Zruč n/S – Helas Brno 5:2 (po pr.) | Chrudim – Třinec 12:1 (kon.) | Litoměřice – Sparta 6:5 (2:1 po pen.)
po penal. (2:1)
Gardenline Litoměřice
6:5 (4:3) Stav série: 1:0
Sparta Praha
Pátek 21.04.2017, 20:00 • Sportovní hala Chemik, Lovosice • Play off 1. futsal ligy • Čtvrtfinále

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním zisku úvodního bodu Litoměřic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (22:23:02)

Diváci měli v Lovosicích možnost zhlédnout velmi dramatický zápas plný zvratů. Když už to vypadalo, že si Litoměřice pohlídají své vedení, přišlo ve 35. minutě vyrovnání z nohy Slámy. Ten touto trefou poslal utkání do prodloužení, ve kterém nepadla rozhodující branka a o osudu utkání rozhodovaly až pokutové kopy, ve kterých byly úspěšnější Litoměřičtí. O rozhodující branku na 2:1 se postaral David Filinger, díky kterému se po úvodním zápase ujímá Gardenline vedení 1:0 v sérii.

V penaltovém rozstřelu zvítězil tým Gardenline Litoměřice.
    Autorem vítězné branky je DAVID FILINGER.

3. série
    2:1
    Martin DOŠA neproměňuje, trefuje pouze tělo Vavreka, který dokázal vystihnout směr pokutového kopu.

3. série
    2:1
    Rodrigo TAVERNA napodobuje Martina Sopa a trefuje pouze tyč.

2. série
    2:1
    Martin SOP neproměňuje, trefuje pouze tyč brány.

Střílení penalt začíná.

Úvodního pokutového kopu se ujímají po losu Litoměřice.

Ani prodloužení nám nepřineslo vítěze úvodního zápasu čtvrtfinálového střetnutí mezi Litoměřicemi a Spartou Praha. Ke slovu se tak dostávají pokutové kopy.

50:00
    Druhé prodloužení skončilo.

49:30
    Už to vypadalo, že se domácí nadechují k zajímavému zakončení, ale Vozár dokázal v brankovišti vyrazit míč mimo ohrožení brány.

49:05
    Litoměřice mají na svém kontě pátý akumulovaný faul!

49:00
    Probíhá poslední minuta druhé části prodloužení.

48:39
    Vagnao si potáhl míč kolem postranní čáry, předkopl více do středu a vystřelil. Bohužel pro Litoměřice tento střelecký pokus nemířil mezi tři tyče.

Josef Cestr

Branky: 4. Taverna (Tichý), 11. Wenderson (Taverna), 19. Filinger (Two), 19. Danilinho (Vagnao), 29. Wenderson (Tichý), rozh. pen. Filinger – 10. Doša (Kovács), 13. Sláma (Doša), 15. Taverna (vla.), 33. Doša (Křemen), 35. Sláma (Kovács)

Karty:   19. Wenderson (GRD), 23. Tichý (GRD) – 10. Kovács (SPA), 15. Doša (SPA), 25. Rott (SPA), 30. Sop (SPA)   35. Tichý (GRD)