Po dvoch minútach pokračujeme, do útoku sa dostali aj domáci.

V Dolnej Ždani fanúšikovia domáceho celku nemôžu byť spokojní, ich futbalisti sa totiž zatiaľ iba bránia.

Tak akoby domáci vypočuli moje slová a vybojovali si prvý roh zápasu.

Liptáci sa ubránili a sami môžu zaútočiť v deviatej minúte.

10
    Prvých desať minút duelu strelu na bránu neprinieslo, pri lopte sú hostia.

11
    Faul hosťujúceho hráča. Nasleduje nebezpečná štandardka, zahrávať ju bude domáci celok.

12
    Druhý roh pre Pohronie, Tatran sa musí mať na pozore.

13
    Liptovský Mikuláš to zvládol, obrancovia hostí upokojili situáciu.

14
    Futbalista hostí sa z pravého krídla nedokázal presadiť.

15
    Ofsajdové postavenie hosťujúceho hráča zastavilo nádejnú akciu.

16
    Mierne nudné obdobie zápasu, Liptovský Mikuláš pri lopte.

18
    Žiaden nový obrázok na ihrisku, domáci sa bránia bez lopty.

19
    Žltú kartu dostáva Šimún (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

20
    Žltú kartu dostáva Ďungel (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

21
    Dve po sebe idúce žlté karty rozprúdili emócie na ihrisku, hlavný rozhodca Richard Sedlár má zápas pod kontrolou.

23
    Akcia domáceho mužstva po pravej strane nebola úspešná. Brankár hostí bude odkopávať od svojej svätyne.

24
    Ďalší výpad domácich sa skončil nepresne.

25
    Medzičasom sme zaznamenali už po jednej strele mimo bránu od oboch celkov, brankár Šavol sa musel realizovať pri jednom zakončení od domáceho hráča.

27
    Šanca domácich, ktorá bola vedená stredom ihriska, bola zastavená dôraznou obranou hostí.

28
    Pohronie sa snaží, Liptovský Mikuláš sa ale veľmi dobre bráni.

29
    Útočný faul domáceho hráča, je po šanci.

31
    Hra sa odohráva predovšetkým v strede poľa, vyloženú šancu sme ešte nevideli.

33
    Futbalista hostí sa z ľavého krídla nedokázal presadiť. Nasleduje kop od brány.

34
    Už druhé ošetrovanie v prvom polčase, môžeme počítať s aspoň dvomi nadstavenými minútami.

35
    V zápase sa po krátkej odmlke môže pokračovať.

37
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Pittner, prichádza Hudák.

38
    Spomínaný stret si nakoniec vyžiadal striedanie, domáci opäť v plnom počte.

40
    Postupne sa nám začína posledná päťminútovka prvého polčasu, videli sme iba jedno zakončenie do priestoru brány.

41
    Žltú kartu dostáva Laco (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

42
    Do útoku sa ženú hostia, gól do kabíny by bol veľkým trestom pre pozorných domácich.

43
    Zblokovaný center domáceho hráča, uvidíme rohový kop.

44
    Ani táto štandardka sa gólom neskončí. Hostia prečkali tento center do šestnástky.

45
    Domáci získali loptu a postupne sa presúvajú k bráne svojho protivníka.

45
    Pohronie dalo gól!
    Na konci riadneho hracieho času domáci udreli! Matej Šavol nestačil na strelu MAREKA FRIMMELA a FK Pohronie vedie razom 1:0.

45+1
    Nadstavujú sa tri minúty.

45+2
    Tretia strela mimo bránu Tatrana, domáci sú na koni. Škoda len, že polčas sa za niečo vyše minútu skončí.

48
    Hostia sa usadili na polovici súpera a zakladajú postupný útok.

49
    Šanca hostí, ktorá bola vedená stredom ihriska, bola zastavená dôraznou obranou domáceho mužstva.

50
    Zblokovaná strela domáceho hráča, uvidíme štvrtý rohový kop zápasu.

51
    Tatran sa ubránil.

52
    Z rýchleho brejku sa vykľula sľubná šanca, ktorá sa ale skončila útočným faulom.

54
    Hostia podnikli atak, domáca obrana s ním mala problémy, lopta skončila nakoniec v aute.

55
    Protiútok Pohronia sa skončil nariadenou penaltou!

55
    Autorom gólu z pokutového kopu je MAREK FRIMMEL. Domáci kanonier si na svoje konto pripísal už druhý gól v dnešnom zápase.

57
    Domáci pridali druhý gól, Liptovský Mikuláš musí doháňať dvojgólovú stratu.

58
    Iba druhý strelecký pokus v úvodnej hodine od hostí, strela bola zblokovaná, uvidíme roh.

59
    Domáca obrana s týmto nemala žiaden problém, hlavný rozhodca videl aj útočný priestupok.

60
    Hostia akoby ožili, natlačili sa na súperovú polovicu a túto akciu by chceli zakončiť gólom.

61
    Hodina hry je fuč, na jej konci sme videli strelu na Šavola.

63
    Domáci si držia dvojgólový náskok, ktorý by im mal stačiť na výhru.

64
    Strelecký pokus spoza šestnástky mieri vedľa. Vykopávať sa bude od domácej brány.

65
    Nasledujúci atak sa buduje až od domácej brány.

66
    Domáci futbalista si pri ofenzívnej snahe pomohol nedovoleným spôsobom. Lopta pre hostí.

67
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Blahút, prichádza Gregáň.

68
    Domácim ostalo už iba posledné striedanie, lodivod Pohronia by sa s ním nemal unáhliť.

69
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Špilár, prichádza Staš.
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Jánošík, prichádza Jasenovský.

69
    Strela od hostí mieri mimo, Liptáci musia v záverečných dvadsiatich minútach zabrať.

70
    Nevydarená akcia domácich, bude sa vykopávať od brány hostí.

72
    Nepodarená strela aj z domácej kopačky.

73
    Hráč hostí teraz poťahal protihráča za dres, domáci budú zahrávať voľný kop.

75
    Tatran so šancou za skorigovanie stavu, hostia zahrajú rohový kop.

76
    Domáci sa ubránili, potom však prišiel faul tesne pred šestnástkou a MFK má k dispozícii priamy kop z približne dvadsiatich metrov.

77
    Priamy kop sa skončil neúspechom, Pohronie je čoraz bližšie k trom bodom.

78
    Po bloku hosťujúceho futbalistu uvidíme piaty roh domáceho mužstva.

80
    Rohový kop veľa vzrušenia nepriniesol, začína sa nám posledná desaťminútovka.

81
    Roh bude pre zmenu zahrávať aj Liptovský Mikuláš.

82
    Nie, nie. Hosťom nie je dopriate skórovať, piata strela mimo gólom skončiť nemohla.

83
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Šimún, prichádza Kreva.

83
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Paraj, prichádza Sekereš.

85
    Pohronie má zápas pod kontrolou, tri body by mali zostať v Dolnej Ždani.

86
    Domáci držia loptu na vlastnej polovici, Tatran musí napádať.

87
    Nedovolené bránenie prieniku pozdĺž postrannej čiary znamená nedovolený zákrok a loptu pre hostí.

88
    Liptovský Mikuláš s poslednými silami útočí, Pohronie sa ubránilo a dva góly už hostia nestihnú streliť.

90
    Ofsajd futbalistu Liptovského Mikuláša, čakáme na údaj o nadstavenom čase.

90+1
    Nadstavuje sa jedna minúta.

90+1
    Hrá sa ďaleko od Urminského, ten si dnes pripíše do štatistík čisté konto.

90+2

Strely na bránu: 4:0. Strely mimo: 7:6. Rohové kopy: 5:3. Ofsajdy: 1:2.

Bez strely na bránu sa víťaziť nedá. Presvedčili sa o tom aj futbalisti Liptovského Mikuláša, ktorí v Dolnej Ždani prehrali po výsledku 0:2. Dvomi gólmi sa presadil Marek Frimmel, druhý zásah tohto futbalistu prišiel zo značky bieleho bodu. (18:22:51)