1:1 (0:0)
KV Oostende
Pátek 21.04.2017, 20:30 • Ghelamco Arena • Belgická liga • O titul

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (22:24:41)

Sledovali jsme velice zajímavé utkání, které skončilo remízou 1:1. Jako první se prosadili hráči Oostende po parádní akci zakončené střelou Berriera. Vedení ovšem netrvalo dlouho, protože po pěti minutách vyrovnal Kubo. Gent tak může ztratit druhou příčku když Club Bruggy porazí Waregem. Oostende se posunulo na páté místo před Charleroi, to ale má k dobru utkání s Waregemem.

90+4

90+4
    Žlutou kartu dostává Proto (KV Oostende).

90+3
    Rozhodčí Lardot se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90+2
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Vandendriessche, přichází Ozkan.

90+1
    Roh nenabídl žádné větší nebezpečí, protože nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Milič.

90
    Rohový kop pro domácí celek z Gentu.

89
    Musonova střela nepřinesla žádnou větší práci pro Kaliniče.

88
    Faul Mattona na rozběhnutého Akpalu. El Ghanassy rychle rozehrál standardku, protože chce vstřelit rozhodující branku jako čerstvý hráč na hřišti.

87
    Nepřesná kombinace domácích končí u brankáře Prota, který očividně nikam nespěchá.

86
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Canesin, přichází El Ghanassy.

85
    Coulibaly se neproháčkoval přes Antunese, ale alespoň vybojoval vhazování.

84
    Vypadá to, že hráči Oostende začínají zdržovat čas. To se nelíbí ani Coulibalymu, ani fanouškům, kteří neustále podporují své oblíbence.

83
    Bossaerts si ve vzduchu poradil s dotírajícím Asarem. Navíc ho ještě fauloval.

82
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Dimata, přichází Akpala.

81
    Gent kombinuje na polovině hřiště a snaží si vytvořit šanci, kterou by proměnili.

80
    Nepřesná přihrávka Sianiho končí u domácího brankáře.

79
    Jeden z domácích borců, konkrétně Mitrovič, si nechává ošetřovat koleno, na kterém má i ortézu.

78
    Z rychlého brejku se pokusil Canesin o střelu. Ta ale opět končí nad brankou Kaliniče.

77
    Esiti tak dlouho váhal se střelou, až o míč definitivně přišel.

76
    Ofsajdové postavení hostujícího Dimaty.

75
    Marušič byl nedovoleně faulován. Hra se přiostřuje.

74
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Esiti, přichází Matton.
    73. KUBO - 1:1

73
    Gent právě vstřelil branku! Kalu se ihned zapojil do kombinace a vymyslel krásnou přihrávku do pokutového území na YUYA KUBA, který míč umístil přesně do brány. Začíná se od začátku.

72
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Dejaegere, přichází Kalu.

71
    Domácí trenér za pár chvil pošle na hřiště svého druhého hráče.

70
    Domácí hráči začínají být hodně nervózní. Hosté jsou naopak v klidu a jdou si pro dobrý výsledek z tohoto přetěžkého utkání.

69
    Opět dobrá práce Antunese, který si v pokutovém území pokryl Simona a poté odkopnul míč do bezpečí.
    68. BERRIER - 0:1

68
    Oostende právě vstřelilo branku! Nádherná kombinace hostů končí u FRANCKA BERRIERA, který nádherně umístil střelu k horní tyči. Hosté vytěžili v druhém poločase z dobrého výkonu první branku utkání.

67
    Antunes taktickým faulem zastavil na polovině hřiště slušně rozjetý brejk.

66
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Perbet, přichází Coulibaly.

65
    Kalinič předvedl pohodový zákrok po pomalé střele Musony.

64
    Domácí trenér Vanhaezebrouck za pár chvil pošle na hřiště svého prvního žolíka.

63
    Další rohový kop pro domácí celek.

62
    Z akce nic nebylo, protože Bossaerts se dopustil útočného faulu na domácího brankáře Kaliniče.

61
    Oostende bude mít zajímavou standardní situaci.

60
    Další velká šance Perbeta v utkání! Dejaegere na pravém křídle odcentroval do pokutového území přesně do míst, kde stál Perbet. Jeho střela pravačkou letí pouze těsně vedle levé tyče!

59
    Aktuálně druhý tým skupiny o titul neodehrál rohový kop ideálně, i když nadále zůstávají u míče po dobrém napadání.

58
    Rohový kop pro domácí hráče Gentu.

57
    I na druhé straně se dopustili hráči Oostende ofsajdu, konkrétně Musona.

56
    Ten je zastaven ofsajdovým postavením Simona.

55
    Berrierovi se roh vůbec nepovedl. Gent spěchá do smrtícího brejku.

54
    Rohový kop pro Ostende po dobré práci Gigota.

53
    Berrier dobrým obranným zákrokem zamezil průniku Perbeta do pokutového území.

52
    Další nepřesná akce Gentu končí u brankáře Prota, který v druhém poločase nečelil žádné větší střele. Všechny náznaky střel zblokovali jeho pomocníci.

51
    Kubo se pokoušel z hranice vápna o střelu, jenže bránicí čtveřice ho dobrou obrannou prací nepustila k zakončení.

50
    Nepřesná přihrávka Simona končí v zázemí.

49
    Na zemi leží jeden z domácích borců, konkrétně Perbet.

48
    Střela Miličeviče byla tečovaná dobře postavenou zdí. Z pokračující akce se pokusili domácí o centr a hlavičku ve vápnu, jenže hostující obránci byli dobře postaveni.

47
    Gent začal velice aktivně, hned v druhé minutě druhého poločasu budou mít zajímavou standardní situaci z dvaceti metrů po faulu Miliče.

46
    Domácí rozehráli druhý poločas.

46

Sledovali jsme velice atraktivní první poločas, ve kterém byli lepší domácí hráči, kteří si vytvořili řadu šancí, jenže s nimi nedokázali správně naložit. Uvidíme, co přinese poločas druhý.

45+1

45+1
    Rozhodčí Lardot se rozhodl, že nenastaví ani jednu minutu nad rámec základní hrací doby.

45
    Velká šance hostů! Všichni čekali, že Berrier vystřelí, jenže to se nestalo. Přihrál krásným obloučkem na Miliče, jenže ten nedokázal usměrnit míč do sítě.

44
    Žlutou kartu dostává Esiti (KAA Gent).

43
    Tentokrát nepřesná kombinace domácího Gentu.

42
    Nepřesná přihrávka Sianiho končí u bránicího Gershona.

41
    Ten nepřinesl pro hostující celek první branku v utkání. Gent jde rychle do útoku.

40
    Marušičův pokus v pokutovém území z velkého úhlu končí na rohovém kopě po zákroku Kaliniče.

39
    Vandendriessche se pokusil přejít přes dva hráče. Ti si to pohlídali a odkopli míč do autu.

38
    Berrierova střela z hranice třiceti metrů končí těsně vedle pravé tyče!

37
    Ofsajdové postavení Asareho.

36
    Nepřesná kombinace domácích končí v zázemí. Domácí trenér neustále poskakuje po jeho vymezeném území.

35
    Tuto nebezpečnou standardní situaci si domácí obránci pohlídali.

34
    Rohový kop pro Oostende.

33
    První zákrok Kaliniče po střele Berriera. Střela ho přesně trefila a tak neměl příliš práce jako jeho kolega Proto, který je v posledních minutách pod velkou palbou.

32
    Rychlonohý Antunes suverénně předběhl Dejaegereho a ukončil tak zajímavě tvořící akci domácích.

31
    Nejaktivnější hostující hráč Canesin sice dělal domácí obraně problémy, jenže ta si ho pohlídala, protože jeho spoluhráči byli absolutně bez pohybu a tak musel postupovat sám.

30
    Opět útočný faul Oostende, tentokrát za to mohly nohy Berriera.

29
    Perbet se nedokázal prosadit kolem postranní čáry a jeho trenérovi se to očividně vůbec nelíbí.

28
    Tentokrát vyskočil nejvýše do vzduchu Milič. Gent bude vhazovat.

27
    Rohový kop pro Gent vybojoval pro změnu Kubo.

26
    Útočný faul Musony v pokutovém území domácího Gentu. Kalinič si po dlouhé pauze šáhne na míč.

25
    Ten byl s velkými problémy odvrácen do bezpečí, domácí jsou ovšem nadále u míče.

24
    Rohový kop pro Gent.

23
    Další povedený zákrok Prota proti aktivnímu Sionovi. Hostující brankář v posledních minutách drží svůj celek nad vodou, protože se jim vůbec nedaří.
    22. Šance Mitroviče.

22
    Miličevičův načechraný balón přistál přesně na hlavě Mitroviče, jenže ten nedokázal usměrnit míč za záda Prota, který si připisuje další dobrý zákrok.

21
    Zblokovaná střela Esitiho končí na rohovém kopu.

20
    Ten nepřinesl žádné vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil Bossaerts.
    19. Miličevičův volný kop.

19
    Proti ráně Miličeviče předvedl Proto výborný zákrok. Ten vyrazil míč na rohový kop.

18
    Kubo si pohrál s Sianim, navedl si míč na osu hřiště a už si chystal míč na střelu, jenže k němu na poslední chvíli přiběhl Milič, který ho musel faulovat.

17
    Oostende z dalšího útoku nic nezískalo, protože Musona se provinil útočným faulem.

16
    Obrovská šance Perbeta! Na levém křídle získal míč Kubo, který parádním centrem nalezl domácího snajpra Perbeta, který nedokázal usměrnit míč k levé tyči.

15
    Ofsajdové postavení hostujícího Canesina, kterému adresoval přihrávku Vandendriessche.

14
    Dimata zkoušel v pokutovém území nafilmovat penaltu, jenže je mizerný herec a hra nadále pokračuje.

13
    Centr do pokutového území šel na hlavu Gigota, jenže k němu vyběhl brankář Proto, který vyboxoval míč do bezpečí.

12
    Milič doslova zadupal Perbeta do země. Gent bude mít zajímavou standardní situaci.

11
    Asare dobrým napadáním vybojoval míč. Utkání je zatím hodně bojovné a vyrovnané.

10
    Dimata na polovině hřiště vybojoval standardní situaci pro svůj tým.

9
    Hosté se pokusili o rychlý brejk, který zakončil Canesin. Kalinič nemusel zasahovat, protože míč končí opět vedle pravé tyče.

8
    Aktivní Simon vybojoval míč a takticky přihrál na své bránicí kolegy, kteří se pokusí dobýt tvrz hostující celku.

7
    Roh se jim moc nepovedl, protože nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Gershon.

6

5
    O první střelu v utkání se postaral Simon. Jeho rána z hranice vápna končí těsně vedle pravé tyče.

4
    Marušič se krásně obtočil přes dotírajícího Simona a konstruktivně rozvíjí akci aktuálně posledního celku ve skupině o titul.

3
    Hostům se sice nepovedl útok, jenže dobrým napadáním získali kuličku zpět.

2
    Berrierův průnik byl ukončen již v zárodku. Gent bude vhazovat.

1
    Oostende rozehrálo první poločas. Gent oblékl světle modré dresy, hosté červené.

1

Hráči již přicházejí na hřiště.

KAA Gent: Kalinič- Gigot, Gershon, Mitrovič- Dejaegere, Esiti, Miličevič, Asare- Kubo, Perbet, Simon
    Náhradníci: Rinne, Thoelen- Coulibaly, Foket, Kalu, Matton, Rabiu, Saief, Schoofs, Troost-Ekong, Verstraete

KV Oostende: Proto- Marušič, Bossaerts, Milič, Antunes- Vandendriessche, Siani- Canesin, Berrier, Musona- Dimata
    Náhradníci: Dutroit- Akpala, El Ghanassy, Godeau, Jali, Jonckheere, Ozkan, Rozehnal

15.04.16 Gent-Oostende 2 : 0

Oostende je na posledním místě ve skupině o titul, tedy šesté pozici. Na svém kontě mají 27 bodů a záporné skóre 2:3. Na čtvrtý Waregem mají ztrátu dvou bodů. První utkání remizovali s Charleroi 1:1, poté opět remíza 1:1 s Waregemem a v posledním kole prohráli 0:1 s Anderlechtem. Nejlepší střelci týmu jsou s jedním gólem Berrier a Musona.

Gent se momentálně nachází na druhém místě. Na svém kontě mají 32 bodů a kladné skóre 3:1. Na vedoucí Anderlecht mají ztrátu šesti bodů. První utkání v nadstavbě porazili Bruggy 2:1, poté remizovali 0:0 s Anderlechtem a v posledním kole porazili Charleroi 0:1. Nejlepší střelec týmu je s dvěma góly Simon.

Hezký den u sledování belgické Jupiler League! V dnešní předehrávce 4.kola nadstavby o titul vyzve domácí Gent Oostende. Utkáním vás provede Ondřej Klos.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.