1:1 (0:0)
KV Oostende
Pátek 21.04.2017, 20:30 • Ghelamco Arena • Belgická liga • O titul

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (22:24:41)

Sledovali jsme velice zajímavé utkání, které skončilo remízou 1:1. Jako první se prosadili hráči Oostende po parádní akci zakončené střelou Berriera. Vedení ovšem netrvalo dlouho, protože po pěti minutách vyrovnal Kubo. Gent tak může ztratit druhou příčku když Club Bruggy porazí Waregem. Oostende se posunulo na páté místo před Charleroi, to ale má k dobru utkání s Waregemem.

90+4

90+4
    Žlutou kartu dostává Proto (KV Oostende).

90+3
    Rozhodčí Lardot se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90+2
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Vandendriessche, přichází Ozkan.

90+1
    Roh nenabídl žádné větší nebezpečí, protože nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Milič.

90
    Rohový kop pro domácí celek z Gentu.

89
    Musonova střela nepřinesla žádnou větší práci pro Kaliniče.

88
    Faul Mattona na rozběhnutého Akpalu. El Ghanassy rychle rozehrál standardku, protože chce vstřelit rozhodující branku jako čerstvý hráč na hřišti.

87
    Nepřesná kombinace domácích končí u brankáře Prota, který očividně nikam nespěchá.

86
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Canesin, přichází El Ghanassy.

85
    Coulibaly se neproháčkoval přes Antunese, ale alespoň vybojoval vhazování.

84
    Vypadá to, že hráči Oostende začínají zdržovat čas. To se nelíbí ani Coulibalymu, ani fanouškům, kteří neustále podporují své oblíbence.

83
    Bossaerts si ve vzduchu poradil s dotírajícím Asarem. Navíc ho ještě fauloval.

82
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Dimata, přichází Akpala.

81
    Gent kombinuje na polovině hřiště a snaží si vytvořit šanci, kterou by proměnili.