáš Lahodný, ke kterému okamžitě přiběhl lékař domácího celku.

85
    Demeterova hlavička z rohového kopu postrádala razanci, Klimeš mohl zůstat ledově klidným.

84
    Fall zblokoval přihrávku, Vyškov je v posledních minutách u míče, akce ale povětšinou končí ještě před šestnáctkou.

82
    Vzápětí se hosté provinili dalším faulem, Vyškov se ale do stálejšího tlaku dostat nemůže.

81
    Krškův průnik nebyl úspěšný, navíc se Líšeň dopouští faulu na polovině hřiště.

79
    Klimeš chtěl svým nákopem najít některého ze svých spoluhráčů, do míče ale dal hodně razance a balón tak končí za brankovou čárou.

Dnešní utkání sleduje 212 diváků.

78
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Frimmel, přichází Voda.

77
    Žoček si při snaze získat míč pomohl faulem, rozhodčí vše viděl a píská faul.

76
    Kirschner se k míči už nedostal, Kotnour tak bude vykopávat. Vyškov má už pouze patnáct minut na to, aby se zápasem něco udělal.