Zruč n/S – Helas Brno 5:2 (po pr.) | Chrudim – Třinec 12:1 (kon.) | Litoměřice – Sparta 6:5 (2:1 po pen.)
FC Benago Zruč nad Sázavou
5:2 (1:1) Stav série: 3:0
Helas Brno
Pátek 21.04.2017, 18:00 • SH Zruč nad Sázavou • Play off 1. futsal ligy • Čtvrtfinále

To je ode mne pro tuto chvíli vše, na počtenou. (19:56:15)

Je konec, Helas bez velkých opor s velkým přispěním gólmana dotáhl zápas až do prodloužení, v něm Benago rozhodlo o svém postupu do semifinále, kde je jako první tým a bude čekat na svého soupeře.

50:00

49:45
    Vnuk místo střely ještě nahrál Belejovi, který přihrávku příliš nečekal a zakončil jen do gólmana.

49:01
    Helas hraje power-play, ale to už nejspíše ne vítězi zápasu nic nezmění.

48:26
    Zruč nad Sázavou právě vstřelila branku!
    Při rychlé akci Pimpolho ještě nahrál TOMÁŠI VNUKOVI, který si s celou šancí dobře poradil a zakončil mezi tři tyče. Asistence: Pimpolho.

47:58
    Velkou naději už Helas nemá, přesto se snaží ještě něco se zápasem udělat.

46:29
    JOSEF GABČO sice nejprve vypálil přímo doprostřed brány, poté z dorážky už ale gólmana propálil mezi nohama. Bez asistence.

46:21
    Josef Gabčo bude po šestém akumulovaném hostů rozehrávat desetimetrový kop.

46:15
    Helas mohl vyrovnat, jenže Levčík trefil z první jen tyč!

44:32
    Marcelo dostal dobrou přihrávku po lajně, zakončil do vyběhnutého Konečného.

43:18
    Helas se snaží útočit, ale Benago ho nepouští do žádné dobré střelecké pozice.

41:35
    Victor našel z levé strany na zadní tyči TOMÁŠE VNUKA, který jen nastavil nohu a nasměroval míč do sítě. Asistence: Victor.

40:30
    Vnukovu ránu z otočky parádním zákrokem vyrazil na roh Konečný.

40:01
    Začal první poločas prodloužení.

Druhý poločas je u konce, domácí byli jasně aktivnější, jenže Brno dokázalo dorovnat stav a ještě mohou zvrátit konec série.

Adam Joska

Branky: 12. Saul (Marcelo), 29. Belej (Saul), 42. Vnuk (Victor), 47. Gabčo, 49. Vnuk (Pimpolho) – 3. Šarkózy, 38. Cupák (Lidmila)

Karty:   3. Cristiano (ZNS), 4. Marcelo (ZNS) – 13. Lerch (HEL), 32. Cupák (HEL), 35. Mužík (HEL)

FC Benago Zruč nad Sázavou: Cristiano (Pytloun) – Marcelo, Saul, Pimpolho, Brahimi, Belej, Fogaca, Rodek, Vnuk, Victor, Gabčo, Simitči.
    Helas Brno: Konečný (Šimon) – Lidmila, V. Cupák, Mužík, Lerch, Šarkózy, Levčík, Kasálek, Havlík.

Rozhodčí: Melničuk, Henych