Toulouse – Nice 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Rennes 1:1 (kon.) | Lyon – Monaco 1:2 (kon.)
AS Saint-Étienne
1:1 (1:1)
Stade Rennes
Neděle 23.04.2017, 17:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Ètienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 34. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:07:31)

Utkání končí zaslouženou remízou. Oba týmy dnes předvedly hodně bojovný výkon, zejména ve druhé půli to byla opravdu bitva na ostří lokte. K vidění bylo spousta ostrých faulů a zákroků a je až s podivem, že bylo uděleno jen tak málo karet a žádné vyloučení.

90+6

90+2
    Sudí ještě nastavil pět minut, hosté ztrácí míč na své polovině.

90+1
    Ne, domácí se nedokázali dostat ke střele, míč končí v autu, hosté budou vhazovat.

90
    Je tu poslední minuta řádné hrací doby, stav stále nerozhodný, ale změnit se to může nyní, kdy mají domácí roh!

88
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Benjamin Corgnet, přichází Arnaud Nordin.

87
    Od Costila začíná další akce Rennes, který ale vzápětí končí ztrátou míče na polovině ASSE.

84
    Nyní se více nehraje, než hraje, faulů nám ve druhém poločase přibylo opravdu dost.

83
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ronaël Pierre-Gabriel, přichází Digbo Maiga.

80
    Posledních deset minut nás dělí od závěrečného hvizdu, stav stále nerozhodný 1:1.

78
    Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Joris Gnagnon, přichází Wesley Saïd.

78
    A je to znovu Joris Gnagnon (Rennes), který musí být ošetřován a který před několika minutami omdlel na trávníku, dnešní zápas tak pro něho zřejmě skončil.

77
    Ale znovu se nehraje, dnešní zápas v podstatě připomíná spíše ragby... sice se tolik nefauluje, ale když už jde o faul, je to hodně ostré a drsné... i nyní se nehraje kvůli ošetřování jednoho z hráčů Rennes.

76
    Ve čtyřech šli nyní domácí dopředu, to byla nadějná situace, kterou ale sami domácí zazdili...

75
    Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Sanjin Prcić, přichází Gelson Fernandes.

74
    Autové vhazování domácích, z levé strany, na útočné polovině.

72
    Hra je nyní taková neurovnaná, nahoru dolů, ale bez šancí na jedné či druhé straně.

70
    A domácí se snaží rychle zaútočit, jenže pas na levou stranu, v podání Henri Saiveta, byl hodně nepřesný a míč končí mimo hřiště.