Bournemouth – Middlesbrough 4:0 (kon.) | Hull City – Watford 2:0 (kon.) | Swansea – Stoke 2:0 (kon.)
West Ham – Everton 0:0 (kon.)
West Ham United
0:0 (0:0)
Everton FC
Sobota 22.04.2017, 16:00 • Olympijský stadion, Londýn • Anglická Premier League • 34. kolo

Rozhodčí East dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak utkání, ve kterém West Ham remizoval s Evertonem 0:0. Dnešní zápas zrovna příkladnou reklamou na fotbal nebyl, protože k vidění byly za celou dobu pouhé 3 střely na bránu, a to ve všech případech díky hráčům West Hamu. Everton byl dnes aktivní na míči, ale z této aktivity nevytěžil vůbec nic. Oba celky si na svá konta připsaly jednobodový zisk za remízu. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (17:54:57)

90+2

90+2
    Gólman Adrián se dnes po dlouhé době dostal mezi tři tyče a nemusel řešit jedinou střelu na bránu, dost možná ani řešit nebude muset, prootže do konečného hvizdu už zbývá jen pár okamžiků.

90+2
    Po krátkém přerušení se pokračuje.

90+1
    V křeči zůstal ležet na zemi Nordtveit a v této chvíli se nehraje.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o 2 minuty.

89
    Před brankou si našel prostor hlavičkující Fonte, ale svoji střelou gólmana Evertonu nijak nevylekal, střela to byla totiž spíše pozdravná.

88
    Sakho dostal dobrou přihrávku do vápna, ale byl tam pod tlakem dvou protihráčů a vybojoval jen rohový kop.

87
    Domácí tým vyrazil do protiútoku, ale nic z něj nevytěžil. Sakho sice poslal dobrý centr na penaltovou značku, kde Lanzini pálil nůžkama, ale střela se mu nepodařila.

86
    Everton teď vsadil na dlouhý nákop, ale zrovna šťastná volba to nebyla. Balon se přestěhoval na kopačky domácích fotbalistů.

85
    I tentokrát byla obrana West Hamu pozorná a ubránila se. 5 minut před koncem řádné hrací doby to stále vypadá na bezbrankovou remízu.

85
    Jagielka si nabíhal na přední tyč pro centrovaný balon, ale jeden z obránců byl rychlejší a balon odehrál na roh, takže hosté budou mít k dispozici další standardní situaci.

84
    Everton vytěžil rohový kop, ale West Ham se před ním ubránil. Nicméně hosté zůstávají u míče a pohybují se s ním na soupeřově polovině.

83
    U postranní čáry fauloval Ayew, a tak hosté dostali míč do své moci, ale dlouho se s ním nepomazlili.

81
    Vypadá to, že dnešní zápas skončí bezbrankovou remízou 0:0, protože šancí k vidění opravdu moc není. Za celých 81 minut jsme viděli pouze dvě střely na bránu, kdy v obou případech gólman Stekelenburg zasáhl. Adrián na druhé straně hřiště nic řešit zatím nemusel, protože Everton za celý zápas vyprodukoval pouhé 2 střely a obě byly nepřesné.

80
    Na pravém křídle obdržel míč Holgate, který se snažil přejít přes Nordtveita, ale nepodařilo se mu to. Nicméně jako poslední se balonu dotkl hráč West Hamu a Everton získal rohový kop. Ze standardní situace však hosté vůbec nic nevytěžili, a tak se ani v 80. minutě stav skóre nemění.

79
    Máme tu avizované střídání: ze hry odešel Kouyaté a místo něj si v posledních minutách zahraje Cresswell.

78
    West Ham bude střídat, u postranní čáry je připraven Cresswell.

76
    Žlutá karta i na straně domácích, potrestán byl Fonte, který se provinil proti pravidlům.